Sitemizin barındırma maliyeti karşılandı

Allahu Teala (celle celaluhu) bizlere yıllardır Ehli Sünnet müdafası, batılın reddi ve hakikatin ispatı yolunda azim, gayret ve imkan verdi.

Müstakil bir sunucuya geçmemiz, alt yapı yenilikleri ile son yıllarda oluşan maddi külfeti tek başımıza karşılama imkanımız olamazdı. Bu noktada sizlere müracaat ettik.

Sizler de hiç desteğinizi esirgemediniz. Külfet bölüşüldü, işler kolaylaştı.

Bu yıl biraz farklı bir durum oldu. Bütün maliyeti bir kişi üstelenince çok duygulandık.

Elbette imkanı olsa bir çok insan elini taşın altına koyacaktır. Çünkü sitemize manevi desteğinizi hiç esirgemediniz. Ancak bir kişinin ihtitaç olan bedeli gözünü kırpmadan karşılaması bizi çok duygulandırdı. İsminin verilmesini istemeyecdğini düşündüğümüzden gizli tuttuğumuz A. B. kardeşimize çok teşekkür ediyoruz. Allahu Teala razı olsun. Niyetini kabul buyursun. Dünya ahiret her işinde kendisine kolaylıklar diliyoruz.. Sizler de böyle işlere destek olan kardeşlerimize dua ediniz.

Her yıl milyonlarca kişinin istifade ettiği bu siteye yardım eden, yardım etmek isteyip de edemeyen kardeşlerimizden de Allah razı olsun.

www.ihvanlar.net

  1. A.B kardeşimiz Allah razı olsun, bu sitede bugüne dek güzel şeyler gördük.

  2. Çok güzel ahiret yatırımı Allah kabul etsin. Reddiyelere devam inşallah

  3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    İnsanlık ayrıdır ADAM’lık ayrıdır . ..helal olsun ADAM . ..ALLAH daha çok versin birine bin katsın . ..HAZRETİ EBUBEKİR RADIYALLAHU ANH yoldasın olsun. ..

  4. Allah(Celle celaluhu) razı olsun. Çok büyük bir hayr yapmışlar. Bu websitesi on binlerce insana ulaşıyor ve onların hidayetine vesile oluyor. Bu websitesinde bulunan reddiyeler de tüm kardeşlerimize sapkınları ifşa ediyor. Burası büyük bir nimet. Hemen hemen Sitede arattığın her şeyi buluyorsun. Teknolojinin nimetlerinden bu denli faydalanmak lazım gelir. Allah(celle celaluhu) bu sitede hizmetlerini devam ettiren sizlerden de razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir