Cübbeli Ahmet Hocaefendinin Oda Tv’ye açıklaması hakkında

    Malumunuz olduğu üzere Cübbeli Ahmet Hocaefendinin Oda Tv adlı fitne merkezine verdiği bir demeçte Mustafa Kemal hakkında müsbet ifadeler kullanması gündeme oturdu.

   Biz bu yaklaşımın Cübbeli Hoca indinde elbette bir amacının olduğunun farkındayız ama tasvip etmediğimizi bildirmek isteriz.

   Kimsenin şahsına sövmeyiz, hakaret etmeyiz ama övmek zorunda da değiliz. Hele ki bu kişi dini tümden ortadan kaldırmaya çalışan, İslam kisvesini kaldırıp batı modasını getiren, kadınları soyup şehvetlerin kölesi yapan, yazıyı değiştirip halkı cehalete mahkum edip “geçmişle” ve “İslam coğrafyasıyla” bağı koparan, Yahudi şapkasını kanunlaştırıp muhalefet eden “alim mazlum” insanları idam eden birisi ise…

   Dolayısıyla biz açıklamalara katılmıyoruz.

ODA TV’NİN İKİ YÜZLÜLÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

   “Okunmuş suu sattı”, “yanmaz kefen sattı” , “terlik sattı” gibi onlarca konuda Cübbeli Hoca’ya iftira eden, bulduğu her fırsatta yalan yanlış haberle hedef gösterip yorumculara küfrettiren Oda Tv, ucundan olumlu bir Mustafa Kemal yorumunu utanmadan sıkılmadan bir övünç malzemesi yaparak yayınladı.

   Bu cemaati ve gerçek vatan sevdalısı cemaatleri “yok olması gereken” çağdışı yobaz olarak nitelendiren onlar değil mi? Cübbeli Hoca’ya her fırsatta iftira ve hakaret eden onlar değil mi? Yalan yanlış haberlerle aşağılayanlar onlar değil mi? 

    Peki nasıl oluyor da Mustafa Kemal hakkındaki görüşlerini kabul ediyor, benimsiyor ve  yayınlıyorlar? Çünkü ikiyüzlüler.

    Aynı Cübbeli Ahmet Hocaefendi, Mustafa Kemal hakkında olumsuz birşey söylese onu da kabul edecekler mi? Yürekleri var mı dinlemeye?

    Bu ikiyüzlü sahtekarlara ne röportaj verilir ne de video kaydı. Bunların gülen yüzlerinin arkasında “Müslümanı bir kaşık suda boğacak” canavar saklı.

   Allahu Teala şerlerinden emin eylesin.

www.ihvanlar.net