Ebu Haris’in çetesi Müslümanlara silahla saldırdı

İçimizde büyütülen ve selefi takılan tekfirci gurubun Türkiye’de karışıklıklar çıkartmak için maşa olarak kullanılabileceği ve en ufak bir fitne ortamında ellerinde silahla tekfir ettiği (kafir saydığı) halkı ateş ederek öldürebileceğini söylemiştik. Daha önce Ebu Hanzala başlığında vurguladığımız bu hakikatin ne kadar doğru olduğu ortaya çıkmıştır.

Işid kafalı tekfirci Ebu Harisin haberlerde “İzmir vaizi” olarak tanıtılıp, Müslümanlara ateş etmesi ve yaşanan arbedeyi “Selefi Ebu Haris lakaplı vaizin müritleriyle, Menzil tarikatı mensupları” diye verilmesi mason medyanın da işin içinde olduğunu gösterir.

ELLERİNDE SİLAHIN NE İŞİ VAR?
Işid temsilcisi Ebu Haris’in adamları İzmir’de Menzil sofisi olduğu bilinen insanlara silahla saldırıp yaralıyor. Bunlar dini bir gurup ise İzmir gibi bir yerde ellerinde silahla nasıl oluyor da gezebiliyorlar? Nasıl oluyor da ulu orta silahla saldırabiliyorlar? Ve silahı nasıl bulundurabiliyorlar?

Silahın ellerinde ne işi var?

Yani demek ki bunlar istedikleri anda çıkartabilecekleri hazırda bulunan silahlara sahipler.

Ey yetkililer! Uyuyor musunuz? Bu Işid temsilcilerinin nasıl bir oyuna alet olabileceklerinin ve Türkiye’de nasıl bir fitne yayabileceklerinin idrakine hala varamadınız mı? Varamadığınız şuradan belli ki, Youtube ve sosyal medyada içlerindeki kini rahatça kusmaktalar, bunların hücre evleri ve yurtları devamlı çoğalmakta, hiçbir tedbir ve önlem alınmamaktadır.

Fetö’deki “geç kalmışlık” pişmanlığını bunlarda yaşamamak için yetkilileri acil müdahaleye davet ediyoruz.

www.ihvanlar.net

5 Yorum

 1. devlete bunları cezalandır diyorsunuz acaba bunları gücü yettiği halde cezalandırmayan ve semirten devlet olabilir mi?

 2. bu tür oluşumların arkasında ingiliz derin devletinin olduğundan hiç şüphem yok.yukarıda anlatılan şahısta paralı tutulan bir kukla.

 3. İbn-i Ömer bunlar için şöyle der:
  “Bunlar, insanların en şerlileridir. Kafirler hakkında inen ayetleri almış ve Müslümanlara uygulamışlardır.”
  (Buhari muallak olarak, “İnkarcıların ve Haricilerin Öldürülmesi” babında rivayet etmiştir.)

  ibn ebî Evfâ radiyallahu anh’dan rivayete göre, şöyle demiştir: “Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
  “Hariciler, cehennem köpekleridir.”
  İbn Mâce mukaddime.173

  Abdullah b. Mes’ud radiyyallahu anh’dan rivayete göre, Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: “Kıyamete yakın zamanlarda yaşları küçük, tecrübesiz,aklı noksan bir grup çıkacaktır. Bunlar, insanların en hayırlısı olan Nebi sallallahu aleyhi ve sellem’in sözlerinden bahsedecekler ve Kur’ân okuyacaklar. Fakat o okudukları bu Kur’ân, boğazlarından aşağıya geçmeyecek, okun yaydan fırlayıp çıktığı gibi İslâm’dan çıkacaklar.Kim, onlara rastlarsa hemen onları öldürsün. Çünkü onları öldürmek Allah katında onları öldürenlere sevap kazandırır.”
  Müslim,Zekat: 48; Tirmizî, Fiten: 24.İbn Mace Mukaddime.168.

