Edip Yüksel ABD’nin kucağından saldırıyor

Reşat Halife’yi peygamber olarak görüp babasının da “oğlum kafir oldu” dediği Edip Yüksel Amerika’ya kaçıp din uydurmaya başlamıştı.

Her fırsatta İslami değerlere ve Müslümanlara hakaret eden Edip, dini haberler adında “din uyduranların” haber sitesinden yine salya akıtınca biz de cevabını verdik.

Edip ve onun gibiler şunu bilmelidir ki, yaşantı itibari ile var olan tarikatlar sahabeden sonra yapılaşmış ve yüz yıllardır İslam topraklarında Müslümanların birlik beraberliğini kuvvetlendirip, manevi dünyalarını zenginleştirmiş yeri gelince cihad meydanlarında küffara karşı en şiddetli mücadeleyi vermiştir. (Sizin kuyruğunuz sıkıştırınca yaptığınız gibi kafirlere sığınmamışlardır)

Tarikatlar yüzyıllardır var olmuşlardır ve var olacaklardır. (Bu memlekette asıp kesip bitiremediler, sizin salyalarınızla mı yok olacak)

Siz ise öldükten sonra artık anılmayacaksınız bile. Arkanızdan pislikleriniz saçılıp dökülecek. Herkes ne olduğunuzu bilecek ve konuşacak. Ama tarikatlar yine var olacak.

Kur’an’ın tabiriyle: “Başbaşa kaldıkları zaman da kinlerinden dolayı parmaklarının uçlarını ısırırlar. De ki: “kininizle geberin!”. Şüphesiz ki Allah göğüslerin (gönüllerin) özünü bilir.” (Al-i İmran, 2/119)

www.ihvanlar.net

6 Yorum

 1. yazılarımız neden siliniyor. ne kadar mühimdi

  1. Değerli kardeşim, yorumda sitemize yardım talebinde bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Ancak birileri bunu bizim yaptığımız zannına kapılabilir. O yüzden yorum kısmında bu gibi yorumlara çok izin vermiyoruz. Allahu Teala razı olsun.

 2. Edip de dahil olmak üzere yoldan çıkan tüm bu sapkınların önceki halleri ile sonraki hallerine bakıldığında resmen ibretlik sima farkı beliriyor. Tıpkı Yaşar Nuri’nin son anındaki büründüğü kötü sima gibi..

 3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Bu ve hasan mezarcı gibi dava adamlarını,siyonistler ve abd gibi şerefsiz ülke ajanları zehirlediler akıllarını kaybetmelerine sebebiyet verdiler. ..kimi kendini mesih ilan etti,kimi böyle Edib gibi edepsizlesti ALLAH tez zamanda şuur akıl fikir haysiyet şeref ve onur versin (amin)

  1. Yalnız şöyle bir şey var ki, Hasan Mezarcı’ya fiili bir zihin müdahalesi ile zulmettiler. Bu ise kendi yolunu seçti.

   1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Bu edebsiz edibin evveliyatı bu denli değildi,muhterem Şehid metin yüksel ile aynı davanın yolcusuydu,benim bildiğim kadarıyla mezarcıya yapılanlar buna da yapıldı,tabi en iyisini ALLAH bilir. ..ALLAH tez zamanda sıratıl müstakim yoluna çevirtsin. ..

Yoruma kapanmış.