Ağzından salya akıtarak Çarşafa saldıranlar kimler?

Geçtiğimiz günlerde adamın birisi Çavuşbaşından geçerken çarşaflı hanımefendileri göünce ağzından salyaları akıta akıta “binlerce var binlerce” diyerek ne hellere geldiğinden yakınıyordu.
Bazı kemalist tayfa bu videoyu elden ele yayarak çarşaflı kadınlara küfürler hakaretler yağdırdılar.

Kadın hakkı deyince, kadın deyince mangalda kül bırakmayan kemalistler aynı kadın inancından dolayı çarşaf giyince kuduz köpek gibi “kadın” olmasına aldırış etmeden saldırıyorlar.

Peki, kuduz itler gibi saldırdıkları çarşafa aslında kimler düşman?

Kurtuluş Savaşında, Çanakkale’de bir tane bile mini etekli boyalı kadın yoktu. Hepsi tesettürlü, çarşaflıydı. Bakın İhsan Şenocak Hoca bu gerçeği nasıl dile getirdi:

“Çarşaf, Doğu Romayı dize getiren Alparslan’ı, Kudüsü esaretten kurtaran Salahaddin’i, İstanbulu fetheden Fatih’i yetiştiren, yavrularını Cennet’e gönderir gibi Çanakkale’ye yollayan anaların kıyafetidir.Ondan ancak o anaların çocuklarının önünde hezimete uğrayanlar rahatsız olur”

BU MEMLEKETİN ASIL SAHİPLERİ SARIKLI, ÇARŞAFLI

Bakın daha 1890 yılına kadar nasıl bir kılık kıyafet vardı ve bu insanlar zaferler kazanarak vatanı kurtardı

Kahramanmaraş’ta Sütçü İmam kime niçin ateş etmişti? Türk kadınlarına, Fransız devriyeleri ve Ermeniler “Burası artık Türklerin değil, Fransız memleketinde bizim dediğimiz olacak. Açın yüzlerinizi” diyerek saldırmadı mı?

Şimdi anladınız mı? Sarıktan, çarşaftan rahatsız olanların aslında Yunan artıkları olduğunu?

www.ihvanlar.net

1 Yorum

  1. adam asıl düşmanını bilmiyor;
    veya,
    kendisi zaten gavur ve asıl düşmanının gerçek müminlerin olduğunu biliyor 🙂

Yoruma kapanmış.