TikTok pavyonunda milleti eğlendiren kadın BBC’ye İsmailağa’yı kötülemiş

   Tiktok adlı uygulamada çalan şarkılar eşliğinde şebeklik yaparak milleti eğlendiren, kendisini milletin komedi malzemesi haline getirip bununla iftihar eden bir kadın ile BBC röportaj yapmış. Röportajında “eskiden İsmailağa’da olduğunu, çarşaflı kadınların açıklara kafir dediğini, çarşaftan çıkarak kurtulduğunu söyleyip çarşaflı kadınları cahillikle” suçlamış. (BBC gibi bir yayın organı neden böyle biri ile röportaj yapar acaba? Demek ki onlar için bir haber değeri var. O da fitnedir tabi ki)

   Araştırdık ve kadının daha önce İsmailağa’ya bağlı çok takva ve ömrünü insanların hidayetine adayan U. hocanın Pendik’teki bir kursunda hocalık yaptığını tespit ettik.

TEKFİR VE TAHKİR YOKTUR

   İsmailağa Cemaatinde “bu kadın gibi ne amaçla girdiği belli olmayanların dışında” bulunan insanlar hiçbir zaman başkasını hor ve hakir görmez ve tekfir etmez. Bunu herkes bilir. Bazı şahsi düşünceler geneli etkilemez. Mahmud Efendi hazretleri ve hocalarının sohbetlerine baktığımız zaman bu gerçek aşikar olmaktadır. Günaha düşen insanların bu yoldan kurtarılması için çalışılması gerektiği vurgulanır ve dua edilir. Efendi hazretleri her gece kıldığı teheccüdü bile ümmetin hidayetine dua olması niyetiyle kılmakta, yine ümmetin hidayeti için her gece yatmadan 27 ihlas okunmasını vird edinilmesi gerektiğini beyan etmiştir.

   Yani bakın dert ve gayret ümmetin hidayetidir. Aşağılayacak olsa, tahkir edecek veya tekfir edecek olsa neden böyle bir gayretin içine girilsin ki?

   İşte bu şahıs kendi içinde bulunduğu psikolojik durumu cemaate mâl etmeye çalışmıştır. Kendisinin bir zamanlar içinde bulunduğu çarşaflıları cahil göstererek aşağılaması ve tahkir etmesi yine bu bozuk kişiliğini göstermektedir. Yani aslında sorunlu olan baştan beri kendisidir. Çarşaflıyken açık kadınları tahkir edip tekfir eden, çarşafı çıkarınca çarşaflılara hakaret eden kendisidir. Dolayısıyla kendi kibrini ve psikolojik sorunlarını cemaate mâl etmeye çalışması ayrı bir patolojik vakıadır ve aslında kendi yaşadığı ruhi buhranı ifşa etmiştir.

ÇARŞAF ONDAN KURTULDU

   Çarşaflı bir kadın kendisini yabancı bakışlardan koruyup kendisini sadece eşine arz etmektedir. Çarşaf giymeyen ama tesettürün belli şartlarını yerine getirenler de dikkat çekseler bile yine kendilerini belli ölçüde korumuş olurlar ama yine de yeterli bir tesettür olmaz. Çarşafı çıkartıp kurtulduğunu söyleyen şahıs aslında yabancı bakışlardan koruyan bir kaleden “kurtulduğunu” söylemektedir. 

   Bu şahıs gibi şarlatanların içine girdiği örtü ne olursa olsun o tesettür olamaz zaten. Dolayısıyla kendisi çarşaftan kurtulmamış, çarşaf kendisinden kurtulmuştur elhamdülillah.

MİLYONLARIN ALAY KONUSU OLDU

   Akıllı bir insanın yapamayacağı hareketlerle şarlatanlık sergileyip insanların alay konusu olmayı özgürlük olarak gören bu kişi izleyenler nezdinde hiçbir değer taşımamaktadır.

    Ne İslami ne de insani değerlere hiçbir katkısı olmayan bu insanların gündemi meşgul etmesi İngiliz’in hoşuna gidebilecek bir durumdur. Allahu Teala, şer odaklarının planını boşa çıkartsın diyoruz ve kendisine Allah’tan hidayet diliyoruz.

www.ihvanlar.net

19 Yorum

 1. Kardeşim ben Süleyman efendi cemaatinden biriyim. Mahmut efendi hzlerini cemaatini ihvanlarini talebelerini çok seviyorum. Her yerden çıkar fitneci kadın yada erkekler biz sizi biliyoruz. Allah razı olsun sizlerden. Yolunuza hizmette kusurumuz var tembeliz fakat seviyorum sizi. Dualariniz beklerim. Allah razı olsun sizlerden.

