Mustafa İslamoğlu İslam’a söven ateisti rehber edinmiş

   Mustafa İslamoğlu, Peygamberimiz sahabeler alimler haricinde ne kadar din düşmanı, ateist varsa hepsini rehber ediniyor. Öyle ki, İslam’a uydurulmuş masal diyen ateistin görüşlerini bile paylaşıyor.

 

Dikkatinizi Çekebilir

3 Yorum

Yorum Ekle
  1. Selamun aleykum arkadaşlar.paylaşacağım cuma mesajı bu islamoğlu taifesinden bir mesai arkadaşım tarafından sosyal paylaşım sitesinde bugün paylaşıldı. ”Zayıflar hiçbir zaman affedemez, affedebilmek güçlülere özgüdür. (M. Gandhi)

    CUMANIZ HAYIRLI OLSUN……….” Haberi gorunce aklıma Peygamber efendimiz (sav) şu hadisi aklıma geldi. “Kim bir kavme benzemeye çalışırsa, o da onlardandır.” buyrulmuştur. (Ebû Dâvûd, Libâs, 4/4031) Taklit, zamanla alışkanlık ve huy hâline gelir. Sonrasında ise şeklî beraberlik, zihnî beraberliğe, zihnî beraberlik ise zamanla kalbî beraberliğe kadar gider.Alın size kanlı canlı örneği.

    1. Çok doğru söylemişsin,agzına sağlık.Köklerini kendi inanç ve kültürlerinin dışında arayanların hayır ve akıbetleri böle olur.

  2. bunu daha önce de paylaşmıştı.

    kendisine vahyedilenleri hafızalara işlesin diye tekrar ediyo demekki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.