Tarihselci İlahiyatçılar iyice dinden çıktı: Kur'an değiştirilmeliymiş (İlhami Güler)

   Eveeeeeet! Tespitlerimizde ne kadar haklı olduğumuzu acı bir şekilde görüyoruz. Peygamberimizin hadislerini inkar ile başlayan sürecin Kur’an’ı inkara kadar gideceğini her zaman sizlerle paylaşmıştık. Sizlere İLAHİYATÇI gerçeği ile bir örnek sunacağız.
TARİHSELCİLİĞİN SONU
    Bu sürecin felsefi yaklaşım kanadı olan terihselcilikle Kur’an-ı Kerimdeki “kıssalara” gerçekleşmemiş bir hikaye, temsil diyenler (İLAHİYATÇI MUSTAFA ÖZTÜRK) inkarda son noktaya indi ve insanı dinden çıkartacak ifadelerle Kur’an’ın içindeki bazı hususların kabul edilemeyeceğini söylemeye başladı.
    İşte tarihselcilerin geldiği acınası hali İlahiyatçı Prof. İlhami Güler ile görün

    Müşriklerde bu Kur’an bizim işimize gelmiyor, al bunu götür diyorlardı. Yakın zamanda da kafirler Kur’an’ı değiştirme çabası içine girmiş ancak tek harfine bile dokunamamışlardı. Papa’nın bile cesaret edemediği harekatı Şimdi bu işi İlahiyatçılara yüklediler. Elhamdülillah, halkımız böylelerine pirim vermiyor ve aldanmıyor. Ancak ilim ehli hocalarımızın tepki göstermesi gerekiyor.
>MİSYONER’İN İTİRAFIYLA İLAHİYATÇI GERÇEĞİ – TIKLAYIN

Dikkatinizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.