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   ALLAH Azze celle senin gibi kardeşlerimizin sırtını yere getirtmesin. ..tüm ehli sünnet camia tarikat ve cemaatlerin kanaat önderlerinin hocalarının bir araya gelip büyük bir alan da müminlere açık bir şekilde kamuoyuna açık bir şekilde BÜYÜK EHLİ SÜNNET MÜDAFÂSI’nın fitilini ateslememiz lazım .. .birtakım kararlar alıp uygulamaya dökmek lazim. ..istişareler de bulunup hem bi aydınlanma hem bi bayramlaşma adi altında bir şeyler yapmak lazım buluşma yeri Eyüp Sultan gibi bir yer olmalı. ..benim fikrim bu şekilde inseaALLAH değerli site yönetimi de bu cagrimı konu olarak site de yayınlar. ..çünkü bu yaşıma kadar Süleyman efendi cemaatinden ilk kez bu kardeşimizin Mahmud efendi ismailaga ya böyle sempatik baktığını gördüm okudum. ..bu da bizim ayıbımiz. .

 2. Allah(cc) razı olsun. Sizin gibi yolunda samimi olanları başımızdan eksik etmesin. Amin.

 3. Ömrü kısa, mekanı cennet olsun.

 4. Allah razı olsun
  Ne güzel söylemişsiniz.

 5. Gavur boş durmuyor. Kafirin bu hali nekadar doğru yolda olunduğunun açık ispatıdır. Buara mezil ve ismailağa yı gündem den düşürmüyorlar.

  1. Allah dostları h Z peygamber efendimiz den sonra peygamber vasisidirler rabbim onların eksikliğini vermesin ömürlerini ali soylarını dayım eylesin

 6. On numara açıklama olmuş. Ellerinize sağlık. Duygularımıza tercüman olmuş…

 7. İslâm alemi,Osmanlı; İngilizle Fransız bir birinden imansız. Cümlesi oldukca yaygındır.yahudiler kadar merhametsiz kâfir bir millettirler.milletleri birbirine düşürmeyi nifak tohumları ekmeyi her türlü iftiralar atmayı şiar edinmiş ler çok adi karaktersizdirler. İhvanlar, menzil,kadiri gibi İslâm memkeketlerinin temel taşlarından, İslam’ın temel Ana direklerindendir.islamiyeti Ana kaynak tüten ocağı dir. Rabbim şeyh ve müritlerinden razı olsun. Kaynayan Derya pınarından her bir ümmet i Muhammed’i nasiplendirsin. AMİN AMİN İnneke leminel murselin Âlâ siratim mustakiym. Dualarımız ile saygılarımla. Cenaballaha emanet olun.

 8. Bir gün böyle bir haber yapmak ve ehli sünnet kalesini bu şekilde lansetmek için onu oraya göndermişler artık gel demişler ve tiyatro sergilenmiş rüzgarın kayadan alıp götüreceği tozdur

 9. Gönül Bağımdan başka hiç bir mensubiyetim olmayan İsmail Ağa Cemaati, BBC gibi gavur kanalından eleştirel Haber yapılıyorsa, bir Müslüman olarak ancak sevinir ve de O Cemaat çalışanlarına dua edebilirim.
  Demek ki, O Cemaat içinde hizmet etmeye çalışan Kardeşler benim için güzel işler yapıyor ki, KEFERE rahatsız olmuş!

  Ey BBC ve türevleri, İsmailağa daki Kardeşlerin sizlere vermiş oldukları rahatsızlıktan dolayı çok ama çok SEVİNÇLIYIM.

