İsmailağa adı ile esnaftan para toplayanları bildirin

İsmailağa adını istismar edip (siz onları iyi tanıyorsunuz) esnaf esnaf gezerek yardım toplayanlar hakkında vakıf bir açıklama yaptı. Bu fırsatçıları bildirin.

İsmailağa Adını Anarak Faaliyet Yürüten Kişiler Hakkında “İsmailağa” adı ve faaliyetlerimiz anılmak suretiyle talebelere yardım adı altında ve daha başka gerekçelerle şahıslardan ve esnaflardan kapı kapı dolaşılarak bağış ve nakdî yardım toplanıldığı ve muhtelif taleplerde bulunulduğu yönünde birtakım şikâyetler, iletişim yollarımız vasıtasıyla bizlere ulaştırılmaktadır.

Mahmud Efendi Hazretlerinin hassasiyet ve usûlü doğrultusunda ilmî ve hayrî hizmetleri yürütme ve temsil vazifesini deruhte eden “İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı” ve “İsmailağa Derneği” yetkilileri olarak, câmiamızla özdeşleşmiş olan (sarık, cübbe ve şalvardan oluşan) İslâmî kisve istismar edilerek “İsmailağa” adı altında yürütüldüğü gözlenen girişimlerden son derece rahatsız olduğumuzu tüm hayır sahiplerinin ve kamuoyunun dikkatlerine sunarız.

0850 811 77 77 Tek İletişim Numaramızdır!

İsmailağa’nın tek iletişim numarası, çağrı merkezi numaramız olan 0850 811 77 77’dir. Sizleri bu numaranın dışında “İsmailağa” adına arayarak bağış ve yardım talebinde bulunan kişi ve kuruluşlara asla itibar etmeyiniz…

İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı

1 Yorum

  1. Çok arttibu olaylar , biz Hoca Ahmet Yeseviden arıyoruz diyerek milletten kargoyla para topluyorlar. Dikkatli olmak lazim.

Yoruma kapanmış.