Kadem’i Savunan Senai Demirci’yi susturan cevap

Kadem’e birileri sahip çıkıyor çünkü menfaatleri onu gerektiriyor. Rüzgar nereden eserse oraya dönüyorlar. İşte onlardan bir tanesi… Harun Çetin Hoca gereken cevabı veriyor:

8 Yorum

 1. Değerli Arkadaşlar, Tayyib Erdoğan Beyefendilerin Kızlarının olduğu bir yapılanmadan, ne Ümmete ne de Millete bir zarar gelmez. KADEM yönetim Kuruluundaki isimlere bir bakın, sonra yorum yapın lütfen.

  Kanaatimce Dolmuşa bindiriyorlar, aman DİKKAT!

  Eğerki, Tayyib Beyin kızları bir iş yapıyorsa, muhakkak ÜLKE ve de Ümmet için hayırlı bir iştir.

  Selam ve Dua ile

  1. Değerli kardeşim başında kimin olduğu bizi alakadar etmiyor. Biz icraata ve söylemlere bakarız. İcraat ve söylemler değerlerimizle, kültürümüzle, dinimizle aykırı olup aileyi ifsad etmeye yönelik olduğu için karşı çıkıyor, tepkimizi gösteriyoruz. Kadem’in dayatmalarıyla çıkan kanunlara bir bakın sonra bir daha düşünün. Sema Maraşlı’nın yazılarını bir kere okusanız zaten yeter…

   1. Admin kardeşim dikkatli okuyun tekrar ters psikoloji yapmış, sevdim.

 2. Aile yapısını fesat eden İstanbul sözleşmesi derhal iptal edilsin. Ahirette hesabını vermeyecekler.

  1. Kardeş güncel olarak ‘misafir’ adıyla ben yorum yapiyordum. Daha once bu ismi burada kullanana rastlamadigim icin kullanmakta bir sıkıntı gormedim. Yorumlarimizin karismamasi adına başka bir isimle yazabilir misin? selametle.

  2. Bende Allah’ın kanunları hariç hiç bir kanunun yürürlükte olmamasını isterim, fakat…
   Değerli Misaifr rumuzlu Kardeşim,
   Aileyi mahveden sözleşmeler değil, bizzat bizleriz.
   Ben gurbetteyim, bizler için buranın kanunları geçerli idi, istisnalar hariç, boşanmalar hemen hemen yok denilecek cinsten idi.
   2010 yılından itibaren aldı başını gitti….
   Aslında bizler , her konuyu bildiğimizi sanırız, lakin hiç bir şey bilmeyiz.
   Bakın yanıbaşımızda FETÖ türedi, farkedemedik….
   Sanat ve de teknoloji konusunda üreten değil, sadece kullanan olduğumuzdan, bizlere sunulan ürünlerle, beyinlerimiz kodlanıverdi, sonra eyvahlar eder olduk.
   Eleştirmekten başka da bir işe yaramıyoruz maalesef.

 3. Yazık…

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Bu yumuşak konuşanlarda hep mi bir sıkıntı var bana mı öyle geliyor?hep böyle naif konuşan konuşmaya çalışanlar da bir sorun çıkıyor. ..mustfa,bu senai ALLAHim neler oluyor. ..

Yoruma kapanmış.