  Selam ve Dua ile

 10. Ey kadın ALLAH sana hidayet versin bizler Vallahi sen yalan söylüyorsun iftira atıyorsun bunun hesabını ALLAHA verceksin

 11. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Uçan kuşu havlayan köpeği kundaktaki bebeği dahi tekfir edip kâfir diyen zihniyet daeş isid Ebu hanzo Ebu habis gibi oynaklardir,ismailağa Mahmud efendi ye operasyon çekmeye çalışan BBC İngiliz köpekleri böyle icimizdeki maymunlarin üzerinden pirim yapmaya çalışıyor. ..bu tip kuklaların ipleri kimlerin ellerinde olduğu çıkıyor ortaya 100 yıl önce de bunlardi osmanlıyi yıkanlar bizim içimizden bizim ekmeğimizi yeyip aynı tabaga kasik salladiklarimizdi şimdide taktik aynı. ..bunda suç yok bunla övünen kocada suc,büyük bir halt etmiş gibi o şebek videolarını övüyor. ..ALLAH böylelerine hidayet versin, ayağı kayanlardan eylemesin cenabı mevla. ..20 yıldır bu güzide topluluğun icindeyim kendimi sahabelerin döneminde yasiyor gibi hissediyorum,onlara bakınca ister hoca lar olsun ister sohbet ehli olsun içimi mutluluk huzur kaplıyor,sorup soruşturmak lazım acaba İNGİLİZ KANALI BBC den bu karalama ve iftira için kaç para aldı ?!

 12. çüşş öyle bi anlattiyoki benim bile iyiki kurtulmuşun diyesim geldi siz bu kadinin ismailagadan kactigina eminmisiniz ? sanki işid kampindan kacmis yani dine carşafa biraz kötü bakanin siz halini düşünün ben ismailaga cematinden degilim ama sohpetlerine gitmiş tanigim hocalar ve arkadaşlarim var ben hicbirinden böyle bi aciklama neduydum nede gördüm ee meşhur bir kizirderili ata sözü söylıyim size bir nehirden gecerken baktiniz 2 balik kavga ediyo bilinki ordan bir ingiliz geçmiştir emin olinki carşamdada bile sarikli cuppeli ingiliz ajanlari vardir tek yapmaniz gereken şalvari indirmek başka türlu anlaşilmaz sehid bayram hocayin vuran sünnetsizdi ama insanlar uyaniyo artik bunlarin ne pislik olduklari aciga cikiyo

 13. Namazlarda illa beyaz elbise ve çorap giyen herşeyine dikkat etmeye çalışan ve o kursta hocalık yapan biriydi bu hanım. Allah insanın ayağını kaydırmaya görsün. Rabbim muhafaza eylesin

 14. İngiliz bbc size karşı bir haber yapıyorsa siz milli ve doğru yoldasınız demektir

 15. İş İslam’ın ta kendisi olan Ehl-i Sünnet’in kalelerinden İsmail Ağa’ya gelince, düşmanın da en büyüğü çıkıyor karşımıza: İngiliz, BBC.

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Uçan kuşu havlayan köpeği kundaktaki bebeği dahi tekfir edip kâfir diyen zihniyet daeş isid Ebu hanzo Ebu habis gibi oynaklardir,ismailağa Mahmud efendi ye operasyon çekmeye çalışan BBC İngiliz köpekleri böyle icimizdeki maymunlarin üzerinden pirim yapmaya çalışıyor. ..bu tip kuklaların ipleri kimlerin ellerinde olduğu çıkıyor ortaya 100 yıl önce de bunlardi osmanlıyi yıkanlar bizim içimizden bizim ekmeğimizi yeyip aynı tabaga kasik salladiklarimizdi şimdide taktik aynı. ..bunda suç yok bunla övünen kocada suc,büyük bir halt etmiş gibi o şebek videolarını övüyor. ..ALLAH böylelerine hidayet versin, ayağı kayanlardan eylemesin cenabı mevla. ..20 yıldır bu güzide topluluğun icindeyim kendimi sahabelerin döneminde yasiyor gibi hissediyorum,onlara bakınca ister hoca lar olsun ister sohbet ehli olsun içimi mutluluk huzur kaplıyor,sorup soruşturmak lazım acaba İNGİLİZ KANALI BBC den bu karalama ve iftira için kaç para aldı ?!

 16. Allah cc hu razı olsun değerli kardeşim. Güzel açıklama yapmışsınız. Rabbim bir insanı sapıtınca zavallı bir yaratığa dönüştürüyor. Çarşaf tan kurtulduğunu sanan zavallı. Kendini ne hale sokmuş görecek göz yokki görsün. İsmail ağa cemaati kimseyi günahkar kafir ilan etmez. Rabbim sayılarını artırsın inşaAllah amin ecmain. Rabbim ülkemizi milletimizi iç ve dış düşmanların şerrinden fitne fesat tan şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun inşaAllah amin ecmain.

Yoruma kapanmış.