Cübbeli Ahmet Hoca ameliyat oldu

*Hocaefendi’nin Sağlığı İle İlgili Duyuru!*

   Cübbeli Ahmet Hoca Efendi 35 senedir birinci tip şeker hastasıdır. Bunun neticesinde 2006 yılında Bypass olmuş 2008 yılında da Stent takılmıştır. Diğer şah damarlarında da Stent mevcuttur. Mûtad olarak yaptırdığı takipler sırasında efor testi yapılırken yine kalbinin bazı bölgelerine kanın az gitmesi gibi tespitler yapılınca doktorlar Anjiyo olmasına karar vermişlerdir.

   Allâh-ü Teâlâ’ya sonsuz hamd-ü senâlar olsun. Kalbinin iki damarında 80 düzeyinde yeniden tıkanıklık oluşmuş, bu yüzden iki tane stent takıldı, fakat damarları çok sert olduğu için beş tane balon yapılmak durumunda kalmakla beraber operasyon başarılı geçti.

   Elhamdülillah şimdi kendisi iyidir, biraz yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor.

EHLİ SÜNNET MÜDAAFİİNE DUA EDELİM

   Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz yönleri olabilir. Kendisi İslam ilimlerine son derece vakıf bir alim olmakla birlikte Ehli Sünnetin de müdafiidir. On binlerce insanın hidayetine vesile olmuş, Müslümanca yaşamasında etken olmuştur.

   Yoğun bakım haberini aldıklarında bazılarının sevinçten ağzının kulaklarına varıp “acaba!” diyerek ölüm haberini beklemesi onun bu yoldaki gayretlerinin neticesidir. Düşmanı çoktur.

   Dualarımızda Hocamızı da unutmayalım, sağlığı için dua edelim…

www.ihvanlar.net

10 Yorum

 1. Rabbim şifa versin Ehli sünnet âlimlerin sayılarını arttırsın..

 2. Adammmmmmmmmmmmmmmmmmm

 3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Fi tarihinde bir takım yanlış anlaşılmalar sonucunda bir takım kırgınlıklar nedeniyle son asrın büyük ehli sünnet ALİMİ cübbeli hocama yan gözle bakmak bizim ehli sünnet itikat adabımiza uymaz, nasılki hazreti Hamza yi Şehid eden vahşi sahabe makamına çıktıysa ve nasılki hazreti muaviye’ye ve hazreti ali’ye bir şey diyemiyorsak aynısı ehli sünnet ALİM’lerimiz içinde geçerlidir. ..bu mübarek hastayken böyleyse daha sağlıklı olsaydı bakalım dinsizler daha nasil kuduracaklardi,bizim alim’lerimizin ölüsü bile binlerce zalim dinsizin sağ olanlarına yetiyor. ..ALLAH ŞİFA VERSİN SEVGİLİ HOCAM SEVİLİYORSUNUZ. ..

  1. ağzına sağlık kardeş

 4. Âhir Zaman Yolcusu

  ALLAH AZZE VE CELLE RÂZI OLSUN İNŞÂALLÂH VE ÂCİL ŞİFÂLAR VERSİN AHMET HOCAMIZA..ÂMİN

 5. Cübbeli Ahmet hoca en sevdiğim hocalardandır.Allah şifalar versin.

 6. bu arada YouTube videoları açılmıyor

 7. ihvanlar.net kendisine ağır bir reddiye yapana da müsamaha gösterip ümmetin birliğini düşündüğünü göstermistir tebrikler

  Allah bütün hocalarımıza sağlık selamet versin ilimlerini ve faydalarını arttırsın inşallah
  düşmanımızı da birbirine kırdırsın.

 8. ALLAHIM ŞİFALAR VERSİN.ÂMİN
  CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ EHL-İ SÜNNET CAMİASININ SARSILMAZ VE FEDAKAR BİR NEFERİDİR…

Yoruma kapanmış.