Ehli Bid'ati deşifre Afiş Çalışmaları

   Facebook gibi alanlarda bilgilendirme amaçlı yaptığımız resimleri artık bu sayfadan takip edebilir, bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir ve siz de Facebook, whatsapp gibi yerlerde paylaşabilirsiniz…
 

Dikkatinizi Çekebilir

1 Yorum

Yorum Ekle
  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Değerli editör. ..

    Bu çalışmalar çok güzel insanlar artık teknolojiyle birlikte görsel olarak gördükleri şeyler üzerinden fikir beyan ediyorlar ve görüşlerini yayıyorlar. ..uzun upuzun yazılar veya uzun konuşmalar eskisi kadar rağbet gormuyor. ..benimde bu konuda bir çalışmam vardı fakat yetersizlikten dolayı olmadı madem ki siz böyle güzel çalışmalar yapıyorsunuz benimde acizhane sizden bir istirhamım olacak haliyle fetoden sonra ehli sünnet tarikat cemaatlere kemalistler başta olmak üzere büyük bir yüklenme oldu. ..görsel bir görüntü olarak türkiye haritasından istanbul fatihten ısmailaga,konyadan başka ehli sünnet tarikat, adiyamandan menzil, siirtten vesayre (bunlar aklıma gelenler )kollar eller çıkıyor. .. kimi kumar masasında kimi içki masasında kimi kavga ederken resmedilmis olan şahısları islam yazılı yola götürüyor. ..böyle bir tasarım afişe etseniz de biz de sosyal medya hesaplarimizda yaysak şimdiden teşekkürler. ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.