Fransa kadın erkek karışık namaz kılan cami açtı

Din düşmanlığında öncü olan bir ülke cami açıyorsa elbette bir amacı vardır. Amerika’dan sonra Avrupa ülkeleri de İslam adına yanlış bir şeyler yapıp Müslümanları kışkırtmanın ve onları ihtilafa sürüklemenin peşine düşüyorlar.

Avrupa’da 5,7 milyon kişi ile Müslüman nüfusu en fazla olan ülkelerin başında gelen Fransa, ülkesindeki Müslüman sayısının artmasından endişe ediyor. Bu nedenle Fransa, Müslümanları temsil eden sivil toplum kuruluşlarını bypass edip, “Fransız İslâmı”nı empoze ediyor. Bunun son örneği başkent Paris’te Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un desteği ile açılan ve kadın ile erkeklerin birlikte namaz kılabileceği cami oldu.

İslâm Konseyi’ni pasifize etmeyi hedefleyen Fransa “Liberal İslâm” projesi ile kadınlar ve erkeklerin aynı yerde namaz kılmasını ve kadınların imam olmasını amaçlıyor. Almanya’nın başkenti Berlin’de de benzer bir cami açılmıştı. Paris’teki cami ile uygulama Fransa’ya sıçramış oldu. Anne-Sophie Monsinay ve Eva Janadin isminde iki kadının kendilerini caminin imamı ilan ettikleri belirtildi.

Bunu yapanların Müslüman olmadığı aşikar.

NE YAPSANIZ BOŞ…

İslam’ın ve Müslümanların yükselişini engelleyemezler onlar da biliyorlar. Farklı sapık yollara kanalize ederek Şeytanın emeline hizmet ediyorlar.

Lakin ne yapsalar boş. Allah’ın nuru bir gün tamamlanacak. Kafirler istemeler de…

www.ihvanlar.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir