Hüdayi Vakfından Hayrettin Karaman Skandalı

Ehli sünnet olduğunu bildiğimiz ve şahitlik ettiğimiz Hüdayi Vakfı’nda Hayrettin Karaman skandalı yaşanıyor. Vakıf, bidatçiliği tescilli ve İslam’ın özüne çok ters görüşleri bulunan Hayrettin Karaman’ı “hocamız” diyerek konuşmaya çağırıyor.

Bu bir akıl tutulmasıdır diyoruz ve yetkilileri insafa davet ediyoruz.

HAYRETTİN KARAMAN’I TANIMAK İÇİN TIKLAYIN

5 Yorum

 1. Müslüman kardeşlerim bir deyim vardır NERENIN EKMEGINI YERSEN ORANIN ADAMI OLURSUN.hudayi vakfı fetöden doğan boşluk sonrası baya büyüdü.devlet desteği aldı.devlet desteğini aldığına göre kimi çağıracak cübbeli ahmet hocayı mi.yari resmi bir kuruluş bidatci midatci adam prof.r.t.e nin baş danışmanlığı yapmış yardım destek alırsan yaptığı hatalarda ses çıkartamazsın bugün mevcut hükümetin mesala çıkardığı kumar yasasına ilişkin bir cemaatten ses ciktimi çıkmaz çıkartamazlar.yardim alırsan çıkaramazsın.o yüzden mesafeyi koruyacaktın bu ümmetin yardiyla 90 sene kurslar ayakta kalmış az olsun öz olsun 900sene daha kalir

  1. ŞÂMÎL ÇEÇEN DAĞLI

   ÜMMET KIŞ UYKUSUNDA(EKSERIYETİ) ÜMMETİN DEĞİL ALLAH AZZE VE CELLENIN YARDIMIYLA. ..İŞİMİZ SUURSUZ SÜNEPE ÜMMETE KALDIYSA YANDIK(EKSERİYETİ)

 2. Artık sinirden kendimi kemirecek hallere geldim. Bu sapkınlara neden geçit veriliyor?! FETÖ’nün tamamen kazınmadığının delillerinden biri de budur.

 3. Çok güvendiğim ve sevdiğim cemaatlerden biriydi.İçinde de çok iyi insanlar var.Belki onlar bile birşey diyemiyorlardır.Çünkü öyle bir zamanda yaşıyoruz ki insan içinde bulunduğu yapıyı eleştiremiyor,yanlışlarını ortaya koyamıyor.Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki güvendiğimiz dağlara kar yağıyor.

 4. yav siz hala anlamadınız mı kimsenin öyle bidatçıydı modernistti reformcuydu gibi şeyleri kaleye almadığının. artık insanlar sadece ve sadece gösteriş rant renkler ve zevklerin peşinde.
  beklentiniz olmasın ki umudunuz kırılmasın sonrasında

Yoruma kapanmış.