Masonluğun alt kuruluşu Rotary Okullara giriyor

Rotary Kulüpleri Mason localarının bir alt basamağıdır. Üyeler siyaset, bürokrasi, eğitim, ekonomik ve sosyal alanlarda etkin ve para kaynaklarının başındaki kişilerden özenle seçilir ve davet edilir.

Türkiye’deki Mason Locaları, Rotary ve Lions kulüplerinin etkinlikleri, projeleri, yaptığı/yaptırdığı hizmetler ise Soros ve Avrupa birliği hibe ve fonları tarafından finanse edilmektedir.

   Bu Rotary kulüpleri okullara girerek neyi amaçlıyor?

   Cemaat ve tarikatlar, dernekler devlet yapılarından uzak tutulması istenirken nasıl olur da böyle bir kulüp Milli Eğitim Bakanıyla görüşerek mutabık kalır ve izin alır?

   Aynı şeyi İsmailağa derneği veya Menzil’e bağlı bir dernekle de yapar mısınız? Onlar da bir dernek olarak okullara girebilir mi?

   Dikkatleri cemaat ve tarikatlara çekerken her türlü gayr-i milli kuruluş işini yürütüyor ve devletin çeşitli yerlerinde faaliyet göstermeye çalışıyor.

   Çocuklarınız kimlere emanet?

   Milli Eğitim kimler emanet?

www.ihvanlar.net

  1. Millet bu kafayla giderse maalesef 20 seneye ateizm, deizm, feminiz, lgbt yükselecek tarikatler yüzde 5 lik bir kesimi oluşturacak sağ görüş oranı yüzde 40 a inecek… Rabbim bu millete dostunu düşmanını tekrar görmesini sağlar inşaallah…

    1. 20 seneye derken? zaten öyle. çık istanbul sokaklarında bi dolaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir