LGBTi gerçeği! Şeytanın emri yerine geliyor

   Her yıl dünyada ve özellikle ülkemizde LGBTİ yani L(ivata) G(ünahına) B(ulaşan) T(opluluk) i(bneler) adı altında propaganda yapanlar var. Bunlar “cinsiyetsiziz” veya “cinsiyet özgürlüğü” gibi söylemlerle sokağa çıkıyorlar.

   Şimdi bir düşünelim:

   Erkekler “biz erkeğiz” veya kadınlar “biz kadınız” diye yürüyüş yapıyor mu? Yapmıyor. İnsanların cinsiyetleri ile gurur duyma veya bunu ön plana çıkartması saçma olurdu. Erkeksen erkeksindir, kadından kadın. Kimseye erkekliği ve ya kadınlığını ispat etmek zorunda değilsindir.

   Peki bunlar niye cinsiyetsizliğini veye dönmeliğini ilan ediyor?

   İbneyse ibnedir. Kimse onlara “niye ibne oldun” diye hesap sormuyor. Zaten böyle bir yasak da yok. İsteyen istediği kılığa ve halta giriyor bu memlekette. O halde ne diye caddelerde “ibne”liklerini ilan ediyorlar?

   Hem de bu ülkenin ezici çoğunluğunun mensub olduğu dinde “günah” sayılan bir fiili yaptığınızı ilan ederek!

ŞEYTANIN ASKERLERİ DEVREDE

   Psikolojilerinin altında bir yönlendirme saklı. Onları organize eden ve sokağa salan bir güç var. Kur’an bize bunu haber veriyor.

   Şeytan: “Onlara emredeceğim, Allah’ın yarattığını değiştirecekler” diye kendine görev addetmişti. Ayetler şöyle:

   “Allah şeytanı lânetlemiştir, o da “Kullarından belli bir pay alacağım, onları mutlaka saptıracağım, onları boş kuruntulara kaptıracağım, kesinlikle onlara emredeceğim de hayvanların kulaklarını yaracaklar, emredeceğim de Allah’ın yarattığını değiştirecekler” demiştir. Allah’ı bırakıp da şeytanı dost edinen kimse elbette apaçık bir ziyana düşmüş olur.” (Nisa 118-120)

   Şeytan bu işi nasıl yapar ki? Öyle ya! Emredecekti ve yaptıracaktı. Peki, Şeytan nasıl emredecekti ve nasıl yaptıracaktı? Şeytanın böyle bir gücü mü var?

   Şeytan bunu askerleri aracılığı ile yapmaktadır değerli kardeşlerimiz bundan hiç şüpheniz olmasın. Onun askerleri de hiç şüphesiz Siyonist Yahudi topluluğudur. Dünya para, medya ve insan gücünü elinde tutan bu yapı ekini (gıdayı) ve nesli (insanları) bozmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Misal verecek olursak dünyanın heryerinde gittikçe çoğalan aşılar Yahudi ürünüdür. Tohum piyasasının hakimi Yahudilerdir. Genetiği değiştirilmiş tohum satmaktadırlar. Dondurmadan temizliklik ürünlerine kadar herşey onların elindedir. Katkı içeren kanserojen maddeler neredeyse bütün ürünlerinde mevcuttur.

   Bu mesele ayrı bir yazı dizisi işgal eder.

   Lafın kısası bu Siyonizm dediğimiz lanetli örgüt, yaptığı kendi kafasına göre yapmamaktadır. Bunlar emirleri, piramidin en üstündeki 3 KABBALİST aracılığı ile Şeytan’dan almaktadır. Evet, direkt olarak Şeytandan almaktadırlar ve uygulamaktadırlar.

   Ayette geçtiği üzere Şeytan “emretmekte” ve değiştirilmesi için herşey yapılmaktadır.

LGBTi ŞEYTANIN PROJESİDİR

   Bu sebeple ülkemizde de Allah’ın yarattığı cinsiyeti değiştirmek, insanları buna kanalize etmek, benimsetmek, toplumda yadırganmaz hale getirmek amacıyla basın, yayın, parti, meşhur, ünlü kim varsa parayla satın alarak kullanmakta ve yoğun bir propaganda yapmaktadırlar.

   Şeytan bu zavallıları kullanmakta, onlar da “bir şeyin mücadelesini” verdiklerini zannetmektedirler.

   Değerli arkadaşlar!

   Şeytan ve askerleri çok çalışıyor. Bizler ne kadar çalışıyoruz? Gençlere ne kadar ulaşıyoruz ve kaç tanesini kurtarmaya vesile oluyoruz?

   Bugün artık “karaya vuran binlerce deniz yıldızından tek tek eliyle denize atıp kurtarabildiğini kurtaran” adam gibiyiz. Ekseriyet dalalet yoluna doğru akıyor. Tek tük de olsa kaç kişiye ulaşabiliyorsak kâr saymalıyız. Bir kişiyi bile yanlış yolundan döndürebiliyorsak veya o yola düşmesine set olabiliyorsak kendimizi bahtiyarlardan sayalım.

   Ve en önemlisi dua ordusunun bir neferi olalım. Ümmetin hidayeti için dua edenlerden olalım. Unutmayalım ki, hidayeti de hidayet yollarını da yaratan Allah’tır.

www.ihvanlar.net

7 Yorum

 1. Bakanlıktan tirandaki toplantıya temsilciler yollayan biz zinayı serbest eden biz rakı fabrikalarını açan biz bunca pisliğe sessiz kalıp ve hatta destekleyen gene biz …. peki şimdi eleştirilmesi gereken kim

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Biz . ..

 2. kabalist ve şeytan meselesinden bahsetmenizi çok beğendim. bu konuda şuurlu olmanız takdire şayan.

  https://twitter.com/Osmanli699/status/1144330625656209410

 3. Biz Tarikat ehli Mürşidlerimizin sözünü dinlesek, dünyaya tekrar hakim oluruz zaten. Bunlarda bu denli cesaret edemezler..

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Chp’li ve hdp’li birçok belediye sosyal medya hesapları üzerinden lgbt escinsel luti sapıklara destek veren tweet’ler atıyorlar. ..bunlara oy verip belediye kazandıran tüm müslüMAL’ların ahirette ellerim yakasında olacak. ..Türk bayrağımızı kabe’mizi ve kuranı kerimi, paçavra bayrakları olan gokkusagi renginde photoshoplu resimler paylaşıyorlar sosyal medyada. ..
  Vedat diyorum incir ağacı diyorum başka bişey demiyorum . ..

 5. selamun aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu. sayin admin kardesim. biz davet ve teblig ameli mensubu olarak buradan butun cemaatlere sesleniyirum. birakin aranizda kavga etmeyi. o diyir benim seyh digeri diyor benim seyh. bu kavgalar birbirini begenmemezlik nereye kadar. gelin bir cati altinda birleselim. kaoi kapi diyar diyar gezelim. emri bil maruf nehyi anil munker evvela kendimize edelim. kardeslerimiz atese gidiyor. kil besi kurtar basi dini degil bu dini islam. kendimize gelelim. peygamberimiz aleyhisselatu vesselam gibi sahabe gibi yapalim. metod belli.

Yoruma kapanmış.