Cübbeli Hoca’ya atılan “bademleme” iftirasına Cübbeli Hocadan cevap

Bu mesele geçtiğimiz sene revaçtaydı. Söylemediği bir sözü söyledi gibi gösteriyorlar ve sanki Cübbeli Hoca, Ensar Vakfında olan ahlaksızlığa destek olmuş, “erkek çocuklarla oynaşmak” caizdir demiş gibi lanse ediyorlardı. Halkı bu yönde galeyana getirerek aleyhine kışkırtıyorlardı.

  Cübbeli Hocamız da bu iddiaya cevap vermiş, söylemediği bir şeyi söylemiş gibi gösteren ahlaksızlara hem dava açmış hem de beddua etmişti.

Hala daha aynı iftirayı atıp saldıranlar var. Biz de bu videoyu yayınlayarak hocamızın hakkını müdafaa etmiş olalım.

9 Yorum

 1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  hocanın ömrü o tip sapıklara reddiye vermekle geçmiş. ..gündem den hoca dan hoca nın kitaplarından vesayre o kadar uzaksınki ve o kadar cahilhane bir yorum yapmışsınki karşımda tam bir muhalif kemalist görmüş gibi oldum. ..köşesine çekilecek gündemden düşecek birisi varsa sen ve izini takip ettiğin salyalılardır,nerenle dinledin de videoyu öyle yorumladın. ..sayın mourad adamyan

  1. Polemik yapmak istemem, bu siteyi takip edenler bizi muhtemelen tanırlar, FETÖ FETÖ değilken bu sitede kendi düşüncelerimi ifade edebildik çok şükür!!
   Senbenimle nasıl Helalleşeceksin? Hiç düşündün mü? Ne ermeniliğimi bıraktın ne de Kemalistliğimi!!! Sahi bu iftiralar bana yağışmaz amma ya sen mahkeme-i kübra da nasıl helalleşeceksin?

   Hiç düşündün mü? Düşünmedi isen bundan sonra düşün, kul hakkına girdin, iftira attın?

   Edep ya HU

   1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Cübbeli Ahmet Hoca efendiye dediğin yakistirdigin iftiraları sineye cekecek kadar ham çökelek olmadık daha. ..hemen kabuğuna gizlenip madur edebiyatı yapma,hak hukuk mahkemei Kübra bunlarin anlam mahiyetini kavrayabilseydin ehli sünnetin kale muhafizlarindan birisi olan cübbeli hoca ya böyle salyalarını bulastirmazdin, alimlerin kanı zehirler adamı. ..iftirayi ona atarak kanına girmiş oldun. ..sen düşün artık mahkemei kubrayi hakkını nasıl ödeyeceğini. ..salya akıtanlarin bizim gibi görünenlerin adı yazisi bizden olup beynini kaltaklara peşkeş çekerek onların diliyle konuşanların kendileri ne ki hakları hukuklari ne olsun ,sen kimsinde ehli sunnet bir ALİM’e köşene çekil diyebilecek cürreti kendinde gorebiliyorsun o köşeyi bucağı yıkar tozu dumana katarız sayın adamyan. ..

    1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI rumuzlu KİŞİ,

     HOCAYA attığım iftira yok, şayet meczubun birisi öyle anlıyorsa, Rabbülalemin beni affetsin. Amin

     Bak senin rumuzunuda FETÖ gibi büyük harflerle yazdım diyecektim ki, o senin kendi yazı stilinmiş 😀 Yani senin adını ben büyültmedim. 😀

     ilk güya eleştirine okkalı cevap vermekten Allah´a sığındım yazmadın, zira cahilane buldum tepkini!

     ‘..gündemden düşecek birisi varsa sen ve izini takip ettiğin salyalılardır’ diyorsun ya, ben Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimizin yolunda gitmeye çalışan bir garip Müslümanım.

     Bu sitenin müdavimlğini 2009 yılından beri devam ederim çok şükür, her ne kadar Tarikat ehli olmasam da bu sitenin yeri ve değeri benim için farklıdır. FETÖ ancak bu sitede eleştirilebilirdi, kitaplarında ki, gayrı islami, saptırılmış ayet yorumları ancak bu sitede işlenebilinirdi, Allah ebediuyen o Kardeşlerden razı olsun!
     Alıntı yapmayı dahi bu sitedeki ARKADAŞLARA yasaklayan kelli fellileri tanıdık, İHTARNAMELERİ okuduk. Zor günlerdi o günler.

