İngiliz tohumu selefilere karşı mücadele kanalı

Allah dostlarının resimlerini, hocaefendilerin videolarını alıp çeşitli şekillere sokup, kesip biçip hakaret ve iftira atarak yayınlıyorlar. İlimsiz cahilane bir şekilde (kendilerince bir iki ayet okuyarak) çarpıtarak, alakasız mevzuları birbirine bağlayarak iftira atıyorlar.

Zihniyetini İngilizlere kiraya veren bu takımın anlayacağı dilden bunlarla mücadele eden bir kanal açıldı. Onlar Suud’dan akan paralarla en üst son teknolojik imkanlarla faaliyet gösterirken, Allah için mücadele eden birileri de imkansızlıklar içinde elinden geldiği kadar bunlarla mücadele ediyorsa tebrik etmek gerek.

Şunu da ekleyelim, Ebu Hanzala ve Ebu Haris gibi tekfirciler Youtube kanalında çok aktifler. Ve aleyhlerine yayınlanan videolarda kendi videolarından kesit varsa engelletiyorlar. (Kafir Youtube’a başvurup hakem kılıyorlar)

Youtube sitesi de adeta bunları el üstünde tutuyor ve önerilere koyuyor. Sanki insanları bu sapıklara kanalize etmek ister gibi bilinçli bir yönlendirme var. (karşınıza bunların videosu çıkarsa sağ kenarındaki 3 noktaya tıklayıp ilgilenmiyorum deyin)

Ehli Sünnetin de gerçek Tevhidi savunmak için en az onlar kadar aktif olması gerekiyor.

TEVHİD ORDUSU KANALI

SEÇME VİDEO

Dikkatinizi Çekebilir

5 Yorum

Yorum Ekle
 1. ingiliz, abd ve israilin (bilinçli veya gayri bilinçli) vehhabi köpeklerine fırsat verilmemeli, bunların taktikleri camilerin önlerine yerleşen vehhabilere dikkat etmeli insanları vehhabiliğe çekmek için faaliyetlerine müsaade edilmemeli

 2. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  İşleri güçleri “GERÇEK TARİKAT EHLİ MÜSLÜMANLARLA” uğraşmak bunların!!! Sanki kendileri (birkaçbin kişi) müslüman, ancak dünyadaki diğer yaklaşık iki milyar müslüman (haşâ) kâfir bunlara göre!!! İşte olaya bu hesap üzerinden bakarsak, net bir şekilde ortada bunların SAHTEKÂR oldukları!!! Bunların şerrinden ALLAH’A SIĞINIRIZ !!!!!

  1. ingilterenin hizmetkarı olmaktan ALLAH muhafaza

 3. Bidat ehli. Allah(celle celaluhu) bizleri muhafa eylesin bu şerlilerin şerrine karşı..

 4. vallahi düzgün kuran okuyamıyor vallahi billahi . sohbetine de baktım namaz kıldığı videosuna da baktım tam RE ZA LET .
  işte.. cami avlusuna katırı koyup boynuna MÜRŞİD tasması assan o bile mürid bulur şu zamanda.
  yalnız o eşşeğe tabi olanlar bunlara tabi olmaktan daha avantajlı olabilirler ahirette…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.