Aile bakanının açıklaması ve erkeklere yapılan zulüm

   Bir işi siz “oy” için, “şirin gözükmek” için veya “batıya uymak” için yapıyorsanız o işte adaletin kırıntılarını görmek bile mümkün olmayabilir. Özellikle hukuki bir konuda adalet yoksa orada zulüm var demektir. Zulmün olduğu sistemler ise yıkılmaya mahkum olacaktır…

AİLEYE SADECE BAKAN AMA ÇARE BULAMAYAN

   Aile ve Sosyal işler bakanlığına atanmış bu kadın ve daha öncekilerin bu işten anlamadığı ya da birtakım çevrelerin etkisinde kaldıkları çok aşikar. Ama neticede çıkan ve çıkacak kanunlar Erdoğan’ın onayından geçtiği için başkan olarak kendisi de mes’uldür. Hem o kişiyi oraya getirmekle hem çıkan adaletsiz kanunu onaylamakla mes’uldür.

   Dolayısıyla yazıya konu olan mesele aileden anlamayan bakan kadar başkanı da sorumlu kılar.

KADININ BEYANI YETERLİ OLACAK

   Evet, bir kadın mahkemeye gidip “kocam beni dövüyor, beni itip kakıyor, bena şöyle davranıyor, böyle davranıyor” dediği zaman erkeğin söz söylemeye, kendini savunmaya hakkı olmayacak. Mahkemede kendisine elbette söz verilecek ama savunmasına itibar edilmeyecek. İşlem kadının beyanına göre yapılacak…

İTİRAZ

   Bazıları diyor ki, “hastaneye götürülecek, darp raporu alınacak” vs… Peki, mesela bana kötü muamele ediyor dediği zaman nasıl bir rapor alacak? Şuanda öyle saçma bahanelerle boşanıyorlar ki, gidin bakın şaşırıp kalırsınız.

   Yani kadın şiddete veya baskıya veya kötü muameleye maruz kaldığını beyan ederse kadının beyanı esas alınacak ki şuan öyle ve örnekler çok.

   Bu çok büyük bir zulümdür…

YUSUF A.S ZAMANINDA BİLE YOKTU

   Bakınız Yusuf a.s kıssası anlatılırken kendisine bir iftira atılmıştı. İftira eden kadındı. Saray yetkililerinden olan kocası kadının beyanını yeterli görüp Yusuf a.s’ı hemen zindana attırmadı. Onu da dinledi ve haklı olduğuna karar verdi. Haklı olduğunu bile bile zindana gönderdiler ve zulmettiler.

   Şimdi aynı şey günümüz Türkiye’sinde yaşanıyor…

   Kadınlar nafaka alabilmek ve bu sayede rahat yaşamak için eften püften meseleleri büyütüp boşanma davası açıyorlar. Hatta sırf nafaka planı yapıp zengin koca bulup bir yıl kadar evli kalıp boşananlar var.

   Aile kurumu mahvoldu, dağıldı bitti.

   Bu karar erkeklere büyük zulümdür, haksızlıktır. Bu kararı alanları, onaylayanları insafa davet ediyoruz. Hakkaniyete davet ediyoruz.

   Bunu bir marifetmiş gibi haykıranları kınıyoruz.

   Kadına şiddet kabul edilemez, erkeğe zulüm de kabul edilemez. Kadına şiddet nasıl ona zulüm ise sadece kadının beyanı ile erkeği mahkum etmek de erkeğe zulümdür.

   Oy bile vermeyen üç beş feministi memnun etmek adına halka zulmetmek hiçbir şey kazandırmayacak dünyada ve ahirette kaybettirecek haberiniz olsun diyoruz…

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

Dikkatinizi Çekebilir

11 Yorum

Yorum Ekle
 1. Vallahi üzülüyorum nasıl olabilir böyle birşey sanki ihanete uğramış gibi hissediyorum bütün müslümanların oyunu sonra al sonra islamiyette aykırı kanunları çıkar bakan başörtülü icraatleri sanki islam düşmanı gibi artık yeter hiç sesimiz çıkmıyor sus sus sus nereye kadar yeter ya müslümansanız müslüman gibi olun yazıklar olsun yeşil femistlerin sözüyle bizi yönetenlere

 2. Mürşide Kırkpınar

  İlgi çekici içeriğe yorum bırakmamak mantıklı değil. Kısaca teşekkür ederim.

 3. boşuna sızlanmayalım dostlar nasıl olsa seçim arefesinde göz nûrumuz gibi gördüğümüz İsmail ağa cemaatımızın gözde Hoca efendilerinden birisi çıkar ve akp’ ye oy verilmez ama şahsa oy veriyoruz diyerek yine bir ters köşe ile akp’yi iktidar yapmak için veya şimdi belediye seçimlerinde desteklemek için beyan verebilir.Rabbimiz sonumuzu Hayreyleye.Allah’a emanet

 4. Iýi guzel de seçim zamani oldumu butun cemaatler ehveni şer diye akp verin diyor.hatta fesli kadir amca tayyibe oy iman geregidir diyor.şimdi oy verende bunlarin kararlarina bir nevi destek olmuyormu.simdi biri sakın demesin bunlara oy vermek her yaptigina destek olmuyor.artik herkes gözünü açsin 16 yildir suni gundemler gezisi, devalasyonu dış guclerle milleti kandirip musluman kisvesi altinda yaptigi yolsuzluklar ihale peskesligi yeter artik yok reis tek kalmış yaninda adam yok yanlis yönlendiriyorlar bunlarda palavra dunyada ilk kadin müftü yapan bizim ülke oldu rezillik diz boyu maleaef.bunlara oy artik İslama savas açmak gibi birşey ne dedi reisin kalemşörü abdurrahman dilipak akp israil ve abd projesi olan bir partidir.ne diyorlardi tayyip gücü eline alinca onlara rest çekecek o zindiklar bu kadar aptal olabilirmi bunu düşünmüş olamazlarmi bakin rusya nasil çeçenleri parayla bozduysa iste bunlarida ayni sekilde para mal ile bozdular gemiler ihaleler rant kendimiz ettik kendimiz bulduk şımarık musluman toplumu olduk.chp zihniyetini eleştiri yapiyorlardi yalan haber yolsuzluk adam kayirma simdi hangilerini bunlar yapmiyorki.bunlari aslinda boşuna konuşuyoruz seçime yakin chp içinde kripto akp li biri türkçe ezan ve ya baska birsey dine saldiri gezi eylemi gibi a haber de sabah aksam bu haberleri yapar millet aha din elden gidiyor koşa koşa oy verir herkese selamun aleyküm

  1. aynen şimdiye kadar oy verdim bundan sonra yok

  2. Aleykümselam kardeşim doğru söze ne denir. Eklemek istedim; utanmadan birde bizi oylar teröristlere gider haa…! diye tehdit ediyorlar.

 5. Kimse görmüyor mu gidişat nereye…

 6. Rabbimden ahirete inanan idareciler getirmesini niyaz ederim

  1. Sadece niyaz etmek yerine, evladınızı ahirete inanan bir idareci olarak yetiştirmeye ne dersiniz?

   1. sadece yorum yazmak yerine, evladınızı ahirete inanan bir idareci olarak yetiştirmeye ne dersiniz?

  2. Bir Müslüman olarak yalnızca niyaz ile iktifa ettiğimi zannetmek yalnızca Sui Zan olacaktır Ama şunu da belirtmek lazım ki dua müminin silahıdır Allahü Teala Furkan suresinin son ayetinde de Duanız olmasa ne kıymetiniz olurdu diyor.aşırı calismadan dolayi hastalanmanin esigine gelmeyen konusmasin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.