     Haliyle sonradan, çok insanlar türeyecek,kendilerini olduklarından daha da Alim gçrecekler, Şeytan ve nefislerinin maskarası olacak fakat bunu dahi anlayamayacaklar.

     Çok güzel bir deyim vardır Anadoluda.

     Bir şey biliyorsan konuş ALİM sansınlar,
     Bilmiyorsan sus ADAM sansınlar.

     Üslubum olmamakla beraber, baktık ki, bir değil iki yorum, hemde yalanlarıyla beraber, mecburen cevap yazmak zorunda kaldım, Yorumcu ve de okuyucu Kardeşlerin hakkını gasp etmiş olduk, heğsinden helallik diliyorum.

     Selam ve Dua ile

   2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Fetö hep fetöydü geçmistede şimdide,fakat biz ne o zaman ne de şimdi fetönün harflerini diğer harflerden büyük yazacak kadar kendimizi küçültmedik sayın adamyan. ..

    1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

     Münferit olacağıma meczub olmayı yeğlerim biz bu davayla meczub olmaya da varız. ..bana 2009 diyorsun be adam biz hazreti adem aleyhisselam zamanından beridir bu davanın savunucusu olduk. ..sanal hayatının başlangıcı bir elin parmaklarını geçmez yaşında ufak tecrübende olmadığı 2009 demenden belli,gören de bu davanın temelinin 2009 dan beri olduğunu zanneder, sen cübbeli hocama Saf İnsanların zehirlenmesine nasıl gönlün razı oluyor? Ya Hocalık yaparsın, ya da köşene çekil, düş gündemden! Böyle dedin kusura bakma da ne benden ne bir başkasından böyle hoş görü bekleme madem tarikat ehli değilsin madem yaşın ufak davan 2009 dan beridir sanal ortam davası . ..yine tekrarlıyorum hangi cürretle 5 yaşından beridir 49 senedir kürsülerden haykıran adama köşene çekil gündemden düş diyebiliyorsun. ..ortamı boş buldun sallıyordun kuyruğuna basınca mağdur edebiyatı yapıp sindin. ..cemazilevvelinizin haritası elimizde bizim leb demenizden hangi bakliyatın mamulü olduğunuzu anlayabiliyoruz elhamdülillah. ..köşene çekilmiş hadsiz,geçmiş yorumlara git bak benim ismim hep büyük harfle başlar,ama her kelimeyi küçültüp feto yu büyük yazarak vurgulayarak kadar küçük hesap peşinde koşmam koşmayız. ..bizim için feto bit pire kadar bile olamayacak kadar kuculmustur. ..kendimi ne alim ne ulema sayıyorum. ..burada tartışılan tek alim var sa o da EHLİ SÜNNET KAL’A SININ MUHAFIZ KOMUTANLARINDAN CÜBBELİ AHMET HOCA EFENDİ dır . ..laf cambazligi laf ebeligini bırak kaçak güreşme sen seni bil sen seni sen bilmezsen kendini yersin tokat ile silleyi. ..büyük harflerle yazıp gözümüze soka soka feto dediğin terörist yuvasına ilk reddiyeleri yapan deşifre eden köşene çekil gündemden düş artık dediğin CÜBBELİ HOCAdır . ..bunun ceremesinide türlü iftiralarla hapse atılarak çekmiştir. ..köşe ye çekilmeyi bırak daha çok köşenizi bucağınızı harapan edeceğiz elhamdülillah . ..yaptın bir hadsizlik susta biz de susalım. ..HAZRETİ MUHAMMED sallallahualeyhivesellemin izini takip eden o nun davasi olan EHLİ SÜNNET ahir zaman hocasi CÜBBELİ HOCA ya . .. Ya Hocalık yaparsın, ya da köşene çekil, düş gündemden! Diyemez bu işler bu kadar ucuz değil

   3. Bak Kardeşim İmam-ı Azam ne buyuruyor!

    ….Bayağı insanlardan arkadaş edinme. Sana yakıştırılamayacak şahıslarla ilişki kurma. Sakın cahil kimselere kendini fazla açmayasın. Ne kimsenin davetini, ne de kimsenin hediyesini kabul et.( Talebesine tavsiyelerinden)

    Cahil cesur olurmuş.

    1. bu anlamsız tartışmanın neden bu kadar uzadığını çözemedim.

Yoruma kapanmış.