Aşı karşıtlığı siyonistleri korkuttu – Sosyal medyada gizleyecekler

   Üreticilerinin Yahudiler olduğu bilinen (ve İsrail’de uygulanmayıp) tüm dünyaya satılan aşılar hakkında son yıllarda halk şuurlanmaya başladı Elhamdülillah.

   Bizde bu konuda ara ara uyarıyoruz. BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

    İçinde ne olduğunun tam olarak açıklanamaması, otizm gibi hastalıkların aşıların çoğalmasıyla birlikte yayılması, insanların genlerini değiştirecek güce sahip elementler ihtiva etmesi vs. gibi sebepler insanları aşılardan uzak olmaya itiyor. Araştıran insanlar çocuklarına aşı yaptırmak istemiyor.

   Nasıl ki çocuğumuzun ağzından girene dikkat ediyorsak direkt olarak vücuduna enjekte edilen şeye de dikkat etmek hakkımız olsa gerek.

   Yetkililer bazen “biz kontrol ediyoruz, içeriğinde tehlikeli bir şey yok” deseler de elementleri tek tek incelediğinizde öyle olmadığı görülüyor. Ve zaten her iğne açılıp da tek tek kontrol edilmiyor. Aşıyı üretenler bin de bir tanesine farklı bir madde koysalar kimin haberi olacak? Ki zaten hastalıklar da bin de bir şeklinde zuhur ediyor.

SİYONİSTLER ÖNLEM ALMANIN PEŞİNDE

   Halkın uyanışı toplumsal hareketlere dönüşme aşamasında. Sosyal medya guruplarında ve sayfalarda aşı karşıtlığı hızla yayılıyor.

   İşte bunu gören siyonistler ellerinde bulunan sosyal ağlara müdahale ederek sözde “yalan bilgileri engellemek” adına aşı karşıtlığı yapan sayfaları gizlemelerini istedi. İlk adın facebook ve instagram sitelerinden geldi (ikisi de aynı kişilerin)

   Böylelikle paylaşım yapanlar kimseye ulaşamayacak.

   Bu engelleme kararı bile aslında aşı karşıtlığının ne kadar haklı bir karar olduğunu ispat etmeye yeter diye düşünüyoruz.

   Kimseye “aşı yaptırmayın” demiyoruz ama araştırın, gerçeklere ulaşın. Sağlıklı nesilleri düşünüyorsanız kararınızı ona göre verin.

www.ihvanlar.net

13 Yorum

 1. السلام عليكم
  erdem özveren kardesimiz bir soru üzerine 2 tane paylaşım yaptı bugun. kendi çocuklarına yaptırmadığıni, tavsiye etmedigini, hormanal dengesizliğe sebep oldugu, eşcinselligin çoğaldığı ve bağışıklık sistemini tahrib ettigi vs
  üzerinden çok gecmedi bu bilgilendirmeye tahammül edemeyen “instagram” bu gönderileri sildi.
  düşman safları bu işi ciddiye alırken bizler de uyumayalım
  Allah Teala nın bize bahşettiği ve savunma mekanizması harika olan vücutlarımiza müdahale ettirmeyelim.
  ne yazik ki saglik personelleride bu konuda ısrarcı. kapıma kadar gelmeler. telefonla aramalar. en son aile hekimligine gidip birsürü kağıt imzaladim aşı yaptırmamak icin çocuğuma, …

 2. Gülhan katılıyorm.benimde çocuğum var. dis cikarma nedir bilmedik. bademcik iltihabı ateşleme bilmedik elhamdilillah. doktora hic gitmedik. bi kere azilari cikarirken cok ateleslendi. iki gun surdu. dr. bogazlari kizarmis dedi . ilac antibiyotk verdi. hic kullanmadim. elh iki gunde gecti. aidin salih hanimin mekani cennet olsun. bizi bilinçlendirdi. Allah bizi muhteşem bir mekanizma ile yaratmış. hastaliga sabredip doğal yollarla tedavi allahin kanunu. biz evlatlarimizi asi ,topuk kani, ilaçlarla ne eziyetler ettigimizi ogrenmeliyiz. Suriye Filistin de bu eziyet acikca yapılıyor. biz ellerimizle bu eziyeti yapıyoruz çocuklarımıza. ahirette vebali var AŞISIZ DA OLMAZ DİYEN KARDESLERIME GELSIN.