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  İşte bu helal olsun size site yönetimi …kemalist laik İzmir’de metrekareye binlerce kemalistin düştüğü bir il’de Büyükşehir Belediye Başkanı baba’dan tescilli mason bir aile olmasına rağmen Ebu hâbis denen kukla hızlı ve etkili konuşarak çevresine mürid toplamakta . ..bunların kurslarına finansMan sağlayan bu İzmir li üst düzey yetkililer kimler?!? İzmirli kemalist laik bir vatandaş başörtülü sakallı normal bir vatandası dahi yolda yürürken hazmedemeyen bir çok laik İzmirliler bu çekik gözlü habisi nasıl oluyorda İzmir de barindirabiliyor? !? Hiç bir ilme sahip olmayan kendi videolarında kendi ağzından ben inşaat iscisiydim İzmir de sıvacılık yapıyordum diyen bu ilimsiz çakıl taşı bu cüreti nerden alıyor 17 dakikalık saldırı videosunu izledim. ..menzil sofisi şalvarli takkeli geliyor bu kendini müslüman ilim adamı gibi gösteren çekik göz de siyah kot pantolon siyah telekli şapka Avrupai bir tarz da. ..burdan bile belli kimin hakkı kimin batılı temsil ettiği …kimin peygamber ve arkadaşlarına benzediği kimin Avrupalılarin giyim kuşamıni taklit ettiği kolaylıkla belli. ..

  Kur’an-ı tefsiri için gereken 15 İlim dalı 1- Lügat İlmi 2-Nahv 3- Sarf İlmi 4- İştikak İlmi 5- Meani İlmi 6- Beyan İlmi: 7- Bedi İlmi 8- Kıraat İlmi 9- Akaid İlmi 10-Usul-ü Fıkıh İlmi 11- Sebeb-i Nuzül 12- Nasih ve Mensuh İlmi 13- Fıkıh İlmi 14- Hadis İlmi: 15- Vehbi İlim: bu çekik gözlü sıvacı inşaat işlerinde amelelik yaparak yaşamını sürdürmeye çalışan adam yukarıdaki bahsettiğim hiç bir ilmi almamıştır. ..kaba saba hararetli heyecanlı konuşarak çevresine 50-100 kendisi gibi adamı toplayarak sosyal medya da videolar koyarak peşine adam takmaktadir. ..daha kelimei tevhidi dahi düzgün telaffuz edememektedir. ..bu zihniyet peygamberin sallallahualeyhivesellem varisi Hazreti Aliyi Şehid edip kafiri öldürdük (haşa kella)diyen harici şimdinin daeş zihniyetidir. ..sosyal medya üzerinden ne kadar yorum yazdiysam hepsini silip beni engellediler hiç bir şekilde tek kelimemi bile yayinlamiyoralar. ..BUNLAR BIZZAT SEBETAY YAHUDISI KEMALIST BIR TAKIM SIYASI ISIMLER TARAFINDAN MÜSLÜMANLARIN İÇİNE SOKULMAYA ÇALIŞILAN TRUVA ATIDIRLAR. ..

  Bu Ebu hâbis denen şahıs ALLAH ismi celilini bel altında tutarak saygısızlık yapmaktadır …buradan görebilirsiniz https://mobile.twitter.com/Ebu_Haris_hoca/photo

  BU ve buna benzer şahısların varsa yoksa tek düşmanlık beslediği ehli tarikat ehli sünnet tasavvuf yolunun islam yolcularıdır …ağızlarından bir ateiste Yahudiye Hristiyana mecusiye tek kelime ettiklerini göremezsiniz. ..bu habis ur yol yakınken ıslah edilmelidir. ..

  1. Ebu Haris ve Mustafa İslamoğlu’nun şimdiden önüne geçilmez ve devlet bu konuda bir tedbir almazsa, ileride FETÖ gibi olacakları aşikardır. Zira FETÖ darbe teşebbüsünde bulundu ve bunların da iç savaş çıkaracakları öngörüşündeyim. CİMER üzerinden bunların tüm kanallarının linklerini göndererek nasıl birileri olduklarını ve nefret kustuklarını belirttim. Sizler de CİMER üzerinden Adalet bakanlığına bu şahısları şikayette bulunabilirsiniz.

Yoruma kapanmış.