ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI ismailağa İsmailağa cemaati

İstanbul seçimleri için düşüncelerimiz

07 Mayıs 2019 - 23:32 'de eklendi.

Bildiğiniz gibi sitemizde hiçbir zaman bir parti reklamı yapılmaz, şuraya oy verin diye bir yönlendirmede bulunulmaz. Genel ve yerel seçimlerde de bu şekilde idi. İki Müslüman seçimde yarışacak olsaydı biz yine yönlendirme yapmazdık çünkü herkes nereye oy vereceğini biliyor olurdu.

İSTANBUL’DA SEÇİMLER

Lakin, İstanbul seçimleri hususi olarak yenileceği için bu konuda açıkça yönlendirme yapmayı uygun gördük.

Değerli kardeşlerimiz, İstanbul seçimlerinde alenen işlenen oy hırsızlıkları ortaya çıkmıştır. Çok kapsamlı bir çalışma olduğu, aylar öncesinden tasarlandığı bellidir. Tv haberlerine göre değil, bizzat şahit olduğumuz durumlara göre bunu net bir şekilde ifade edebiliriz.

Sayın Erdoğan, bu krizi fırsata çevirmiş, parmağına bal sürülen çocuğun onunla oyalanması gibi muhalefetin İstanbul üzerinde yoğunlaşmasıyla dikkatlerin üzerinden kaçtığı bazı meseleler halledilmeye çalışılmıştır. (Açıkça ifade edip bu gafilleri uyandırmayalım, içeriği bizde saklı kalsın)

Neticede seçimlerin yenilenmesine karar verilmiştir.

Bu süreçte gördüğümüz şey, Yunan’ın sevinmesi, Avrupa’nın gülmesi, Amerika’nın el ovuşturması ve içimizdeki kemalistlerin bayram yapmasıdır. İBB koltuğuna hırsızlıkla geçen zat Abdülhamid Han’ın indirilmesine işaret ederek “o zamandan beri mücadeleye devam ettiklerini” söylemiş ve gerçek karakterini ortaya koymuştur. Ramazan’da dini yayın fuarını engellenmesi de batıl zihniyetinin ürünüdür.

PARA İLE ADAM, SİTE, SANATÇI SATIN ALIYORLAR

Bu işte çok para ortaya koydular. Sanatçı, siyasetçi ve hükumet taraftarı olduğunu zannedilen internet sitelerinden tutun da trollere kadar birçok kişi ve siteye para aktararak İmamoğlu hakkında olumlu yorum yaptırıp, seçimlerin iptaline tepki verdiriyorlar. Bu sefer büyük oynadılar ve oynuyorlar. Ama inşaAllah büyük kaybedecekler.

BU OYUNU BOZALIM, UYANALIM

Bizler de diyoruz ki, bu yüzü “gülen” kalbi fesat, ikiyüzlü münafık tiplere aldanmayarak pirim vermeyin. Hükumetin yanlışlarını elbette dile getirin ama İstanbul’da onları yalnız bırakmayın.

Hükumet yanlış yaparsa tepki veririz düzeltiriz ama bunları düzeltmenin imkanı yoktur. Attıkları her adımı “din düşmanlığı” ekseninde, kemalist anlayışla atıyorlar. Bunlar “zulüm 1453’te başladı” diyen içimizdeki Yunan tohumlarıdır. İstanbul’u ele geçirmeyi “Ayasofya’nın intikamı” olarak görüyorlar.

İSTANBUL’DA AK PARTİ’Yİ DESTEKLİYORUZ

İlk defa bu kadar sarih yazıyoruz, tekrarlanacak olan İstanbul seçimlerinde Ak parti’yi desteklemeliyiz, Binali Yıldırım’a oy vermeliyiz.

Bu konuda çevrenizi de ikna edin . “gülen” yüzlere, iki yüzlü münafıklara aldanmasınlar, “ittifak” adı altında onlara kuyruk olmasınlar. Hükumete ders vereceğiz zannıyla Yunanı başa getirmesinler.

www.ihvanlar.net

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 13 Yorum )

 • Ahmet Y ;

  Dünya siyaset arenasında, birilerinin sevinip sevinmemesine göre hareket edilmez. İngiliz aklını sizlerin çok daha iyi bilmesi lazım… Birileri eğer Eroğan’ı vya AKP yi istemiyor olsaydı 17 senedir çoktan halletmişlerdi.. Fakat siz tek taraflı bakarak, İslama’a ve hatta İstanbul’a sadece AKP’nin mihmandarlık yapabileceğini zanneden bir anlayışa sahipsiniz ve bu yanlıştır diyorum.. Ayrıca SP’li falan da değilim.. Özgür düşünebilen bir müslümanım.. Selametle..

