Metro duraklarında Yunan işi sapıkça reklamlar

   İstanbul’un reklam alanlarını isteyenler istediği gibi kullanarak Müslüman halkla alay ediyor. Kimisi müstehcen resimler kullanırken kimisi de Yunan felsefesinden ve uydurulmuş sapıkça ifadelere yer veriyor. Belediyenin maalesef bu konuda bir duyarlılığı, sınırlaması yok.

   Metro istasyonunda bir romanın reklamında da İslam dinine aykırı ifadeler yer alıyor.

17 Yorum

 1. Muhteremler, dostlar, kardeşler…

  Cenab-ı Hakkın verdiği nefesi metro istasyonlarında tüketip buradaki necaseti bizlere taşımayınız. Cebimizde akbil, önümüzde akıllı denen şeytan aleti telefonlar olduğu sürece, her an şeytanın tebellüğüne hazır ve nazır, masivadan sıyrılamamış iken hak ve batıl mücadelesinde kontrpiyede kalıp kalemize golü yeriz. İsmini duydukça yüzümü ekşiten o siteye tıklayarak hit kazandırmanız da ayrı bir gaflet.

  Selam ve dua ile…

 2. Demek ki haberinizde gerekli yerlere ulaşmış. Yunan tohumları rahatsız olmuş. Orada bir ayet yazsaydı saldırıp küfür hakaret ederlerdi. Ama içinde dinsizlik olan uyduruk hikayeler olunca savunuyor karşı tarafı suçluuır. Akıl olsaydı bunlarda Müslüman olurlardı

 3. Buna sinir olup kendinizi yıpratacağınıza kâfirun ayetini okuyunuz. Arapça olarak anlamıyorsanız tefsirini okuyunuz. Her koyun kendi bacağından asılır, selam ve dua ile..

 4. bir bilgisayar oyununun, kitabın yani tamamen hayal ürünü ve uydurma bir yapıtın reklamına değil de gerçek dünyada yapılan haksızlıklar, ahlaksızlıklar (yolsuzluk, çocuk istismarı, kadın cinayetleri, tecavüz, hırsızlık, cinayetler, kul hakkının yenmesi gibi) yüzünden bu derece öfkelendiğimiz zaman gerçekten iyi birer insan ve müslüman(veyahut hangi dine mesup isek) olduğumuza inanacağım bu site sakinleri olarak

  1. Biz bu saydıklarınızın hepsine karşı tavrımızı ortaya koyuyoruz da sizler sürü psikolojisiyle size ne gösterilirse sadece onu görüyor, işinize geleni görmek istiyorsunuz..

  2. Muhteşem bir cevap. Müslümanların her konuda sus pus olduğu bir dönemde. Tebrik ederim. Böyle dindarlar görmek dileğiyle.

  3. Eksisözlük bu haberi görüp siteye saldırıya geçmiş. Hani şu celal şengöre ‘dışkınızı yediniz mi’ diye soran zeka seviyesi yerlerde gezen gurup 🙂 🙂

 5. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Arkadaşlar bu haberiniz ülkemizin en fazla azgın azınlığın barındığı yani ateistlerin kalesi konumunda olan site de bizlere hakaret edilerek başlık açılmış. ..güya bu kozmik beyinler hiç bir ilah’a haliylede bir tek olan ALLAH’a inanmazlar,ama olay mitolojik yunan olunca kuyruklarına basılmış köp.ek gibi zırlamaya baslamislar,bunlar kim mi? olmasaydı adınız yorgo olurdu diyenlerin birikintileri,bir anda ilah edindiklerine laf edildiğini duyunca kopurmusler olimposun çocukları. ..ilgili link htt eksisozluk.com/metro-duraklarinda-yunan-isi-sapikca-reklamlar–5854378?a=popular

  1. Gelen onlarca saçma yorumlardan anlamıştım. Yayınlasak klavyesinden lağım akan bu zihniyetin acınası halini görürdünüz de sayfa kirlenmesin diye yayınlamadık.

   1. Allah tüm hidmetlerinizden razı olsun

 6. Sabrımızı taşırmak için uğraşıyorlar.

 7. Beyaz masayı arayıp böyle reklamlar istemediğimizi bildirsek mi?

 8. İnsanları güzel şeylere yönlendirmek kim bunlar kim. Sokun Milletin gözüne gözüne kocaman reklamlarla böyle şeyleri sokun. Gençlerimizin kafasını bulandırın. Sonra yok deist yok bilmem neist. Devam edin.

  Kuran ayetleri inkar eden adamları dini kurumlara profesör diye koyan bir sistem… Ne bekleyebilirsin?

 9. Diyecek söz kalmadı. Ne ahlak ne maneviyat bıraktılar. Bizler de uyuştuk sesimiz cikmaz oldu. Bizden dediklerimiz bize neler ediyor.

 10. Bu bir oyun PlayStation oyun, Kitap değil

  1. Romana uyarlamışlar. Reklamda da roman olan kitap mevcut

  2. oyun olsun kitap olsun ne fark eder. Para için her şey yapılır mı ? Yazık yazık…

Yoruma kapanmış.