Mustafa islamoğlu Işidci yetişiyor dediği imam hatibe yaz kurs açtı

“IŞİD’çi yetiştiriyorlar” diye iftira attıkları İHL’lerde İslamoğlu zihniyeti nasıl yaz kursu düzenler! Peygamberimiz, sahabe ve İslam hakkında çocuklarımıza ne anlatacaklarını merak ediyoruz! Vebaldir bu! @canhaktan42

Ve aslında işin en ilginç tarafı Işidci yetişiyor dedikleri İmam hatiplerde Mustafa islamoğlu taraftarı hadis inkarcısı hocaların cirit atması. Asıl bunlara nasıl müsaade ediliyor? Bu çok daha büyük vebaldir.

6 Yorum

  1. İkincisi….bu adam imam hatip liselileri ışidcilikle suçlayacağını topluma artı değer üretsin….profesörlüğünü göstersin….ne yazık ki…..şu anda bile birbirimizle uğraşıyoruz…ve bundan kazançlı çıkanda iblis….İslamoğlu…..çağrımı duy!!! sevindirme iblisi…sevindirmek zorunda kalmayayım….cevap vermek zorunda kalarak….senin sayende…

  2. Önceki Allah rızası için yapılmış bir uyarıydı….şimdi asıl yazmak istediğime geldi….bir imam hatipli olarak…Mustafa islamoğluna ….gerçekten öyle bir şey demişse….ağzından duymadığım, söylerken Şahid olmadığım için bilemiyorum…öyle her imam hatip lisesi mezununu ışidci olmakla suçlamak tam bir beyinsizlik hali….genellemeler insanın cehaletini ortaya koyar….bu bir….

  3. ,farkındamısınızzzz!!!!!!! Dikkat edin!!! Şeytan size sağdan gelmesinden Allah cc. ‘a sığının…aksi halde bilerek yaptığınızı düşüneceğiz….her bir başlığınız ( üst yanda cevaplar diye devam ederek attığınız başlıklar bizi kendi içimizde parça parça bölme ….gurup grup ayırma ….ayrılıkları derinleştirme kokuları yayıyor….oralardan pis kokular geliyor…dikkat edin….peygamberimiz şuan sizin yaptığınızı men ederdi….

    1. Koku alma duyunuzda bir prpblem olabilir. Ehli sünnet suyu ile temizleyin hassasiyet kazancaktır

  4. Ondan sonra neden seçim kaybediyoruz diye ağlamasın bir takım devlet erkanı.

  5. Durmak Yok Yola Devam. Kimlerin önü kesiliyor kimlere yol veriliyor herşey ortada. İhsan Şenocak Hoca’ya yapılan zulümdür.

Yoruma kapanmış.