Ezan okunurken düdük öttüren Feminist yunan tohumları

   İlahi kaynaktan uzaklaşan Kilise insanı ve özellikle kadını dışladı, papa dinin sahibi gibi davranıp dilediğini dinden attı, nakli esas almadığı gibi bilimsel çalışmalara karşı çıkarak aklı da öteledi. Şeytan bütün bunları fırsat bilerek tüm dünyayı etkisi altına alacağı aydınlanma(!) harekatını başlattı.

   Batıdan ithal edilen feminizm ülkemizde kendisini yer İSLAM KARŞITLIĞI olarak göstermektedir.

   Şeytanın askerleri bunu bir fırsata çevirmekte, koz olarak kullanmaktadır.

 İşte bunun son örneğini geçtiğimiz günlerde gördük. Toplanan feministler cami yanında geçerken okunan ezanı ıslık ve düdüklerle bastırmaya çalışıyorlar. Hakikatin duyulmaması için ıslık çalan Mekke müşrikleri gibi.

   Ve bunu İslamın bayraktarlığını yapmış bu topraklarda yapıyorlar.

   “Ne kadar gayri müslim ve Yunan tohumu varmış ülkemizde görmüş olduk” diyeceğiz ama sorsanız Türküz diyecekler. (Ne acıdır ki bunların içinde kendisini Müslüman zanneden başı örtülüler de bulunuyor)

10 Yorum

 1. Evet ama şuda düşünülmeliki son onbeş yılda internetin her eve ulaşması akıllı telefonla her bireye ulaşması kötülüğe bu kadar kolay ulaşılması(eskiden cahillik vardı ama her pisliğede hemen ulaşılmıyordu)milletin dinine değil dünyaya önem vermesi evlatlarını islama göre yetiştirmek bir yana dizilerin karşısında iyice bozmaları bu milleti bu hale getirmiştir.İnternet çağının akp nin iktidar zamanına rast gelmesi iktidarın suçu degildir müslümanlardaki bozulma birtek türkiyede değil umumi olarak dünyanın heryerindedir Mevlam sonumuzu hayreylesin

 2. Babamın bana ibretle anlattığı bir hadiseyi ben de sizlerle paylaşıyorum. Rum komşumuz vardı, kendisi de hanımı da çok iyi insanlardı, fakir Müslüman’lara nakdi yardımda bulunduklarını (daha ziyade babam kanalı ile) ben çok ama çok iyi hatırlarım. Sene 1965-1970 arası. Kamyonu ile manavlara halden sebze, meyve taşırdı. Babam ise aktif devlet görevlisi o dönemler. Bir gün babamla Rum komşumuz bir hafta sonu bir iş için kamyonla bir yere gidiyorlar. Bir yerde duruyorlar ve babam kamyona geri dönüyor ama Rum komşu gözükmüyor ortalıkta. Yokladığı kamyon kapısının açık olduğunu anlayınca babam “içerde bekleyeyim bari” diyerek kapıyı açtığında gördüğü manzara karşısında afallıyor. Rum komşumuz kamyonun direksiyonun altına doğru eğilmiş sigara içiyor. Babam haliyle “haydaaaa bu halin nedir abi” diye sorunca Rum komşumuz da babama “yahu sen bilmezsin, şu Ramazan ayı en çok bana zarar veriyor bre. Siz Müslüman’lara saygısızlık etmekten utandığım için sigaramı alenen içmiyorum, işte böyle arabanın içinde kimse görmesin diye eğilerek içiyorum” demiş.
  Bir bu yaşanmış hadiseye bak, bir de nüfus kağıtlarının dini hanesinde “İslam” yazan kadınların birkaç gün önceki rezil hallerine. Hangisi İslam’a daha yakın? Bahsi geçen Rum komşumuz mu, yoksa nüfus kağıdında İslam yazan reziller mi?
  Takdir sizlerin.

 3. Bunları şımarta şımarta tepemize çıkardılar.Eskiden şu topraklarda Müslümanın orucuna dahi saygı duyulurmuş.Şimdi ne günlere geldik.Ayrıca alttaki yorumlara da katılıyorum.Bu görünen büyük çaptaki ezana saygısızlık.Ya yıllardır devam eden diğer saygısızlıklar.Okullarda 23 Nisan gösterileri yapılır müzikler kapatılmaz,belki kimileri kapatıyordur haklarını yemeyeyim ama biz Müslümanlar dahi gerekli saygıyı göstermiyoruz.Mesela televizyon açıkken ezan okunuyorsa televizyonun sesini kısan veya tamamen kapatan kaç kişidir?Ama şu video çok kötü.Bu ezanlar için biz milyonlarca şehit verdik tarihte.Ecdad şu manzarayı görse kahrolurdu.Yine de ben bu tür eylemlerin bile bile çıkartıldığını düşünüyorum.Neden şimdi ?Ezanda ıslık çalmayı kim başlattı?Amaç neydi? Önceden planlanan birşey bence.Ayrıca şu yürüyüşte ne yazık ki kapalılar da var.Ne kadar yazık!Maalesef duyarsız,saygısız,laubali,din düşmanı insanların sayısı gittikçe çoğalıyor.Maalesef bu milletin ahlakı gitgide bozuluyor değil oldukça bozulmuş.

