ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI ismailağa İsmailağa cemaati

DESTEK OL

  Değerli arkadaşlar,
2007’den beri Ehli Sünnet alanında hizmet verme gayretindeyiz. Başta ihvanlar.net – kuranveislam.net olmak üzere birçok Facebook sayfasında (sitemizin adını koymadan) da yayın yapıyoruz.

Birçok meşguliyetin arasında yapmaya çalıştığımız bu işin daha çok önemsenmesini, ilmi ve kültürel yayınlara ağırlık verilip, görsel çalışmalar yapılarak sitemizin ve sosyal hesaplarımızın daha aktif olarak kullanmasını ve daha çok kitleye ulaşmasını istiyoruz.

    Sitemizin altyapısını da buna hazır hale getirdik ve https protokolüne geçtik.

DÜZENLİ MADDİ DESTEK GEREK
   Bütün yardım kuruluşları, firmalar internet için ayrı eleman istihdam ederken sadece Youtube ile meşgul olması için bile bir eleman tutabiliyor. Ona maaş verip sigorta yapıyor. Hiçbir masraftan kaçınmıyorlar. Mesela bir Tv kanalının uydudan yayın yapabilmesi için aylık 50 BİN TL verilmesi gerekiyor. Ve veriliyor da. Kimisi hizmet edip Hakkın çağrısını ulaştırmak kimisi de pisliğini yaymak için.

   Yani bu işle birebir ilgilenecek eleman ve masraf her zaman gereklidir.

   Biz de inşaAllah bu işle ilgilenecek, site ve sosyal hesaplarımızın aktif  olarak kullanımı için birini istihdam ediyoruz. Ancak bu maddi külfetin altından kalkmamız mümkün değildir. 

    Sunucu (hosting) maliyetini de karşıladığınız ihvanlar.net sizin sitenizdir. Şayet bu konuda bir defalık veya aylık düzenli olarak destek olabilirseniz hizmet kalitemiz ve aktifliğimiz artacaktır.

Birkaç ay deneme sistemi olacak. Bu müddet zarfında siz, hizmetten memnun kalırsanız desteğe devam edersiniz, destek oluyorsa biz de eleman istihdamına devam ederiz.

👉DESTEK OL

SON DAKİKA

Son 5 Yorum

 • Yazıcızade
  Ak Parti kabinesi Mevlüt Çavuşoğlu, Hulusi ak »
 • Yazıcızade
  İlim yok, politika yeteneği var. İlim yok, ke »
 • seyyah
  S.Arabistan yöneticilerinin halihazırdaki tut »
 • seyyah
  Topkapı Müzesi eski başkanı Haluk Dursun ve ş »
 • Gülsüm
  Böyle bir sözleşme nasıl bu zamana kadar gele »