Mustafa Kemal heykeli: halkın tepesinde eli cebinde

Chp insanların sorunlarına çözüm olacak(!) yeni bir heykel açılışını büyük butonlarla yaptı. Açılan heykel tartışmaları beraberinde getirdi.

Ardahan’da yapılan M. Kemal heykelinin alt kısmında tüm imkanlarını seferber edip düşmana karşı mücadele veren çilekeş halk tasvir edilmiş. Mustafa Kemal ise bu halkın tepesinde elleri cebince etrafı seyrediyor.

Bu M. Kemal’e bir hakaret mi? Yoksa M. Kemal’in halini mi tasvir ettiler? Bilemiyoruz ama o cefakar halka yapılmış büyük bir hakarettir bu.

8 Yorum

 1. Melih Gökçek Ankara ya milyonluk ağaçlar dikti diye hırgür çukardılar. Ama kendileri puta geldi mi tamah ederler.

 2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Aşağıdaki abla’ya ithafen. ..

  Fatih Sultan Muhammed
  Ermeni Rum ve Yahudilere
  İstanbulda metropolitlik ve başhahamlık tahsis etmiş, onlara tahsisat ayırmış, başlarına da patrik atamıştır.
  Böylece İslam başkenti diğer dini grupların da başkenti olmuş
  İstanbul cihanşümul bir hüviyet kazanmıştır. ..

  İkincisi Cennet Mekan Gök Sultan Abdülhamid Han katolikleri protestanlara. ..ortadokslari katoliklere karşı birbirine düşürecek okul kilise inşaası yaparak birbirleri arasındaki yangını körüklemis islam alemi ve müslüman halk rahat nefes almıştır .. .ilmi siyasettir bu yapılanlar,besmele çekerek açması siz ne kadar burada kilise yapılmasına sevinsenizde buranın sahibi de ALLAHdir tıpkı bu toprakların sahibi ALLAH olduğu gibi bir imaj çizmiştir . .Erdoğan haç işareti yapsaydı hepimiz külliyen kızabilirdik besmele çekmesinde derin bir mana var .. .çamlıca camii son selatin camiidir selatin camii osmanlı da padişahların inşaa ettirdiği bir takım padişah özellikleri barındıran camiilere verilen özel addır. ..erdoğan’ın temel attığı kilise Süryani kilisesidir ve tebaamızda Mardin taraflarında nüfusu azimsanmayacak kalabalıkta Süryani Hristiyanlar mevcuttur,büyük devlet adamlığı ve büyük devletlerin tebaasında yaşayan zımmilerin din ibadet yaşayış özgürlükleri boynumuza borçtur. ..onlar bu ülkenin vatandaşı olduğu için onlardan da vergi alınmaktadır müslüman olan camiiye Hristiyan olan kiliseye gider oyunu kurallarına göre oynamamız lazim. ..

 3. Bir taraf heykel açılışlarıyla gündeme gelirken diğer taraf da kiliseleri Besmele i Şerifeyle açabiliyor.Bunların yapıp ettikleri nedeniyle nesiller bozuldu,din anlayışları değişti.Deistlerin sayısı artıyor ama buna bir çözüm getirmeye çalışan yok.Bu ülkede en kolay bulunan genç nesil galiba ziyan olmasının hiçbir ehemmiyeti yok.

 4. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  O heykelleri yaptıranlar, taşıyanlar, dikenler vs ,gün gelecek, elleriyle yaptırdıkları o heykellerin altında kalıp ezilecekler, gerçekler ortaya çıkınca (çok az zaman kaldı) İNŞÂALLÂH..

 5. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  Bakalım m. kamal’ın gerçek babası kimmişmişşş!!!

  https://youtu.be/bJHONjjWTAg

 6. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Bizi kemalistler yıkamaz bizi rum devşirmeleri ermeni kalıntıları örseleyemez. ..bizi ismi cismi bizden olup kimliğinde İSLAM yazıp camiiye dahi gelip,ramazan da iftar masası kurup, kurban bayramında bizler gibi kurban kesip. .. kanı bozuk, beynini hainlerin emrine vermiş satılık tasmalılar yıkarsa yıkar. ..16 türk devleti içinden yıkıldı hiç bir zaman karşı mahalle bir şey yapamadı,içimizde bizden gözüken münafıklara dikkat etmeliyiz. ..onlarin sureti bizden beyinleri satılık boyunları tasmalı. ..

  Gerçeklerin hakikatin boynuna tasma takilamaZ

  #5816sayılıkanunkaldırılsın biz bize yalan anlatılan gerçek tarihi istiyoruz . ..100 yıllık yalan kukla kağıttan devlerin sahte kahramanlıklarina evlatlarımız beyinleri yıkanarak zehirlenmesin istiyoruz . ..

 7. #5816SayılıKanunKaldırılsın ki hakikatler ortaya çıksın. Tarihçiler, mahkemeler ile değil, Tarihçiler ile muhattap olsun!

 8. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Aptalın malumu işinden belli olur derler. ..bizim mahalleden yapan olsa üstün ırk su solucanı solcular tarafından linç kampanyası düzenlenirdi. ..bu arada sosyal medya da hasan kaçan adli komedyen 5816sayılıkanunkaldırılsın diyenleri düşman ilan etti her kim atatkre saldırıyorsa beni takip etmekten çıksın dedi,vesika paylaşanları da vatan haini ilan edip yüzlerce kişiyi engelledi bu komedyeni millet seçim öncesi sosyal medya tag çalışmalarında ak parti ye destek veren müslüman kesme hitab eden birisi sanıyor yazıları videoları binlerce tık alıyordu. ..neyse 5816 KALDIRILSIN Kİ BU ELİ CEBİN DE CEFAKAR MİLLETİN SIRTINDA TAŞINAN YUKARIDAKİ HEYKELİN EVVELİYATI KONUŞULSUN. ..ARŞİVLER AÇILSIN ARTIK

Yoruma kapanmış.