Ebu Haris Türk Askerine ve Şehidlere Hakaret Ediyor

Tarikat/Tasavvuf düşmanlarının perdelerini azıcık kaldırın orada Vatan hainliğini de bulacaksınız. İşte bir örnek:

Ebu Haris kod adlı İngiliz’in Arabistan’da kurduğu Vehabbiliği Selefilik adı altında ülkemizde neşretmeye çalışan hain bu vatanı savunan askere ve vatan uğrunda can veren şehidlere “KAFİR” diyor.

BU ÜLKENİN SAVCISI, HAKİMİ NE YAPAR? NEDEN BÖYLE HAİNLER ELLERİNİ KOLLARINI SALLAYA SALLAYA GEZER VE İSTEDİĞİ GİBİ KONUŞUR?

8 Yorum

 1. Memlekette cezalar maalesef suç ile orantılı değil, hatta bazı suçlar var ki cezaya tabi tutulmuyorlar. Mesela kişi bıçaklanıyor ama bıçaklayan serbest kalıyor, kişinin evi soyuluyor ama hırsız serbest bırakılıyor. Din ve mukaddesata karşı yapılan saldırılar da bu kapsamda. Ya din ve mukaddesata saldırı yapan ceza almıyor, ya da alsa bile bu ceza göstermelik mahiyette oluyor ne yazık ki. İnsanlar yürürlükte olan ceza sisteminden son derece rahatsız. Parlamento cumhurbaşkanının avucunda bir oyuncak adeta. Cumhurbaşkanımız ne dilerse parlamentonun bunu yerine getirmemesi mümkün değil, gerekli bir yasayı çıkarmaması söz konusu dahi olamaz. Ancak cumhurbaşkanımız ne hikmetse cezaların suçla orantılı olması gerektiğine dair milletin taleplerini duymamazlıktan, görmemezlikten geliyor. Gelince de işte sonuç ortada. Hırsız ve saldırgan serbest, keza dine ve şehide hakaret de serbest. Kabahat isimlerinin önüne Ebu Mebu takısı ilave eden sapıklarda değil, suç tamamıyla bunlara göz yuman ve bunların sapık fikirlerini yaymasına imkan tanıyan yöneticilerimizde. Aklını, ruhunu, kimliğini gavura satmış bu sapık itin avanesinden kalan kırıntıların, arkalarında üç bin leş bırakarak, ordumuz önünden son anda sahipleri ABD yardımı ile nasıl kaçtığını Fırat Kalkanı harekatı esnasında gördük. Tekrar ediyorum bu sapıkların böyle konuşmalarının tek sorumlusu, bunlara bu hakkı tanıyan ülkemiz yöneticileridir. Başka suçlu aramayın. Selametle.

 2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Bu Japon bozması benim burada diger konuda değindiğim durumdan sonra sosyal medya hesabındaki fotosunu değiştirmiş. ..2 gün öncesine kadar foto da ALLAH lafzı masanın alt kısmında yazıyordu bu da oturuyordu. ..ALLAH lafzı göbeğinin asagisına geliyordu. ..burayı takip ettiğini biliyoruz çekik göz. ..sende yavaş yavaş böyle hizaya geleceksin işte. ..

 3. Bu selefilik adı altında tekfircilik yapan işidçileri sınır dışı edeceksin. Buna Türkiyr şartlarında hiçbir mümanaat yok. Zaten sol muhalefet kesiminden tek bir tepki gelmez çünkü onlar haricileri müslüman zannediyorlar bu duruma sevinirler haliyle. Hal böyleyken bu namussuz bedevileri burada besliyoruz, yetiştiriyoruz halbuki PKK’dan daha tehlikelidir bu münafıklar. PKK en fazla marxistlerin Kürtlerin adını kullanır, arkasına gizlenir o isimleri kirletir ama bu şerefsizler kainat sevgilisinin adını kullanıyorlar, insanları Allahu Azimüşşan’dan soğutuyorlar. Arkadaş kafirden korkma her zaman kazanırsın ama münafıktan gelen tehditten hiç bir zaman emin olamazsın. Hz. Ali gibi yiğit bile bunlar tarafından öldürüldü daha ne. Allah bu alçakların şerrinden Türk milletini korusun.

 4. Biri durdursun artık bu hain teröristleri!!!

 5. Merak etmeyin yakındır alırlar içeri inşaAllah. İddianame hazırlanıyordur. Operasyon noktaları belirleniyordur.

 6. Bu ne cesaret? Bunlar bu cesareti nerden kimden alıyor? Askerime dil uzatanın dili kopsun İngiliz köpeği

 7. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  O kadar ana kuzusu polis asker boşuna mı Şehid oldu ?nerde onların aileleri nerede TSK nerede Emniyet güçleri?lakabı Mehmetçik olan kara gözlü müslüman yavrularına bu terörist başı nasıl dil uzatabiliyor?Hiç mi yürekli bir savcı yok bu teröristin boynuzunu kırabilecek?!. ..

Yoruma kapanmış.