 3. İki oğlum var 1.sine aşı yaptırdım.Şim di16 yaşında.Bebekken aşırı yaramazdı.9 aylık yürüdü,sonra hiperaktiv sonra dikkat eksikliği çıktı.İlac kullanmayı bırakıp hacamat yaptırdım.Bebeklikten itibaren her ayın 10 günü neredeyse düzenli hasta olurdu.2.oglum 7 yaşında ve aşı yaptirmadim.Ne diş çıkarttığını anladım ne salya sümük oldu.Allah’a şükür -10 derecede dışarıda oynuyor, üşüyor hasta olmuyor.Bazen ateşi oluyor doğal elma sirkesi, bal,limon TM.Saglik ocağı beni de korkuttu seni mahkemeye veririz diye ama korkmadım.Cok pişmanım büyük oğluma yaptırdığım için.Gemlik te acildeki Dr. Dediği gibi dozu azaltılmış zehir de (ilaç) ta kullanmıyorum.Arayinca kesinlikle başka çözüm var.Yerli aşı çıkmadıkça asla aşı yaptırmayın.Ben şimdi Afyon İhsaniye de oturuyorum.Cocuklarim Ankara doğma büyüme.çoğunlukla doğal beslenme.Ankara da var doğal süt yumurta sebze meyve,ama pazarda.Cocuklar şimdi çok hasta var.Aşi ve ilaç çok tehlikeliymiş cahilce mahvettim büyük oğlumu.

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Bulunduğunuz yerleri mahremiyet ve güvenlik açısından keşke bir hanımefendi olarak alenen yazmasaydınız. ..biraz daha dikkat. ..anonim olmaya dikkat etmek gerekiyor. ..

 4. Amerikadaki dindar hristiyanı da okuyup araştırmıyor, zanlarla, şaiya ile hareket ediyor Türkiye’deki dindar müslümanlar da. Din bu mudur? Her duyduğuna inanmayacak yabancı kaynakları da yerli kaynakları da tetkik edecek dindar yok mudur? El cevap: yoktur. Mevzubahis dindarlar böyle dindarı ukala bulur aralarına almaz zaten. Dinlemezler de. Bir kanara atar bir de alay ederler.

  1. Ben çok okudum, çok araştırdım. Bu okumalarım Türkçe ile sınırlı da değildi. Aşı yaptırmamaya karar verdim. Elhamdülillah bizim çocuklar hastane, doktor nedir bilmezler. Ama yediğimiz içtiğimize de dikkat ederiz. Aşı yaptırmamak ile iş bitmiyor.

 5. Milli aşımızın olması lazım yaptırmamak da çare değil.Yaptırmayınca sağlık görevlileri bakmam hastalanırsa diyorlar.Biz aşıyı üretemeyecek kadar zayıf mıyız ki ithal ediyoruz? Ama tabi aşıyı yaptırmıyorlar,öyle kolay birşey olmasa gerek.

  1. Doktorlar insanları korkutuyor. Halbuki aşıların çocukların bağışıklık sistemini çökerttiği tespit edildi. Aşı olmayan ve doğal beslenen çocuklar çok daha sağlıklı oluyor.

   1. Sadettin Beyazcı

    kaynak?

    1. Aidin Salih “Gerçek Tıp” kitabını okuyun ve Aidin Salihin talebelerini takip edin. Gerçekten hayatınız değişecek…

  1. Bize gönderdiklerinden değildir.

  2. Sen yaptır ozaman.

Yoruma kapanmış.