Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk feminist eğitimi getiriyor

   16 yıldır hep ihmal edilen ve iyi olacağı yerde kötüleşen iki kurum: aile ve eğitim eyebakanlıkları.

   Bu iki kurumun getirdiği yıkımı sıralamaya sayfalar yetmiyor. Biz Milli Eğitim bakanının yeni kararına değinelim.

   Batıdan ithal edilen ve her alanda propagandası yapılan feminizm şimdi okullara sistem olarak sokuluyor ve gençlik bu algıyla yetiştirilecek.

   Kendi dininden, kültüründen, örfünden ders alamayan ve özünden birşey çıkartamayan acizler batıdan ithal edilen Şeytan oyunlarını bir de eğitim adı altında sokmaya çalışıyorlar.

   Bu mu öze dönüş? Bu mu yeniden diriliş?

12 Yorum

 1. Rabbim aklımızı başımıza almayı nasip etsin. Rabbim inanaları kamil iman sahibi eylesin. Takvalı yaşamaya çalışanları Rabbim kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Rabbim ümmedi Muhammed’e yardım eylesin. Rabbim cümlemizi edep adap sahibi eylesin. Amin

 2. Yâ Erhamerrâhimîn, Habîb-i ekrem ve Nebiyy-i muhterem (sallallahu aleyhi ve sellem) hürmetine âhır ve âkıbetimizi hayr eyle.

 3. Artık çok geç. Temel hastayım demiş demiş kimse inanmamış ya o mesele işte. Yatırım diye 2 köprüye otoyola metroya kilitlenenler maneviyatın yok olduğunu göremedi. Ya da işine gelmedi. Sonuç bu.

  1. Sonuna kadar haklısın

 4. Haberin içeriğinde hitap şekillerinde cinsiyet eşitliği gözetilecek deniliyor.Nasıl yani bundan sonra öğrencilere kızım ya da oğlum denilemeyecek mi?Diyenler hakkında yasal işlem mi uygulanacak?Yine meslek seçiminde cinsiyet eşitliği gözetilecekmiş.Mecbur kalıp çalışanlara asla bir lafım yok olamaz da ama kadınlar erkeksi, erkekler de kadınsı işlerde çalışmamalılar.Bu yollar açılmamalı.Bir hanımı otobüs şöförü olarak gördüm bir keresinde,bu hanımı asla kınamıyorum ama buna yol açanlar hiç vebal altında değil midir?Erkek doktorların da kadın doğum doktoru olması tuhafıma gidiyor.Tamam alanında gerçekten çok uzman doktorlar var,bu doktorları tercih eden hastalar var ama devlet hastanelerinde ona göre bayan doktorlar da konulmalı acil durumlar için.Eskiden ebeler kadınmış ben hiç duymadım erkek ebeyi.Belki de vardır.Sonuç olarak ne yapılırsa yapılsın biz Avrapa’ya benzeyemeyiz.Bu ters teper,altında kalır eziliriz.Bizim köklü bir tarihimiz ve geleneklerimiz vardır.Bu iş televizyonlarda Diriliş filmleri göstermekle olmaz.Nesli ihya etmek en önemlisiyken başka şeylere odaklanmak,başka başka hayallerde gezinmek bana hiç mantıklı gelmiyor.Bu toplumun Avrupalaştırılması sadece felaket ve yıkım getirecektir.Allah Teala sonumuzu hayırlı etsin.

  1. Neden hep erkek doğum doktorları var demişsiniz ya kızların okumasına ciddi karşı çıkıldığı için olabilir mi?.. Dinen bir erkeek doktorun sıkıntısı yok.

   1. Kızların Adam akıllı okuması için ortam oldu da biz mi okutmadık be adam.Eğer Bayan Doktor yoksa erkek doktora gidilir.Bektaşi gibisin.HALİFELİK MAKAMININ TORUNLARININ DÜŞTÜĞÜ HÂLE BAK.

   2. Neden hep erkek kadın doğum doktoru var demedim.Bu branşı tercih etmeleri tuhafıma gidiyor dedim.Kaldı ki bayan tıp öğrencileri de var kim demiş yok diye.Bu tamamen tercih meselesi beni ilgilendirmiyor, taki bana ve benim gibi düşünenlere erkek doktoru dayatmadıkları müddetçe.Özel hastaneler bu hassasiyeti göz önünde bulunduruyorlar bunu devlet hastanelerinin de yapması gerekir.Herkesin özel hastaneye gidecek maddi yeterliliği yok.Normal randevudan bahsetmedim bayan doktora alabiliyorsun fakat acillerde erkek doktora denk düşebilmen yüksek bir ihtimalle mümkün olmakta.Konunun uzamasını istemiyorum yeterince açıklayıcı olmuştur.

 5. Bu haberi okuyunca biraz araştırdım. Etcep denen bir proje varmış, bir süredir pilot okullarda uygulanıyormuş. Pilot okullar genelde muhafazakâr illerden seçilmiş. Amaç özetle kadınların toplumsal anlamda erkeklerden hiçbir farkı kalmayacak bir ortam oluşturmak. Yani kadınlar da erkekler kadar, hatta daha fazla özgür olsun, istediği işi yapabilsin, yönetici olabilsin, ayrımcı dil kullanılmasın vs.. Dolayısıyla bu proje bu bakanın projesi değil, avrupa birliğinin desteklediği ve partinin de tüm icraatı ile yıllardır yanında olduğunu gösterdiği bir proje.
  Evet sarık ve sakalımıza karışan yok, şeyhimizin elleri de öpülüyor ama aile ve neslin altı oyuluyor. Ne diyelim, Allah yardımcımız olsun, karşımıza daha iyisini çıkarsın.

 6. Ey Feminizmi komedi filmlerinden öğrenen müslüman. Ey Kuran bana yeter deyip iki sayfa kitap okumamis, yetmemiş okumayı da küçümsemis musluman. Vah bize ki ne vah. Bu gazete kupürunden ne anladın acaba?

 7. Bir Müslüman...

  İYİ Kİ VARSIN CEHENNEM… Müslüman Mahallesinde SALYANGOZ AVM’Si açtınız…ALLAHIM SİZİN ŞERRİNİZDEN
  ÜMMETİ MUHAFAZA EYLESİN ÂMİN

 8. Bu oturduktan sonra muhtemelen eşcinselliğin meşrulaştırılmasına ivme kazandırılacak.
  Nitekim batıda da böyle tedricen gelişti her şey. Önce Erkeğin Kavvamlığı çökertildi daha sonra da dejenere olmuşların bir kısmı eril olmasına rağmen dişil duygulara bezendi.

Yoruma kapanmış.