Adamın biri “Komünist başkan” diye neden gündem yapılıyor?

   Masonların elindeki medyanın gazına o kadar çok geliyoruz ki, kullanacağımız kavramları bile onlar belirliyor haberimiz olmuyor.

   Tunceli’de belediye başkanlığına bağımsız olarak giren bir adam belediye başkanlığını kazanmış. Şahıs “komünist” olmakla maruf ve övünen birisymiş.

   Peki ne olmuş komünist ise? Yani bu niye gündem olsun ki?

   Adamın inancı bu şekildeyse neden inancıyla gündeme geliyor? Komünist parti bile var. Kimse onlardan bahsetmiyor. Bu seçilen adamın da onlarla bağı yok. Ama tek başına komünist olması devamlı gündem yapılıyor. Neden?

   Öyle ya! Bir başka belediye başkanına “kapitalist başkan” diyen var mı? Ya da “sunni, şii, alevi” gibi ünvan alan var mı? Yok.

   Bu adam neden komünistliği ile gündeme geliyor? Özellikle vurgulanıyor? Ve “örnek” gösterilmeye çalışılıyor?

TEZ ANTİ TEZ

   Daha önce de farklı sebeplerle ifade ettiğimiz husus şudur ki, Şeytan, yeryüzünde İslami sistemin hakim olmaması için çırpınır. Bunun için yeryüzünde iki gücü karşı karşıya getirir. Biri kapitalizm diğeri ise komünizmdir.

   Birisi tez olduğunda diğeri anti tezdir. Yani birbirlerine alternatif olarak lanse edilirler.

    Bu şu demektir: Emperyalizm kanınızı, iliğinizi emdi ve sizi sömürdü m? O zaman alternatifiniz komünizmdir. Yani emperyalizm yok ise komünizm var. Başka bir sistem aramayın.

   Bakın mesela Kaddafi döneminde Libya gibi halkı Müslüman olan ülkeye bile emperyalizm girememiş ama İslam nizamı yerine Sosyalist düzen hakim olmuştur.

   Komünist ülkelerin örnekleri de önümüzdedir. Yıkılan sistemin yerine hemen emperyal sistem hakim olmaktadır. 

   Halbuki insanlığa saadet ve huzur getirecek tek nizam İslam nizamıdır ki dünya bunu 600 yıl net bir şekilde tecrübe etmiştir. Hiçbir millet mazlum konumuna düşmemiş, herkesi hakkı verilmiş, adalet yeryüzüne hakim olmuştur.

   Şeytan, insanlığın aklından ve hatta aklının ucundan İslami nizam geçmesin diye her ikisini birbirine alternatif olarak sunmaktadır. Birisi sağ diğeri sol koludur.

CİLALA PARLAT

   Bu sebeple mason medya birisini veya birilerini bu konuda allar pullar ve yaldızlar. Adam şahsiyetiyle değil fikriyatıyla gündeme ge(tiri)lir.

   Dolayısıyla dikkat etmeli, medyanın gazına gelmemeli ve insanları da uyarmalıyız…

www.ihvanlar.net

9 Yorum

 1. bence tuzak bunun gibilerini susliyip güzel gösterip milleti komistilige kaydirmak dikkat edin bunun gibiler cogalacak nabiz yokluyolar günahkar muslimani tercih edin domuzdan post olmaz uyanik olun

 2. kardeşim malesef bizim müslüman geçinen Başkanlarımız kendi çıkarları yandaşlarının menfaatleri için çalışıyor. bu adam toplu taşımayı ücretsiz yapmış.belediyenin gelir giderini binaya asmış vs vs. yani halk için bir şeyler yapmış.var mı müslüman diye seçtiğimiz adamlardan kendisini davasına adamış birisi.hepsi menfaatçi adam kendi davasının reklamını yapmış mı yapmış.biz kendimize dönelim kominist olmayan başkanlarımızdan bundan daha iyi hizmet bekleyelim ama boşa bekleriz .İslamın ancak adı dillerinde halkı kandırıp makama oturmak için.

  1. Hizmet eden bunu insanlık adına yapar. Hizmeti gören de böyle görür. Komünizmin ön plana çıkartılması anormaldir.

   1. Yazmışsın diğerlerine neden kapitalist başkan demiyorlar diye iyide kimse ben kapitalist başkanım demiyor ki bu adam ben komünisttim diyor.ve komünist olmakta bu ülkede suçtu tek birisi olmak münasebetiyle haber yapılıyor.sunuda belirtelim mason medya demişsin adamın ovacıkta yaptığı faaliyetleri bugün kopyala yapıştır yapıyorlar istanbulda bunu anlamazsınız lakin doğunun ilçelerinde diğer partilerin makaleleri yazıyor.simdide bu taklitcilerde adamın bedava reklamını yapıyorlar.mason medyaya gerek kalmıyor.bence haberi söyle yapsaydınız kanaatimce daha isabetli olurdu.bu adam davasına ne kadar sadık biz neden böyle olamıyoruz.adam çocukların yanından geçerken merhaba yoldaşlar diyor.kaçimiz çocuklara selamun aleykum diyor.makam mevki bir tarafa bırakıp köylüyle ot biçiyor hanı bizim müslüman yöneticiler nerde batıl bir inanca birisi bukadar inanmış ve hizmet ediyorsa hak olan inancımızda samiyetimiz hizmetimiz nerde.batilda olsa ALLAH CC çalışana verir.dunya kominizim bitmiş bizim ülkemizde filizleniyor.akit denen tv adamın açığını bulacağım diye montunun markasını haber yapıp kendisi rezil ederse ne şeytana ne de masona gerek var.ALLAH CC uyanmayı nasip etsin sözde değil özde Hz Ömer r.a gibi yöneticiler nasip etsin

    1. Dediğimiz gibi hizmet yapıyorsa insanlık için yapsın. Kendi zihniyetininin reklamını yapıyorsa mason medya da pohpohluyorsa normal değil anormaldir. Bizim bir komünistten alacağımız “ahlak” dersi yoktur. Bunlar eline geçecek ilk fırsatta karşıt olarak gördüğü görüş veya dindarları en acımasız şekilde yok etmeye çalışırlar. Eşitlik hizmet vs. sadece aldatıcı perdedir. Tarihimiz adil ve takva idarecilerle doludur. Biz onlara bakarak “neden böyle olamıyoruz” diyebiliriz. Ders alacağımız yer tarihimizdir.

     1. Bence yanlış düşünüyorsunuz.ustteki aciklamalarinizda demissiniz.yapilirsa halk için yapılsın diye tamam güzel fakat şu anda çoğunlukta olan yöneticiler de dini kullanıp yüzde seksen yandaşlarına çalışıyor.ve sizin gibi gruplar da destekliyor

     2. Biz yanlış ve eksikleri her daim söylüyoruz.

  2. Aynen öyle kardesim

 3. bu fakire göre mezkur iki sistemin hep öne sunulmasının sebebi arkasında süpergüçlerin kaynağı olduğundandır. bir taraftan abd + avrupa diğer yandan rusya + çin.

  ne zaman ki bizler süpergüçlerin fevkinde olan asıl süpergüce onun bİzden talep ettiği şekilde biz de ondan talep edersek, o zaman biz de sistemimizi hakim kılarız.

Yoruma kapanmış.