 4. ÂHİR ZAMAN YOLCUSU

  Bide türkiyenin yüzde doksan dokuzu müslüman diyorlar.. türkiyenin yüzde doksan dokuzu müslüman olsaydı çoktaaaaan şeriat gelmesi gerekmezmiydi? DEMEKKİ KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA TÜRKİYENİN YÜZDE DOKSAN DOKUZU MÜSLÜMAN FALAN DEĞİLDİR, BU SADECE BİR PALAVRADIR, KANDIRMACADIR, ALDATMACADIR!!!!!!!

 5. + ilave bunlar..
  ,
  FLAŞ.. Dün Taksim’de EZAN-İ MUHAMMEDİ okunurken ıslıkla bağırarak protesto eden azgın azınlık güruhun içinde, yarım saatte 1/4 domuzu bitiren CHP İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU’nunda olduğu ortaya çıktı.
  Ayrıca EZAN okuyan “imamı kesmek lazım” diyen CHP vekili Sera Kadıgil’ de..
  Soldaki SERA KADIGİL

 6. EZANA SAYGISIZLIK YAPAN NESİL MARSTAN MI GELDİ !?

  Bu ülkede ezan okunurken ıslık çalmaya ve gürültü çıkarmaya devam etmek ne kadar yanlış ise; ezan okunurken stadyumlarda maç izleyenlerin tezahüratlar yapıp, ıslık çalması, ağza alınmayacak sinkaflı küfürler etmesi de çok büyük yanlıştır.

  BOP projesi ve Büyük İsrail projesi kapasamında Müslüman toprakları ve Türkiye İsrail’e vilayet yapmak gayesi ile Müslüman toprakları bombalamak için ezan okunurken İncirlik üssünden kalkan ABD haçlı ordusunun uçaklarını stratejik müttefik görenleri de 31 Mart yerel seçimlerinde desteklemek bir o kadar yanlıştır !

  AKP iktidara geldiğinde 13 yaşında olanlar şimdi 30 yaşındalar!
  Ezanlar okunurken ıslık çalmaya, gürültü çıkarmaya devam eden yeni nesil, son 17 yılda hangi iktidarın hangi partinin hangi hükümetin “dindar nesiller yetiştireceğiz” diyerek uyguladığı yerli ve milli eğitim politikaları neticesinde yetişmiştir acaba?

  Peki öyleyse; ezanı önemsemeyerek, hassasiyet göstermeyen ve saygısızlık yapan nesiller nereden geldi?

  1. Sen orada açılan pankartları görmedin herhalde.Ayrıca orada ki siyasi gruplar AKP veya Mhp li değil CHP HDP ve Saadetliydiler.Saadetli başörtülü bacıların biz neredeyiz ne halt ediyoruz bakışlarını da görememişsin.Müslümanım diyen her günahı işleyebilir ama mukaddesatına asla saygısızlık yapmaz.

 7. ABDULLAH SAKİZADE

  Taksime doluşmuş köpek sürüsü
  Ezana uluyup ağzını açmış
  Sanmam ki Türk’tür, Gavur kurusu
  Çeniler topluca ağzını açmış!

  Kadın desek billâh hakaret olur
  Hayvan desek yazık ihânet olur
  Kudurmuş köpek hah! yerinde olur
  Salyalar saçarak ağzını açmış!

  Kadın Ana’dır doğurur yiğit
  Yâr’dır uğruna olunur şehid
  Ezân’a uluyana söylenir İT!
  Bağırır ahlaksız ağzını açmış!

  Dervişoğlu söylenecek söz çoktur
  Nasihât ancak insana Haktır
  Köpeğe denecek sadece Hoşt! tur
  Aşısız dolaşır ağzını açmış!

  1. Tebrik ederim. Çok güzel olmuş.

 8. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  ALLAH azze celle kutsal kitabı kur’an da bunlara esefle diyorki KİNİNİZLE GEBERİN!!?!? kerhane’den umumhane’den ve bilumum ne kadar bataklık varsa toplatılıp getirilmişler şovları bitince ait oldukları çöplüğe tekrar dönecekler bataklık çiçekleri. ..

Yoruma kapanmış.