  Mayıs 8, 2019 3:25 pm
 • ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI ;

  İslami ilmi site olunca taraf tutmayıp tarafsız kalıp laik mi olalım ?!? Din işlerini devlet devlet işlerine din karistirmassak kemalistlerden ne farkımız kaldı ?!?son asrın en büyük yalanlarından birisidir Müslümanların dindar kesmin siyasete uzak bırakılmaya çalıştırılması. ..ABDULHAMIDHAN siyasetiyle 33 sene hükümdarlik sürdü hem de 7 düvele. ..siz gibi tatlı su Müslümanlarının bizlere e büyük zararı bu konuda malesef …ehveni şer diyorsunuz dini İslami ilmi site taraf tutmaz diyorsunuz. ..ilmi dini bir konu olan ehveni şer şimdi olaya müdahil olmayacakta ne zaman olacak. ..BİZE NE OLDUYSA GÖRÜNTÜSÜ İSMİ CİSMİ BİZE BENZEYIPTE DÜŞÜNCE FİKİR AKIMLARI BATILA UŞAKLIK EDENLERDEN OLDU.. .atı alan Üsküdarı geçmiş halen islam din müslüman siyasetle uğraşmaz taraf tutmaz ..HAKKIN GASPEDILDIGI YERDE TARAFSIZLIK NAMUSSUZLUKTUR

  Mayıs 8, 2019 3:21 pm
  • Gerçek Fakir ;

   bak hemen bağladın mahalle karısı ağzına . tatlı su müslümanı ithamı çok aşırı rezalet bir itham ve bundan dolayı seni Allaha havale ediyorum. ama zaten bunu pat diye diyebiliyorsan zerre tanımadığın insana ne kadar zırcahil olduğunu göstermeye yeter .

   diyon ya ‘ Müslümanların dindar kesmin siyasete uzak bırakılmaya çalıştırılması ‘ . bak bunu sana yedirmişler ya işte daha bu saatten sonra bir şey anlatamayız sana.
   ne siyaseti kardeşim ne islamı ne müslümanlığı? hangi müslüman islami bir siyaset yapıyor? ben mi farklı bir ülkede yaşıyorum?

   ehveni şer konusunu ise hiç anlamamışsın. zaten ben admine yazmıştım onu o anlamıştır ne demek istediğimi.
   sana da sadece bu aşırı iğrenç ithamları üzerimden atmak için cevap veriyorum.
   Allahu teala bize kim ne yaftalıyorsa onu o şeye maruz bıraksın !

   Mayıs 8, 2019 4:18 pm
 • Yusuf ali ;

  Üstad Kadir Mısıroğlu’nun cenazesinin ardından köpek gibi havlayıp hakaret eden kemalistler İmamoğlu’nu destekliyor. Bizden bir Müslüman vefat ettiğinde onun ailesine varıncaya kadar hakaret edip küfreden, dinimize, değerlerimize saldıranlar İmamoğlu’nu destekliyor. daha ne diyim onu destekleyen Müslüman varsa onlarla haşrolsun

  Mayıs 8, 2019 3:18 pm
  • Pusat ;

   çok güzel ifade etmişsin kardeşim. Allah dostlarına, hocaefendilere iftira eden saldıran kin kusanlar hep Ekremi destekliyor. ben onlarla aynı tarafta olmak istemiyorum

   Mayıs 8, 2019 3:21 pm
 • ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI ;

  Senin ekremin 2017 de Rum papaz müslüman katili piskopos makaryosun heykelini yaptı. ..beylikduzunde http://www.gazete2023.com/m/siyaset/chp-enosis-ci-baspiskopos-makarios-un-heykelini-yapti-h62788.html

  İkincisi ramazana has 37 yıllık dini kitap fuarını yasakladı . ..İstanbulda Katolik papazlarla ailesiyle birlikte haç çıkarma törenini gulerek keyifli şekilde katılım yaptı. ..https://youtu.be/NRr_lb7FmbI

  Strateji uzmanı erkan https://mobile.twitter.com/ekrem_imamoglu/status/505410587447558144 kim mi?

  FETÖ’nün “Belediyeler İmamı” olarak bilinen ve uzun zaman firari olarak her yerde aranan Erkan Karaarslan, Ocak ayında Ankara’da gizlendiği evde üzerinde sahte kimlik ile yakalandı. Şimdilerde Sincan Cezaevi’nde. ..

  Peki ya HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK SÖZÜ KİME AİT ?!?

  https://m.sabah.com.tr/gundem/2019/05/08/ekrem-imamoglu-fena-yakalandi-o-slogan-fetoye-ait-cikti

  emrullah uslu’nun 7 ocak 2014 günü “benden söylemesi her şey çok güzel olacak”, 22 şubat 2014 günü “her şey çok ama çoook güzel olacak. sadece birazcık sabır”…

  29 mart 2014 günü “önder aytaç gözaltına alınmış. yaşasın zalimler için cehennem deme zamanı. enseyi karatmayın oyunuzu verin. her şey çok güzel olacak”, 16 ocak 2014 günü “her şey çok güzel olacak bekleyin gözlerinizle göreceksiniz. kış güneşine tomurcuk verenler donacak…” ve 18 ekim 2014 günü “o her şeyi en güzel şekilde yarattı’ her şey çok güzel olacak…” şeklinde tweetler attığı tespit edildi.

