Mazarlığa gitmeyi şirk gören Vehhabiler Cidde’ye heykel dikti

  Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde yaz mevsiminde gerçekleştirilecek etkinliklere katılması istenen turistleri cezbetmek amacıyla ABD’nin simgelerinden olan Özgürlük(!) Heykeli’nin benzeri koyuldu.

Tekfirci vehhabiliği bir araç olarak kullanıp Ümmeti bölüp parçalayan Suudiler bildiğiniz üzere kabristana gidip dua etmeyi hatta Resulüllah’ın kabrinde ona dönmeyi ve Allah’tan O’nun hürmetine istemeyi bile şirk olarak görürlerken, kapitalizmin sembolü bir heykeli getirip ondan turistleri çekmesi için medet umuyorlar.

Allahu Teala bu selefi/vehhabileri ne hale soktu görün. Allah dostlarına, Resulüllah’a muhabbeti “onlara kul olmak” olarak yorumlayan vehhabiler Amerika’nın bir numaralı kölesi, kulu haline geldiler.

İşte Allah’ın dostlarına düşmanlık edenlerin ibretlik hali….

www.ihvanlar.net

8 Yorum

 1. S.Arabistan yöneticilerinin halihazırdaki tutum ve davranışları ile doğru yoldan saptıkları ne yazık ki henüz bazı Müslüman kişi ve bazı Müslüman ülkeler tarafından net olarak görülmüş ve anlaşılmış değil. Bırakınız diksinler istedikleri heykelleri. Bu vesile ile gözleri olmasına rağmen gerçeği görmekten aciz olanların belki gözlerine şifa olur bu heykeller de Arabistan yönetiminin ne mal olduklarını şimdi daha iyi müşahede ederler.

 2. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  Eh.. Kim ne yaparsa, ne anlatır yayarsa, ne iftira atarsa, eğer gerçek değilse döner gelir kendini deler parçalar geçer!!!!!!

 3. 100 yıl geriden geliyorlar bizden.

  1. heykel sayısı bkmndn mı

   1. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

    Nnnnaaahhhahahahahahaaa ammada güldüm yawww!! Çok doğru bir tespit! Heykel sayısı bakımından dünya rekoru bizde!!! Aman ALLAH’IM, KOSKOCA OSMANLI HÂNEDÂNINI NE HÂLE GETİRDİLER…

 4. ÖZDÜRLÜK HEYKELI ILLUMİNATİ AYDINLANMAK, LUCİFER IŞIK TAŞIYAN DEMEK !!!!!!!!!!

  * İlluminati aydınlanmak, Lucifer ışık taşıyan demek, Özgürlük Heykeli’ndeki kadın eşcinseldir, tuttuğu meşale ise İlluminati meşalesidir, başındaki 7 ışık hüzmesi, görünen en büyük ışık kaynağı güneşi ve 7 büyük günahı temsil eder, Lucifer’in Gökkuşağı sembolünde de 7 renk vardır, bu 7 renk, beynin içinde bulunur, Lucifer, zihin kontrolüyle beyindeki bu renklere hakim olarak, insanları yoldan çıkarmayı hedeflemektedir, Özgürlük Heykeli’nin elindeki kitabın üstünde Abd ve İlluminati’nin kuruluş tarihi 1776 görülmektedir.

  1776 tarihi 3’erli ayrıldığında 666 sayısı çıkmaktadır, İlluminati, Şeytani Sistem’dir, Deccal Sistemi’dir, bu sistemin mensupları, İlluminati’ler, bekçiler, Masonlar şeklinde isimlendirilir, Mason = My Sun yani Güneş’im demek, görünen en büyük ışık kaynağı güneşe tapıyorlar, Güneşperestlik = Satanistlik demek, şeytanın son adı Güneş.
  https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.498754633539807/1381280211953907/?type=1&theater

 5. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Zamane putperestleri. ..inandığımız ALLAH Azze celle saltanatınızı er geç yıkacak ve ehli sünnet imanlı orduları o kutsal beldeye hakim kılacak elhamdülillah . ..

 6. Kıyamet yaklaşıyor. Büyüklerin de dediği gibi, sonun da sonuna geldik…

Yoruma kapanmış.