Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu’na tabi olacak

Değerli kardeşlerimiz bildiğiniz gibi sitemizden siyasi konularda (mühim bir mes’ele) olmadıkça haber yapmıyoruz. Yaptığımız özel haberler de ekseriyetle tahlil oluyor. Ve verdiğimiz bilgiler Allah’ın izniyle doğru çıkıyor.

Yeni parti kurmak isteyen ve bu yola çıka(rtıla)n Ahmed Davudoğlu ve Abdullah Gül ile alakalı bir kaç hususu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Edindiğimiz istihbarata göre Abdullah Gül yeni bir parti için çok isteksiz iken onu ikna etmek için çok çabalıyorlardı. Abdullah Gül’ün yeni parti kurması için Fetöcülerin yoğun bir baskısı vardı. (Bunu sadece kuru bir iddia olarak ortaya atmıyoruz, içlerinden aldığımız haberlere istinaden söylüyoruz) Ancak Abdullah Gül yine de bunu yapacak gibi görünmüyor.

Ahmet Davutoğlu ise bu konuda ikna edilmiş durumda. Çok büyük bir ihtimal Ahmet Davutoğlu yeni partinin başına geçecek ve Abdullah Gül de arka planda onu destekleyecek. Abdullah Gül’ün buna razı olduğu gelen bilgiler arasında.

ORJİNAL FİKİRLE DEĞİL DAYATMAYLA PARTİ KURMAK
Bu kişilere soruyoruz: Sizin davanız ne? Sevdanız ne? İslami bir gündeminiz var mı? Yok… Hassasiyetleriniz var mı? Yok… Siyonizme karşı bir mücadeleniz var mı? Yok… O zaman meydana çıkış gayeniz nedir? Zaten sizin zihniyetinizden bolca mevcut.
Bir fark ortaya koyamayacaksınız.

İyi Parti’yi kurup MHP’nin oylarını bölerek CHP’ye kuyruk yapanlar sizinle de AK Parti’nin oylarını bölüp CHP’ye kuyruk yapmak istiyor. Veya en azından “ne bölersek, ne kadar zayıflatırsak kârdır” düşüncesi ile sizi gaza getiriyorlar.

Peki, birilerinin dürtmesiyle yola çıkıp amaçlarına (gönüllü veya gönülsüz) hizmet etmeyi, maşa olmayı, piyon olmayı kendi nefsinize yedirebilecek misiniz? Şahsiyetiniz, kişiliğiniz buna müsaade edecek mi?

Göreceğiz.

www.ihvanlar.net

12 Yorum

 1. Eşini gerçek tıp kitabının yazarı aidin salih talebesi hatice misgenin kız kardeşidir.kendisi doktordur.siz pelikancilarin kuyruğu olmuşsunuz onların tasmalarıda abd ve siyonist israilin elinde.basit cevaplar yazma emine erdoğan ve kızlarının yaptıklarına ne demeli dedikya ya başta nerinin kuyruğu olduğunuz belli sizlerinde sonu yaklaşıyor gerçi kıvırma hususunda usta iseniz ahmet hakan gibi ayakta kalırsınız

  1. Pelikancılar, fetöcüler, reisçiler… Siz birbirinizi bu şekilde yiyin durun. Bizi o pis politik hesaplarınızın içinde bulamazsınız. Daha birşeyi duymadan bile savunmaya geçiyorsanız sizin biryere kuyruk olduğunuzda şüphe yoktur zaten.

  2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   https://images.app.goo.gl/51Agvzi9FuLGzNps7 pelikan kuyruğu olmayan tek hayvandır bence siz bu kadar celallenmenize istinaden olsanız olsanız bu pelikanın gagasısınız gaganin içinde envai çeşit materyal saklıyor olmalısınız. ..bu sitenin ve sahiplerinin duruşu ve çizgisi bellidir. ..hicccc boşuna kuyruk muyruk diyerek içinizde beslediğiniz hinliği saklayamazsiniz, o kadar çok kuyruk acınız varki ağzınızdan bir türlü dusuremediniz yineliyorum pelikanın kuyruğu olmaz gagasi olur. ..ciyak ciyak ottugunuze göre o gaga da siz oluyorsunuz imanım. .

 2. Daha eşinin yaptığı işi bilmiyorsunuz ve bel altından behsedip Fetöcülere benzemekle suçlıyorsunuz? Siz kime benzemişsiniz? Herkesi kendinizgibi görmeyin.

 3. Değerli dostlar A.Davudoğlu’nu çok eski yıllarda (1979-80) tanıdığımda kendisinin Allah’tan korkan, Peygamberini seven Osmanlı sevgisi ile dolu mümin bir şahsiyet olduğu kanaati bende oluştu. Yine o yıllarda karşılıklı olarak yapılan görüşmeler ve istişarelerimizde bu kanaat daha da pekişti. Tabii aradan uzun yıllar geçti, o kendi yoluna hocalığa ve siyasete yöneldi ben ise kendi yoluma gittim. İlişkiler kopunca çok ama çok uzun yıllardan beri de ne görüştük ne konuştuk. Şimdi karşılaşsak ben onu elbette tanırım ama eminim ki o beni tanıyamaz. A.Davudoğlu’nun çok fazla değiştiğini, geçmişte tanışıklığım olan Davudoğlu’nun maksadının batıya emperyalizme hizmet olduğunu asla düşünmüyorum. Cumhurbaşkanımızın bile “ben değiştim” dediği bir dönemdeyiz unutmayalım. Batıya hizmet konusunda Babacan ile Davudoğlu asla bir tutulamaz, aralarında siyah ve beyaz kadar fark vardır. Bu nedenle kişilerin hatalarını elbette, gerektiğinde en sert perdeden, dile getirelim ancak bilmeden etmeden kişileri karalayıp hakaret etmenin asla doğru olmadığını da lütfen unutmayalım. Hülasa A.Davudoğlu mayası bozuk bir insan değil, bunu kafanızın bir köşesine yazın lütfen.

 4. Bende daha dün davutoğlunun dayısıyla konuştum. Geçen gün yaptığı telefon görüşmesinde davutoğlu parti hazırlıklarını tamamladıklarını söylemiş.

 5. Içerden bilgi aldıysanız fetoyla bağlantınız var demekki şikayet edecem sizi bu yazı delildir

  1. Fetönün en etkili zamanında karşılarındaydık. Hükumetle ters düşünce senin gibi kemalistler Fetönün elini öpme yarışına girip destek olmaya başladılar. 15 temmuzu desteklediniz, bankamatik kuyruğundaydınız. Biz ise yine Fetönün karşısında meydanlarda.. Bir yerden bir şekilde bilgi alabilmeyi orayla bağlantılı olmaya bağlamak ancak senin gibi mantıkla bağını kesmiş kemalistlerin yapacağı şeydir. Hadi oradan…

  2. Bu kemalistlerin fikri var beyni yok 😀 😀

  3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Avrupanın coo köpe.. buraya gelmiş kim saldı bu atm en..ini bu kanala ?!?

 6. Davutoğlu bir eğitimci hocadır. Saygın kişiliği vardı. Eğer böyle bir şeye teşebbüs ederse kendisini bitirir.

 7. Siteyi bu yüzden seviyorum particilik görmedim yıllardır Allah razı olsun

Yoruma kapanmış.