Papazdan cinsel istismar: İblisleri vücudundan emerek çıkarmalıyım

ABD’nin New Jersey eyaletinde bir papazın kiliseye gelen dört üyesine cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

Independent’tan Colin Drury’nin aktardığına göre William Weaver isimli papaz cemaat üyeleriyle onları “kötü ruhlardan kurtaracağını” söyleyerek cinsel ilişkiye girdi. İddianameye göre Weaver, cinsel istismarda bulunduğu kişilerden birine, “İblisleri vücudundan emerek çıkarmalıyım” dedi.

Cinsel istismara uğradığı iddia edilen kişilerin papaza özel danışmanlık için gittiği bildirildi. Üç erkek ve bir kadın geçen haftalarda papaz Weaver’ın kendilerine istismarda bulunduğunu kiliseye bildirdi. Kilise tarafından yürütülen incelmede istimara dair güvenilir kanıtların bulunduğu belirtildi. İstismara uğradığını belirten üç kişi mahkemeye suç duyurusunda bulundu.

3 Yorum

 1. Tehlikenin farkındamıyız, bilmiyorum.
  Kannatimce bu tür haberler siyonistlerin işi, zira 80 lerde de avrupada Papazlar hakkında negatif haberler yapılır ve akabinde insanlar dinsizleşti, SİYONİZM in ortaya çıkardığı yeni DİNSİZLİK dinine geçtiler….

  Aynı senaryoyu bize de uyguluyacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Yakında istismar eden, Hoca, Şeyh haberlerini okursanız hiç şaşmayın!

  Haber doğru olsa bile, bizim sitede yer edinememesi lazım kanaatindeyim.

  Selam ve Dua ile

  1. Haklı olabilirsiniz. Bizim bu haberi almamızdaki maksat rahiplerin Allah’ın yarattığı fıtrata aykırı davranarak evlenmemeleri ve bunun sonucunda doğan gayri meşruluk. Hatta öyle ki rahipler arasında livata bile yaygınlaşmış.

  2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Pislikleri ahlaksızlıkları ortaya cıksınki onlardan kaçanlar huzuru islam’da bulsun. ..zira yeşilçam denen ahlaksız zümre son 50 senedir,ellerinden geleni yapıp islam aleminin tüm hassas noktalarını sinemaya aktararak şeyh,mürid,camii cemaati,hocası sakallısı çarşaflısı aklına ne gelirse dalga unsuru yaptılar. ..bunlar batının paralı köpekleriydi ama herşey aslına rücu eder derler. ..aslında ahlaksızlık onların mayasında var ve bu janjanlı maskeleri bir bir yırtılıyor. ..bize hep Ensar tecavüzü kuran kursunda hocanın tacizi diye diye bir kaç cinsi sapığın yaptıklarını tüm islam alemine mâl etmeye çalıştılar. ..bunların icerisinde Hristiyan dinine mensub olup başörtüsü takıp park bahçe köşelerinde erkeklerle ilişkiye girip videolarını fotolarını çektirip sosyal medya üzerinden yayıp işte müslüman başörtülü kadınlar böyle imajı yaymaya çalıştılar ve daha neler neler. ..bırak engel olmaya çalışma asıl sapıkların kim oldukları meydana çıksın ve sitemize destek olalım ki onların maskesini yırtsın. ..

Yoruma kapanmış.