  Peki buna ne demeli ?!?

  https://www.google.com/amp/www.gunes.com/amp/dunya/yunan-basini-haddini-asti-imamogluna-konstantinopol-u-fetheden-yunan-dedi-972364

  Yunanistan basını haddini aştı, Ekrem İmamoğlu’na Konstantinopol’ü fetheden Yunan dedi
  Yunan basını CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nu övmeye çalışırken skandal ifadeler kullandı. İngilizce yayın yapan Themanews adlı site, Türkiye düşmanlığı ve İstanbul hazımsızlığını bu kez pes dedirten ifadelerle yerel seçimler üzerinden gösterdi

  SAMANYOLU TV DE Kİ FUTBOL YORUMCULUGUNA NE DİYECEKSİN

  https://youtu.be/ZFzG5LAApIA

  SİTE YÖNETİMİ BİZDEN GİBİ GÖZÜKÜP MÜNAFIKLIK ALAMETİ GÖSTERENLERİN YORUMLARINI YAYINLAMASSAN SEVİNİRİM . ..SUYU BULANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR . ..HOŞ SUYUN TEMİZ TARAFIDA YOKDA

  EKREM İOĞLU FETÖ’NÜN DİNLER ARASI DİYALOG PROJESİNİN İSTANBUL AYAĞIDIR. ..O AYAK KİRİLMALİDİR. ..

  Mayıs 8, 2019 3:13 pm
 • Admin ;

  Haziranda Hükumet seçilmiyor, özel bir şehrin seçimi yapılıyor. Fatih’in emaneti İstanbul’u münafık bir yunana bırakmaktansa taraf olur Binali’yi destekleriz. Bu kadar basit.

  Mayıs 8, 2019 3:12 pm
 • Emre ;

  Yazılması gerekenleri zaten dile getirmişsiniz. Milli Görüşçüyüm deyipte halen kafası karışık olanlar veyahut Chp desteklemeyi düşünenler kendi yayın organları olan MilliGazete.com daki Mehmet Şevki Eygi’yi iyi takip etsinler. Şu anda Chp İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında kaç defa uyarılarda bulundu tabi ki anlayana…

  Mayıs 8, 2019 11:12 am
  • Admin ;

   Milli Gazete de rotasını şaşırmış durumda ama Şevket Eygi’nin yeri başkadır.

   Mayıs 8, 2019 11:37 am
 • onur ;

  السلام عليكم
  büyük bir fitnenin eşiğinden döndük. ne yazıkki bu seçim yenileme haberi sonrasında da boş durmayacaklardır.ozellikle haberleşmenin yahudiye hizmet ettiği bu ortamla yalan haberler, kışkırtmalar, batılı hak. hakkı batıl göstermeler…
  din düşmanlığının bu kadar alanen yapıldığı bir toplumda ne yazık ki hakkın sesi kısık çıkıyor. korkuyoruz. canımız gidecek diye. oysa ihsan şenocak hocamizin ifadesiyle bunlar şeytanın yaklasmasi. korkacak birşey yok. önce kendimizden, ailemizden, akrabalarımızdan ıslah ve tebliğe baslayalim. hakkı anlatalım. ve uyanmayı, uyanmalarini umalım..

  Mayıs 8, 2019 7:55 am
 • Murat Ademoğlu ;

  MaşaAllah, Rahmetli Kadir Abi gibi döktürmüşsün. Evet Düşmanın oklarını takip etme fırsatımız oldu çok şükür. Küffarın, Siyonistin bütün OKLARI AK Partiye doğru gittiğine göre, bana da düşen AK Parti adayını desteklemek farz derecesinde şart oldu.

  Oy veren kişiler şunu açıkca düşünmeli, Netamyahu,Merkel,Macron,Trump… ile mi aynı safta yer almak istersin, yoksa TAYYİB beyle mi?

  Tercihin neyse Allah seni onunla haşretsin!

  Selam ve Dua ile

  Mayıs 8, 2019 1:06 am
 • ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI ;

  Bu konuda çevrenizi de ikna edin . “gülen” yüzlere, iki yüzlü münafıklara aldanmasınlar. ..tırnak icindeki mesaj alındı . ..Babacan sen ne yaptın ya yorumlarimida silseniz bazen kızdırsanızda. ..tüm haklarım helal olsun. ..şu Rum tohumlarına unutamayacakları bir ders vermenin zamanı geldi .. .2008 den beridir bu siteyi takip ederim. ..site kuruluşundan 1 sene sonra haberim oldu. ..yorumlar da fitne çıkarıp ismi cismi bizden gözüküp batılın yalamalığını yapanlarla cenk etmisligim vardır. ..AHA BU YAZI SİZE DE GELSİN . ..

  Mayıs 8, 2019 1:02 am
 • Haluk ;

  Gerçekten müthiş bir yazı. Allah razı olsun

  Mayıs 8, 2019 12:36 am