Aile kurumunu yıkan yasalara tepkiler artıyor

   Aileden anlamayan belki de tam aksine aileyi yıkmak için çabalayan Aile ve Sosyal politikalar bakanlığı önderliğinde çıkartılan yasalar aile müessesini dağıtıyor, insanlar zulüm görüyor.

   Bu yanlış uygulamalara sessiz kalmayan dernekler yaptıkları afiş çalışmaları ile seslerini duyurmaya ve bu yanlışlardan dönülmesi için çalışıyorlar.

   Biz de bir nebze katkı sağlamış olalım.

12 Yorum

 1. Selam bu resmen feministicilik tayip bu kadın bakanları bilerek mi seçiyor ANLAMADIM böyle aile bakanımı olur erkek düşmanı

 2. Tayyib Erdoğan ve Fatma şahin yasası bu, bu ikisi çıkardılar bu yasayı. kaç yüz insan can verdi bu yasa yüzünden

 3. Önce Ahlak ve maneviyat!!!

 4. durmak yok yola devam hedef 2023 2053 2071.reis hepsini düzeltecek.suan solculara takiye yapiyo.adam yanliz destek olmamiz lazim dis güçlerin oyunlari bunlar anlamiyormusunuz.yasa chp döneminde atilan temellerle çıkmış su an ki ekonomik krizin sebebide kemal derviş ucakgimiz tankimiz gemimiz otomobilimiz duble yollar hem reis olmasa bu kadar dul yetim yasli ne yapar hepsine maaş baglatti kuran kurslari imam hatipler meleden alinan imamlar daha neler neler tam gaz reise destek

  1. Bak kardeşim 6284 sayılı kanunu AK PARTİ çıkardı neye takiyye yaparsa yapsın islamiyete aykırı kanun çıkarılmaz süresiz nafaka dinen haramdır ve daha bir sürü dinimize uygun olmayan husus vardır bu kanunda kadının beyanının esas olması gibi ve bu reisin YANLIŞIDIR ve yanlışında ısrar etmektedir evet hizmetleri çok ama böyle hatalarıda var aynısını chp yapsa isyan ederiz reis yapınca sesimiz çıkmıyor Müslümanlar olarak çok pasif kalıyoruz

   1. Eyüp. Selçuk kinayeli yazmış anlamadın mı..

 5. Yaşlı takımı gelenekçi diye burun kıvırdıkları muhterem Şevket Kazan ve Oğuzhan Asiltürk’ün salt bir kanun hazırlanırken bile şeriata uygunluk denetimi yapıp merhum Erbakan Hoca’ya rapor verdiklerini duyunca şimdiki nevzuhur sözde muhafazakarların neyi muhafaza ettiklerini anlayamıyorum. Eksik olsunlar lazım değil.

  1. kemalizmi muhafaza ediyorlar elbette.

 6. Aile bakanlığı komple kaldırılsa daha iyi olur. Hiç eksikliği hissedilmez. Hatta bazı şeyler yoluna bile girer. En azından feminist söylemlerle milleti sinir eden birileri olmaz.

 7. Eeee hep söylüyoruz hep yazıyoruz kardeşlerim, ama sürekli lince uğruyoruz.
  Sünnilik diye dinim yok diyen, dinin hükümleri güncellenmeli diyen birilerinin peşinden koşanların çıkardığı yasalar ya ne olacağdı?
  Şiaların, vahhabilerin bu kadar sayılarının çoğalması kimin vesilesi ile oldu?
  Yoksa dünyayı yöneten baronlar bizim karşımıza laikliği düşman olarak diktiklerinde yıkamayacaklarını anladıkları için ehli sünnet görünüp aslında aykırı düşünceye mümtaz olmuş kişiler ile İslamın içini boşaltmaya çalışıyor olmasınlar, kandırılmış olmayalım?
  Gelen tokadın farkında mıyız?

 8. E şimdi siz adalet yok diyorsunuz, kalkınma ekonomi, eğitim de bitik diyorsunuz. Ee geriye ne kaldı?

  1. kemalizm kaldı.

Yoruma kapanmış.