Kemalist zulüm altında Kadir Gecesi ihya etmek

Bu milleti değerlerinden ve hatta İslam’dan kopartmak için ellerinden geleni yaptılar. Fırsatını bulsalar yine yapacaklarından emin olabilirsiniz.

Müslüman gibi yaşamanın yasak olduğu kemalist zulüm döneminde Kadir Gecesini sohbet ve zikirle ihya etmek isteyen insanlar “ayin” yapıyorlar gerekçesiyle tutuklanıyordu.

4 Yorum

 1. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  Bide tüm bu olanların nedenini sorduğumuzda, bize SELÂNİKLİ kamalın, güya sahtekar hocalarla mücadele ettiğini öne sürdüler ve yutturdular yıllardır utanmadan, bıkmadan usanmadan ALLAH’TAN korkmaz din düşmanları!!!!!!!!

  1. A be Kardeşim bütün NANELERİ ne diye savunacaklardı :))

 2. Başlığa bak başlığa!

  ‘Gizli Ayin yapan!’ neymiş efendim AYİN, hemde KADİR GECESİ,ibadet değil, zikir… değil AYİN. Benim Dedelerimde sanacak bunlar GAVUR!

  Gördünüz mü CHP sistemini ve de medyasını!
  Nesillere aktarılmalı, gavurun yapmadığı zulmü CHP nin yaptğını unutturulmamalı.
  Dedem rahmetli Bilgili bir HOCA imiş, Kitaplarını saklamış, gömmüş toprağa… Kuran-ı Kerimi de kah bacalıkta, kah sobanın içinde saklarmış, Amcam ile babama bile fısıldayarak evde Kuran öğretmiş.
  Aslen Kütahyalı olduğumdan rahmetli Ninem oğlum YUNAN yapmadı böyle zulüm derdi…

  Eğer bizler bu günlere erişti isek, hep bu ve benzer AYİN! yaparak bedel öedeyenlerin sayesinde, ayrıca siyaseten MENDERES,ÖZAL ve de TAYYİB ERDOĞAN ların büyük savaşları neticesindedir.

  Önümüzde İstanbul seçimleri var, FATİHİN evlatları bir yanda BİZANSINKİLER diğer yanda. Görecez neticeyi, YUNAN mı galip gelecek yoksa Müslüman Türk mü, daha doğrusu Ümmet-i Muhammed mi galip gelecek yoksa ehl-i salib mi?

  Aslında galip gelecek olan, yüce Allahın iradesidir.

  Kimin kimle saf tuttuğu, kimlerim kimin arkasında ibadete durduğu ayan beyan ortaya çıkacak.

  Zulüm 1909 da başladı, Abdülhamid Han hal edildikten sonra, eski ismi İTTİHAD ve TERAKKİ yeni ismi CHP ile başladı, Zalimler için yaşasın CEHENNEM.

  Selam ve Dua ile

 3. Ya Kahhar !

Yoruma kapanmış.