Anadolu Ajansı’nın Uygur Türkleri haberi skandalı

      Zalim dinsiz Çin, Müslüman Uygur Türklerinin erkeklerini alıkoyuyor, kamplarda esir ediyor ve erkeksiz kalan evlere Çin’li erkekleri yerleştirip erkekleri kampta asimile ederken kadınlara tecavüz edip ailelerin hayatını da mahvediyor.

   Dünya tarihi Çin’in yaptığı gibi böyle bir adilik ve şerefsizlik görmemiştir.

ANADOLU AJANSI KAÇ PARA ALDIN?

   Uygur Türkleri’nin yaşadıkları zulme dikkat çekmek için yürüyüşler yaptığı şu günlerde Anadolu Ajansı şu haberi yapmak için Çin’den kaç para aldın? Açıkla!

YUH OLSUN, YAZIKLAR OLSUN!

   Misafir oluyorlarmış, etkinlikler yapıyorlarmış, eğleniyorlarmış, aile bağlarını güçlendiriyorlarmış!

   Bu milletin vergileriyle maaş alıp yaptığınız şu haber için bu millet size hakkını helal etmiyor.

   Orada bir zulüm var!

   Siz bu zulme sessiz kalmak bir yana bir de masum kılıfa sokuyorsunuz.

   Yazıklar olsun size! Yazıklar olsun bu habere göz yumanlara, yayınlayara…

www.ihvanlar.net

8 Yorum

 1. İlk defa Türkleri savunan dini bir site gördüm. Helal

  1. Gözlerin yeni mi açıldı kardeş.Türk kürt laz arap değil derdimiz.BİZİM DERDİMİZ ÜMMETİ MUHAMMED(S.A.V.)…
   TIPKI ÇANAKKALE SAVAŞI GİBİ.O SAVAŞTA NASIL Kİ HER MİLLETTEN MÜSLÜMAN VARDI.ŞİMDİ DAVAMIZ IRKÇILIK DEĞİL,ÜMMETİN DERDİ

 2. gerçek fakir kardeşim HATIRLATACAK o kadar REZİLLİK varki, burdan fîzana köprü olur

 3. 16 yıllık chp zihniyetinin iktidar oluşu ve bu yönticilerin kardeş lerimiz ile alakalı açıklamalarına BAKIN

 4. Bu kadar sayıdaki ailenin istekle ve severek bu misafirleri (!)kabul ettikleri yalanını kimse yutturamaz.Kendimizi düşünsek kaçımız elin gavurunu kabul eder,kızını,oğlunu sakındıramaz hele ki ev de küçükse.İnsan bu zamanda akrabasına güvenemezken ne olduğu belli olmayan kişileri mi misafir edecek?Yapmasınlar bunu,bizi aptal yerine koymasınlar.Oradaki Müslümanlar bizden daha iyi dinlerini yaşama gayretindeler böyle birşeyi kabul ederler mi?Ama şu yazı asıl maksatın ne olduğunu tamamen ortaya koyuyor.O da Müslümanları dinlerinden uzaklaştırmak,dinlerini yaşamamalarını sağlamak.’Köylülerin modern medeniyet akımını kabulü gittikçe artıyor.Hayat tarzı değişti.Düşünce de değişti.’ yazısından anlaşılıyor.İslam Müslümanların hayat tarzını da şekillendirir ki oradaki Müslümanlar çok bağlılar.Belli ki kafirleştirme politikası uygulanıyor.Kızları kamplara alıyorlardı ateistliği aşılıyorlardı.Bu yazı Çin’in yaptıklarını daha da gün yüzüne çıkarmış.Müslümanların üzerindeki oyunlar,planlar bitmek bilmiyor.Müslümanın düşünce yapısı,yaşam tarzı birilerini hep rahatsız etmekte.Dünya yok olana kıyamete kopana kadar da hak ile batılın savaşı bitmeyecek.Ülkemizde de ayrı ayrı oyunlar oynanmakta.Şu toplumsal cinsiyet eşitliği aslında çok derin bir mevzu.Buna herkesin itiraz etmesi lazım.Kadına şiddeti azaltmak mı maksat?Allah korkusu olan kimse kendinden zayıfı ezemez,incitemez zaten.Hesaba çekileceğini bilen değil kadına hiçbir canlıya zarar veremez.Yıkadığım kıvırcıkların içinden çoğu kişinin görmeye bile tahammül edemediği,tiksindiği sülük çıkmıştı,onları lavabodan gidere atamadım.Çocuklarımı çağırdım ‘Bakın Allah ne güzel yaratmış.’ dedim.Minik kızım ‘Ben sülükleri çok seviyorum.’ dedi.Bizi böyle düşündürten,zarar veremeyişimizin sebebi sahip olduğumuz imanımızdı.Nesillere istediğiniz kadar iyi imkanlar sunun,çok rahat ortamlarda okutun,tam donanımlı yapın ama dinsiz ve kültürsüz yetiştirmeye çalışırsanız insanlığını,değerlerini de elinden alacağınızı unutmayın.Allah ım kardeşlerimize yardım etsin.Allah ım onlara bağımsızlıklarını tekrar nasip etsin.Filistinliler’e de nasip etsin.İsrail de direnişteki Filistinliler’e ‘terörist’ diyor.Onların böyle söylemesinin hiçbir kıymeti yok.Asıl olan Hakk’ın kimin ne olduğunu bilmesidir.

 5. Yuz binlerce kere yaziklar olsun!!! Zaten zalim cin hukumetine hangi musluman ulke tepki gosteriyor ki???! Ah ah.. Allahummeslıh ummete Muhammed, Allahummerham ummete Muhammed, Allahumme ferric ummete Muhammed. Her gun uc kere okuyalim ummet icin

 6. binali yıldırımın açıklamalarını da ekleyin altına.

  işte . ya şeriat ehlisin! ya da ne olduğun belirsiz kime hizmet ettiğin belirsiz bir şaşkınsın!

  1. hemen hatırlatayım.

   https://www.youtube.com/watch?v=3t3hT6CZyjo

   PARMAK SALLADIĞI YERE DİKKAT :)))))

Yoruma kapanmış.