Kur’an’a savaş açan Ankara İlahiyat’tan İlhami Güler hala görevde

   Dini toptan yıkmak için kurulan Ankara İlahiyatın zehirli meyvelerinden İlhami Güler açıkça Kur’an’a meydan okuyor. Ve bu adam hala görevde, ders veriyor. Kitapları ders diye okutuluyor…

   İçler acısı halimiz… Bir dur diyecek yetkili yok mu?

Dikkatinizi Çekebilir

8 Yorum

Yorum Ekle
 1. Allah’ ım sen yardımcımız ol, bizleri senin dosdoğru yolundan zerre kadar ayırma, kalplerimizi saptırma , ayaklarımızı kaydırma.
  Ya ne günlere kaldık kardeşler. Ne yazıkki böyleleri bizim saf ve cahil insanlarımız tarafından dinleniyor, ve dinini de böylelerinden öğreniyor. Hele bunları hala görevde tutanlara ne demeli???

 2. Suç bu adamda mı, veya türevlerinde mi? Yoksa suç bu zihniyetleri buralara kadar getiren ve halâ buralarda tutanlarda mı?

  Yoksa bunları buralarda tutanları tutanlarda mı?

 3. Bu adam dinden çıkmış, ve deli raporu verilip timarhaneye en yakın zamanda gönderilmeli. Oradan da cehennem in en alt tabakasına inşallah. Bunlar hepsi ıngiliz, ABD, ısrail ajanlaridir. Ne hallere düşmüş bu ilahiyatlar.

 4. Sehadet getiren hocayim diyor Allah sonumuzu hayr eylesin ne hallere geldik hoca demek imam onder demek oyle kolay degil hoca olmak ilahiyatcilar bazi hocalar kitabi yutsa ne olacak seytandan fazla ilim sahibi olan var mi?Onemli olan Kuran ve sunnet yolunda ilerlemek Allah bunlara uymayanlari kahru perisan eylesin amin

 5. Sen kimsin ben seni senin fikirlerini neden dinleyeyim…

  Allaha savas açan haline acinacak insanlar bunlar. Ben bunlari hoca diye dinleyenlere aciyorum.

 6. ilahiyatlarda Hoca olmak için veya talebe olmak için Müslüman olma şartı var mı ki?

 7. Hala uyanmayacak mısın Müslüman? Bunları kimler görevde tutup da İhsan Hocaları kimler görevden alıyor?

  Umrunda mı Müslüman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.