Ebu Hanzala ve Ebu Haris’i TEKFİR EDİN

Ebu Hanzala ve Ebu Haris gibi Youtube kullanan hariciler kendi inanç sistemleri içinde kafir oluyorlar. Neden mi? Bir sebebi var?

Youtuber Genç Hoca onları köşeye fena sıkıştırdı. Bakalım kendi hocalarını da tekfir edebilecekler mi?

3 Yorum

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Değerli editör videoyu izleyemeyen kardeşlerimiz için video da anlatılan konuyu sitemize yazı olarak yüklerseniz hoşnut olurum bu arada . Genç hoca eğer burayı okuyorsan bir dahaki videonda şunlara da değinirsen hoş olur. .. neden bu kâfir (sözde)ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içiyorlar ?onlara göre kafir bir devletin su şebekesi de kafirlerin elinde. ..fırından neden ekmek alıyorlar ?onlara göre kafirler yapıyor o ekmeği ?neden kafirin elinden çıkanı yiyorlar?neden para kullanıyorlar ?banka yazıyor ama paranın üzerinde ?merkez bankası ?!?! Atatrk fotoğraflı para neden var ceplerinde ?! Neden uzerlerinde fransizca ismi pantolon olan kıyafet giyiyorlar ?! Tişört giyiyorlar ?!?!?neden ayakkabıları Nike Adidas Solomon ?!?! Kafir markası değil mi ?neden kafirlerin YouTube kanalında bu kadar videoları var ?!?! Neden her izlenme de tıklanmada kafir YouTube sahibine para kazandiriyorlar ?!?!?neden kasaptan kafirin!!!kestiği etleri yiyorlar?!?!neden kafir !!!ülkenin asfaltında geziyorlar ayak basıyorlar ?!?!neden madem ki Türkiye kafir ülke bu ülkenin kimliğini taşıyorlar ?!?neden kimlikleri var ?!?! Sonuçta üzerinde Türkiye Cumhuriyeti yazıyor …hani bunlar cumhuriyeti kabul etmiyorsa ülke kafirlerin yasalariyla yönetiliyorsa halkı da kafir oluyormuşya madem öyle neden kafirlerle aynı dolmuşları kullanıyorlar?! Vapura biniyorlar ?!? Uçağa biniyorlar ?!?!sonuçta vapuru uçağı arabayı kafirler icat etmedi mi?örnekler çoğaltılabilir. ..

  2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Bu genç adam geleceğin Cübbeli Ahmeti olacaktır inseaALLAH yok böyle tespitler. ..yolun izin açık olsun hocam aynı şekilde bu kulvarda git. ..ses tonun da kendine orjinal kendine has mimiklerinde. ..bizim sesimiz ol yeter başka bişey istemiyorum senden. ..yapıştırabildiğin kadar yapıştır şu soysuzlara. ..instagram da aç twitter da aç oralarda da nokta atışı kapak yapacağın yorumların olsun. ..

  3. Yorumlara baktığımda gördüklerim, kafir! zındık! tarzı hakaretler. Her zaman ki gibi ilim yok. 🙂

Yoruma kapanmış.