Ağzı bozuk ilahiyatçı Mustafa Öztürk devlete cemaatleri yok etmesi için emir veriyor

   Allah’ın kitabına ve Resulüne iftira eden Mustafa Öztürk eleştirilince “baskıdan ve linçten” dem vurup duygu sömürüsü yapmaya başladı. Kendisi bakın cemaatlerin yok edilmesi için devlete nasıl emirler yağdırıyor.

   Allah’ın kitabı Kur’an’a “eleştirel” bakıp ayetleri bile eleştiren zihniyetin temsilcisi Mustafa Öztürk kendisini eleştirenlere bakın nasıl hakaret ediyor. 

Ve bu ağzı bozuk adam İlahiyatta ders veriyor…

DİĞER YAZILAR:

14 Yorum

 1. Diyanet ilaHiyat bunlarin eline kaldiysa vay halimize demek cok dinsiz yetistiyor bunlar.

 2. Müslümanlar Allah a sığınır ve Allah tan yardım isterler.İsrailli bir askere Hasbunallah ve nimel vekil diyen hanım kardeşimiz gibi bizler de bunu deriz.Bu din garip geldi garip gidecek.Ama içimizde hakkı haykıran birileri olmaya hep devam edecek. Dünya’ya ilk insan geldi geleli ilahi mesaj hep vardı var olmaya da devam edecek.Kur’an’ı değiştirmeye,bozmaya kimsenin gücü yetmedi yetmeyecek de…Allah herkesin kalbindekini,niyetini,düşüncesini saklasa da bilmekte.Burda gizlenen Ahiret’te gizlenemeyecek.Allah Teala bütün Müslümanları korusun.Emr i bil maruf nehy i anil münker yapan bir topluluk kıyamete kadar var olsun inşaallah.

 3. ihvanlar.net

  siz videoları kesip biçen şerefsizlersiniz.Ümmetin Müslümanların arasını bölen tefrikacı, tekfirci, düşünmeye karşı olan şerefsizler.Siz ahirette bu yaptığınızın hesabını vereceksiniz.Şerefsiz oğlu şerefsizler.Sizi tespit etmediğimizi zannediyorsunuz ama yanılıyorsunuz.Sizede bir operasyon çekecekler yakındır bekleyinnnn.

  1. Birincisi bu videoyu biz kesmedik, heryerde var zaten. İkincisi hocanız gibi sizin de ağzınızdan lağım akıyor. (Zihniyeti bozuk olanlardan ne beklenir) Üçüncüsü ise Müslüman mahallesinde Kur’an’a savaş açanlar bizi karşılarında bulacak ve elbette rahatsız olacaksınız. Bu ifsadı bize “düşünce” olarak yutturamazsınız. Müslümanları bölenler de bizzat sizlersiniz. Allah ve Resulünün yolu sahipsiz değil. Kudurun…

  2. bu tatava neydi şimdi ?!

   nelerle uğraşıyoruz Allahım ya şu çukur seviyesine bak !

   kaliteli adamları hiç mi yok bu tribüncülerin

  3. Ne kadar cahil ve ahlaksız bir adamsın.
   İsrailin ve kafir devlet başkanlarının Allah’a ve peygamberimize atamadıkları iftiraları, nüfusunun %99 u müslüman olan bu ülkenin diyanetindeki proflar canlı yayınlarda söylüyorlar.
   Ve senin gibi katıksız cahillerde buna düşünce sistemi (kafirleştirmenin sevimli adı) diyor.Tespit edilmediğinizi mi zannediyorsunuz.Müslümanlar olarak Bu iftiralara destek olup karşı çıkmazsak yakındır Asıl operasyon göklerden gelir.Bunu da o cahil kafana sok.

   1. Ne günlere kaldik ilahiyetin görevi dinsiz insanmi yetistirmek oldu.

  4. Şeyhulislam Ebussuud efendi, Seyhulislam Mustafa Sabri efendi gibiler olacakti simdi… Bakalim senin gibi dusuk seviyeliler ne diyebileceklerdi o vakit

  5. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Öte de havla köpek salyalarını üzerimize sıçratma. ..sıkıysa gel beni de tespit et. ..Gör anyayı konyayı. ..

 4. Gözlerimiz Gerçek Efsane Lider Erbakan Hocayı Arıyor. Allah Rahmet Eylesin.

  Hep derdi beni bunların günahlarına alet etmeyin diye. Millet ne hale geldi. Ortalik bu adamlarla doldu, intihar eden edene, ailesini katleden katledene, Fakirleşmeler, iflaslar, krizler,boşanmalar, deist olmalar. Bunlara ses çıkartamamalar. Kuran’a hakaret serbet hale geldi. Nasıl bu hale geldik uyuştuk son 20 Senedir.

 5. Gucleri Cubbeli Ahmet Hoca ya mi yetiyor??!

 6. Ah ah… bu adam nasil olur hala tefsir dersi verebilir, dekan uyuyor mu, rektor uyuyor mu, ey diyanet nerdesin!!!

 7. “Lan”‘da bir şey yok ama …

  1. Bir öğretim görevlisi ve kendini entellektüel “aydın” addedenler için büyük bir şey…

Yoruma kapanmış.