Şeytan da Kur’an’a davet ediyor! Ama nasıl?

Önce Videoyu izleyelim…

Kardeşlerimiz Youtube’da gençlerin anlayacağı dilde yeni bir kanal açtılar. Gençlerin rağbet ettiği şekilde efektli, geçişli videolar hazırlıyorlar. Çok sıkı ve iddialı bir sayfa olacağının sinyallerini aldık. Güzel projeler var. Gençliği alakadar eden sorulara cevap verirken bid’at ehlinin iddialarını hicvederek delillerle cevap verecekler. Mustafa İslamoğlu takımından tutun Ebu Harislere kadar deliller, ironi ve hiciv yoluyla ortalığı fena sallayacaklar inşaAllah.

Kanala abone olarak ve videoları takip ederek, beğenerek destek olalım. (Kanalın adı Genç Hoca)

KANALA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Oradan kendilerine tavsiyelerde bulunabilirsiniz..

3 Yorum

  1. Allah razı olsun.Böyle bir ihtiyacı bildiğim için heyecanla izledim ama maalesef yeterli bulmadım. Zor olduğunun farkındayım ama komik bir içerikle mi yoksa daha yüksek ve hızlı tempo ile mi, bir şekilde gençlerin alakasını celb edebilecek tarzda hazırlanmalı. Cübbeli Ahmet Hoca’nın komik bulunan videoları ve ehl-i küfür de olsa gençlerin çok takip ettiği adamların videoları incelenmeli.

  2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Ters manyel etkisi stund-up güldürü komedi taklit ile bu tür saykoluklari seven gençleri ironi ile gerçek ehli sünnet bilgisini bilinç altlarina yerleştirmek . ..maalesef günümüzde gençler ciddi anlatım da bulunan hoca efendileri dinlemek istemiyor kılı kırk yariyorlar ve deizme ateizme kayiyorlar .. .onların anlayacağı dilden hakkı hakikatı doğrusunu söylemek kaç kişi kurtarırsak kâr manasında başarılar diliyorum. ..

  3. Kardeşlerim çok başarılı buldum müthiş bir anlatım olmuş. Hemen abone oluyorum. işte bu dedim. youtubda bu gibi videolar çoğalmalı. devamını sabırsızlıkla bekliyorum

Yoruma kapanmış.