ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI ismailağa İsmailağa cemaati

Ev partisinde ölen BAE Prensi

06 Temmuz 2019 - 0:07 'de eklendi.

Birleşik Arap Emirliklerin (BAE) Sharjah Emiri Şeyh Sultan bin Muhammed El Kasımi’nin ikinci oğlu, Veliaht Prens Halid El Kasımi

İngiliz basınında yer alan habere göre, Sharjah Emiri Şeyh Sultan bin Muhammed El Kasımi’nin ikinci oğlu, Veliaht Prens Halid El Kasımi (39) kentin lüks semti Knigthsbridge’deki evinde pazartesi sabahı ölü bulundu. Polis kaynaklarına dayandırılan haberde, moda tasarımcısı El Kasımi’nin uyuşturucu kullanımına bağlı olarak öldüğü belirtildi. Polisin, ihbar üzerine gittiği evde Prens Halid’in cesediyle önemli miktarda uyuşturucu bulduğu belirtildi. Yerel basın, Veliaht Prens’in evinde verdiği cinsel nitelikte bir partinin sonunda hayatını kaybettiğini iddia etti. Bu iddialar yalanlanmadı.

ABİSİ DE EROİNDEN ÖLMÜŞTÜ

Sharjah Emiri Şeyh Sultan bin Muhammed El Kasımi’nin büyük oğlu ve hayatını kaybeden Veliaht Prens’in ağabeyi de 1999’da İngiltere’nin Sussex bölgesindeki aile malikanesinde aşırı dozda eroin kullanımına bağlı olarak 24 yaşında ölmüştü.

İBRET VAR EY MÜSLÜMANLAR!
Müslüman şayet varlığını, mülkiyetini İslam yolunda harcamıyorsa o mal ve mülk onu bir gün mutlaka sapıtıyor. Özellikle her şeye sahip olan insanlar nefsinin peşinde koşmaya ve zevk çıtasını devamlı yükseltmeye çalışıyor. Bu da onları hep daha farklı, tatmadıkları haramları tatmaya yönlendiriyor.

Bu sebeple ey Müslümanlar! Cennet mal ve mülkün içinde saklı değil. Mal ve mülk şayet kullanmasını bilirsen seni cennete götüren bir araç olacak. Onu amaç edinenler helak olurlar. Zenginlikle şımarma, bir davan olsun ve o davaya sahip çık. Zenginliğin davanı bir noktaya taşısın, davan seni Allah’ın rızasına ulaştırsın.

www.ihvanlar.net

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • Sadık ;

    Nasıl yaşarsan öyle ölürsün nasıl ölürsen öyle dirilirsin hak ettiği gibi ölmüş

    Temmuz 10, 2019 9:29 pm
  • ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI ;

    Osmanlıya işgalci diyenlerin ülkesi. ..Satılık batı yalamaları. ..

    Temmuz 6, 2019 12:37 am