ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI ismailağa İsmailağa cemaati

Camileri kiliseye çevirme çalışması seviye atladı

08 Temmuz 2019 - 23:50 'de eklendi.

   Fetö’nün en büyük projelerinden birisi olan camilere kilise görünümü kazandırma projesi Diyanet’in yayınladığı fetvaya rağmen devam ediyor.
   Bir camide çekilen şu görüntüler ise vahametin boyutunu gözler önüne seriyor.

   Önceden en arka safa yerleştirilen oturakları birileri caminin önüne doğru taşıyor. Şayet bu gidişe dur denilmezse iyice zıvanadan çıkılacaktır.

www.ihvanlar.net

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 7 Yorum )

 • Kamil ;

  Nasipsizligin gostergesi. Ibret alınmalı.
  Yillarca namazı kılmayan Hatta kaza namazlarını da kılmayan kulaktan dolma bilgilerle namazını kılan(!) istibra bile bilmeyen yaşlıların nasipsizliği .
  Yaşlanınca kılarım ne olacak diyenlerin hazin sonu.

  Temmuz 10, 2019 1:56 pm
 • mustafa ;

  yaşli amcalara anlatta görelim adam sandalyeyle kilmayi birak neymiş efendim birde ön safa gececek sandalyeyle oraya gecince arkadaki adam nasil secde etcek ? daha gecen hafta hocaya söyledim cuma namazindan önce anlatdiye kackere anlattim diyo anlamiyolar camiye yuruyerek geliyo oturak namaz kiliyo hoca bilardo solaninda bacagini masaya atiyo burda sandalyeyle kiliyo diyince şaşirdim

  Temmuz 9, 2019 2:57 pm
  • Harun ;

   Allah için NAMAZ kılamayanlara bir şey diyemeyiz.
   Namazın FARZLARI belli, zaruret ama gerçek ZARURET durumu hariç.

   Allah ıslah eylesin

   Temmuz 9, 2019 6:15 pm
 • Ahmet Hocaoğlu ;

  Ben küçüklüğümden beri düşünürdüm, namaz gibi bir ibadet emrolunduktan sonra kilise ve havralarda durum oturma düzenine nasıl geçti diye? Son yıllarda bunu anladım, demek ki böyle böyle tahrif edilmiş hatta tahrif edilmeye devam ediyor. Benzer bir durum özellikle hristiyanların dua ederken ellerini birleştirip çenelerinin altında dik tutmasıdır mesela. Muhtemelen onun orjinalide bugün uyguladığımız 2 eli açık vaziyette yanyana birleştirerek omuz hizasında yüze yakın şekilde dua etmez pozisyonundan geliyordu.
  İş ilişkisinden dolayı muhatap olduğum Alberto adında bir italyan vardı, ramazanda bir arada iken, yemek saati geldi ben oruç olduğumu söyledim sonra detaylıca anlatmaya çalıştım. Bana dedi ki biliyormusun ben çocukken hristiyanlarda oruç tutuyordu hatta çocukluğumda bende tuttum sonra vatikan gerek görmediği için bunu kaldırdı dedi. İşin özü arkadaşlar tahrif çabaları süreklilik arz ediyor hatta bu melun şeytan aleyhilane işi o aşamaya getirmişki hristiyanlık ve musevilik gibi günümüzde hükmü kalmamış , değiştirilmiş ve geçmişten beri tahrif edilen inançların dahi hala İslamiyete uzaktan da olsa benzeyen yönlenlerini kaldırmaya uğraşıyor. Hal böyle olunca Müslümanları da hristiyanlara ve musevilere benzetmek için uğraşıyor. Camilerde ki bu oturma düzeni buna kanıt sayılabilir.

  Temmuz 9, 2019 12:29 pm
 • Murat Ademoğlu ;

  Ah ulan FETÖ,
  Hep senin başının altından çıktı, hoş bizimde işimize gelmedi desek yalan olur. Dizlerimiz dizçökmeye müsait değil idi, hemende FETÖ devreye girdi, FETVAYI verdi, bizler hiç düşünmeden kabul ettik. Vejhasılı Kelam hepimiz uyuduk, uyumadım diyende kendisini kandırmasın, zira gerekli mücadeleyi göstermedi!
  Mehmet Görmez’den sonra bir nebze azalma gösterse de, hakikaten bazı Camilerde iş çığırından çıktı desek abartmış olmayız.
  Vatandaşa usulünce alatılsa, aslında CAMİLERE konulan bu oturakların amacının,3 Dini irleştirmek olduğu ve de FETÖ Projesi olduğu, inanıyorum ki, benim vatandaşım terk edecektir.

  Usulünce uyaralım, birebir bu Kardeşlerimizi ikaz edelim.
  Enazından oturarak kılmaları için çaba sarf edelim, sadece kötülemek yetmez, bizlerde bir şeyler yapalım.

  Selam ve Dua ile

  Temmuz 9, 2019 2:48 am
 • seyyah ;

  Sizler gibi yabancı kelime kullanımına karşı duran bir site olarak, LEVEL kelimesi yerine SEVİYE kelimesini kullanmanız daha uygun olmaz mı?

  Temmuz 9, 2019 1:17 am
  • Admin ;

   Ecnebilerden gelen bir adet olduğunu vurgu için öyle kullanıldı.

   Temmuz 9, 2019 4:59 am