Laik cumhuriyet Türkiye’sinde alkol ve tecavüz gündem

   Laiklik ile yönetilen, İslami değerlerin çöpe atılıp ahlaki değerlerin hiçe sayıldığı bir sistemde yetişen gençliğin 90 yılda geldiği nokta…

   Gündem: İlericiliği balede gören zihniyetin yaptığı müstehcen heykeller, heykele tecavüz etmeye çalışan alkollü gençler…

   Rezil haber şöyle:

   İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Yalı Mahallesi’ndeki Beşçeşmeler’de bulunan ilk balerin heykeline saldırıda bulunuldu.

“Türkiye’de ilkler” temalı sergideki Zeliha Kılıçoğlu ve Mirza Erdem tarafından yapılan Türkiye’nin ilk balerini Meriç Sümen heykeline gece geç saatlerinde saldırıda bulunuldu.

   Habere göre görgü tanıkları olayı şöyle anlattı: “2 kadın, 4 erkekten oluşan bir grup, heykelin bulunduğu yere geldi, içlerinde alkollü olan bir erkek pantolonunu indirerek sokakta sergilenen heykele tecavüz etmeye çalıştı. Çevredeki esnaflardan birinin müdahalesi sonucu grup kaçtı. Daha sonra tekrar gelerek heykeli devirip kırdılar.”

ALKOL HEYKEL TECAVÜZ

   Osmanlı yıkıldıktan sonra 90 küsur senedir gündemin değişmeyen haberleri bunlar. Yapılan veya yıkılan heykeller, alkol, fuhuş, kumar, taciz tecavüz…

   Çünkü Türkiye’nin ahlaki çöküşünü istediler. Bütün düzenlemeler bu yönde yapıldı. Dinden koparmak, ahlaki çöküş, umursamaz bir nesil…

   Her türlü algıya açık, etliye sütlüye karışmayan, bugünü kurtarma derdinde, Yahudinin dünya hakimiyeti planlarıyla uzaktan yakından alakası olmayan bir nesil…

   Maalesef böyle bir nesil yetişti. Vatanseverliği heykelde, ilericiliği balede baloda, yükselmeyi dinsizlikte, aydınlığı gavurlukta gören bir kitle oluştu.

   Lakin! Ümitsiz değiliz…

   Nasıl ki bütün hocaları astık kestik bitirdik dediklerinde Allah (Celle Celaluhu) Ümmeti ayağa kaldıracak alimler gönderdiyse, bugün daha çok ümitliyiz Elhamdülillah.

   30 seneden beri ufak ufak başlayan ve milyonlara ulaşan bir kıpırdanış var ve devamı da gelecek inşaAllah. Yahudi’ye dünyayı dar edecek bir nesil okullarda olmasa bile medreselerde, vakıflarda, derneklerde ve teşkilatlarda yetişecek inşaAllah…

www.ihvanlar.net

5 Yorum

  1. Bir başka husus heykel meselesi. Fatih ilçesindeki insanların birbirlerine karşı saygısızlığından, ilçenin yaşanmaz hale gelmesinden ve trafik karmaşasından kaçarak Büyük Çekmece’ye yerleştim üç sene önce. Çok da iyi yapmışım. Dışarıdan göründüğü gibi değil, mütedeyyin insanların oldukça çok olduğu bir ilçe burası. Ve en önemli hususlardan birisi de insanlar genellikle birbirlerine karşı saygılı. Belediyesi CHP’li. Doğrusunu söylemek gerekirse fena da çalışmıyor, semt pazarları derli toplu, sıkıntın ile belediye derhal ilgileniyor vs vs. Fatih Belediyesi ile mukayese ettiğinizde arada dağlar kadar fark var saygı ve kültür bakımından. Ama neticede geçmişte camileri kapatan CHP zihniyeti söz konusu. Ve çok enteresandır mütedeyyin insanlar da CHP’ye oy veriyor mahalli seçimlerde. Ve bunun bir tek nedeni var: AKP belediye başkanlığını kazandığı takdirde yüksek binalara izin vereceğinden korkuyor buranın halkı ve Beylikdüzü’nde olduğu gibi kulelerin yapılmasını istemiyor. B.Çekmece’de yollar berbat, adeta her yer köstebek yuvası. Belediye, bir belediye binası yaptırdı ki sormayın, cumhurbaşkanının sarayı ile adeta yarışır. Her yer heykellerle dolu. Özellikle hayvan heykellerini adım başı her yerde görebilirsiniz. Keçi, koyun, maymun, balık ve sair mahlukat. Belediye binasının oradaki ucubeleri ise görmeyin. Hiç bir şeye benzemeyen taşları koymuşlar. İnsan desen insan değil, hayvan desen hayvan değil, eşya desen eşyaya da benzemiyor. Ne idüğü belirsiz şekilsiz şemalsiz taşlar, madeni şeyler. Rivayetlere göre bunlara yapılan masraf bir milyar liradan daha fazla imiş. Oysa bu para yollara harcansa, yollar tamir edilse insana faydası olur. Oysa ne maymun ne de keçi heykelinin bizlere faydası yok.

  2. 60 yaşındayım. Elhamdülillah iyi kötü kendimizi doğru yolda bulduğumuzdan beri aradan kırk küsur sene geçti. O kırk küsur senelik zamanın başlarında da aynı şey söyleniyordu, şimdide dillerde hep aynı masal: ”şuurlu bir nesil yetişiyor”. Hakan bey arkadaşımızın dediği çok doğru. Özel gayretler ile diyorsunuz. Eyvallah doğrudur elbette. Ama kaç kişi? On? Yüz? Bin? Beş bin? Hadi yoksa on bin mi? Koskoca Türkiye’nin nüfusu seksen küsur milyon. Yaşlısı ve genci ile Müslümanların ne kadar şuurlu olduğuna dair size çok basit ve güncel bir misal vereyim. Varın siz düşünün gerisini. Kadir Mısıroğlu’na karşı büyük bir taarruz var son günlerde. Basın ve tv devamlı olarak bunu kaşıyor ve gündemde diri tutuyor bu meseleyi. Oysa Müslümanlar şuurlu olmuş olsalardı yaşlısından gencine, İstanbullusundan Sivaslısına, Edirnelisinden Muşlusuna kadar inançlı kesim linç kampanyasını kırmak için sevmeseler bile, tekrar ediyorum sevmeyip nefret etseler bile, inadına K.Mısıroğlu’nu ziyaret için evinin önünde, yollarda ve caddelerde kilometrelerce kuyruk oluştururlardı. İşte o zaman “Müslümanların akılları başlarına geldi” derdim.
    Selametle

    1. Ellerinizden öperim. Aynen katılıyorum görüşlerinize. Kendisi yeni ameliyat olmus, durumu iyiymiş elhamdülillah. Bir ses kaydı yayınlanmış ona istinaden söylüyorum. Site yönetimi veya büyükler bir organizasyon yaparlarsa Üstad Kadir Mısıroğlu’nu ziyarete kuyruklar oluşturmak ve bu kuyrukta olma lütfuna mazhar olmak isterim.

  3. 30 seneden beri ufak ufak başlayan ve milyonlara ulaşan bir kıpırdanış var ve devamı da gelecek inşaAllah. demişsiniz. İnşallah da nasıl olacak? Bilim yok, kültür yok, yabancı dil yok yok oğlu yok.

    1. Şuurlu bir nesil de yetişiyor inşaAllah.. Sistem sayesinde değil özel gayretlerle.

Yoruma kapanmış.