Camileri kiliseye çevirme çalışması seviye atladı

   Fetö’nün en büyük projelerinden birisi olan camilere kilise görünümü kazandırma projesi Diyanet’in yayınladığı fetvaya rağmen devam ediyor.
   Bir camide çekilen şu görüntüler ise vahametin boyutunu gözler önüne seriyor.

   Önceden en arka safa yerleştirilen oturakları birileri caminin önüne doğru taşıyor. Şayet bu gidişe dur denilmezse iyice zıvanadan çıkılacaktır.

www.ihvanlar.net

6 Yorum

 1. Nasipsizligin gostergesi. Ibret alınmalı.
  Yillarca namazı kılmayan Hatta kaza namazlarını da kılmayan kulaktan dolma bilgilerle namazını kılan(!) istibra bile bilmeyen yaşlıların nasipsizliği .
  Yaşlanınca kılarım ne olacak diyenlerin hazin sonu.

 2. yaşli amcalara anlatta görelim adam sandalyeyle kilmayi birak neymiş efendim birde ön safa gececek sandalyeyle oraya gecince arkadaki adam nasil secde etcek ? daha gecen hafta hocaya söyledim cuma namazindan önce anlatdiye kackere anlattim diyo anlamiyolar camiye yuruyerek geliyo oturak namaz kiliyo hoca bilardo solaninda bacagini masaya atiyo burda sandalyeyle kiliyo diyince şaşirdim

  1. Allah için NAMAZ kılamayanlara bir şey diyemeyiz.
   Namazın FARZLARI belli, zaruret ama gerçek ZARURET durumu hariç.

   Allah ıslah eylesin

 3. Ah ulan FETÖ,
  Hep senin başının altından çıktı, hoş bizimde işimize gelmedi desek yalan olur. Dizlerimiz dizçökmeye müsait değil idi, hemende FETÖ devreye girdi, FETVAYI verdi, bizler hiç düşünmeden kabul ettik. Vejhasılı Kelam hepimiz uyuduk, uyumadım diyende kendisini kandırmasın, zira gerekli mücadeleyi göstermedi!
  Mehmet Görmez’den sonra bir nebze azalma gösterse de, hakikaten bazı Camilerde iş çığırından çıktı desek abartmış olmayız.
  Vatandaşa usulünce alatılsa, aslında CAMİLERE konulan bu oturakların amacının,3 Dini irleştirmek olduğu ve de FETÖ Projesi olduğu, inanıyorum ki, benim vatandaşım terk edecektir.

  Usulünce uyaralım, birebir bu Kardeşlerimizi ikaz edelim.
  Enazından oturarak kılmaları için çaba sarf edelim, sadece kötülemek yetmez, bizlerde bir şeyler yapalım.

  Selam ve Dua ile

 4. Sizler gibi yabancı kelime kullanımına karşı duran bir site olarak, LEVEL kelimesi yerine SEVİYE kelimesini kullanmanız daha uygun olmaz mı?

  1. Ecnebilerden gelen bir adet olduğunu vurgu için öyle kullanıldı.

Yoruma kapanmış.