Ali Rıza Demircan oğlu aday yapılmayınca Erdoğan’a çattı

   Biz her zaman diyoruz ki birileri Ak Parti’yi araç olarak kullanıyor. Kimisi zengin olup köşeyi dönmek için (ki bu çok fazla) kimisi insanları batıl yola çekebilmek için Ak Parti ve Erdoğancılık üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar.

   Bunlardan  Fatih Tezcan ve Sait Çamlıca’yı defalarca yazmıştık.

   Ak Parti’de azınlık olsa da gerçekten hizmet için bulunanlar da var elbette ama çoğunun asıl gayesinin menfaat olduğu çok açık. Vatandaş bunu görse de Erdoğan’dan ötürü yine de Ak partiye oy veriyor. (Biz bu konuda kimseyi yadırgamıyoruz, herkes istediği yere verir)

   İşte bu menfaatçi tayfadan birisi daha istediğini alamayınca Erdoğan’a Kur’an perdesi altından tavır takındı. Yine Kur’an’ı kullanarak…

ALİ RIZA DEMİRCAN

   Allah ve resulünün, sahabelerinin yoluna kendince alternatif bir yol çizip yeni bir din uyduranların safına katılan Demircan, oğlu Ahmet Demircan Beyoğlu Beelediye başkanı yapılmayınca (her bozuk fikirlerinde Kur’an’ı istismar ettikleri gibi) Kur’an’ı da bahane ederek Erdoğan’a oy vermeyeceğini ilan etti.

   Erdoğan dün Kur’an ölçülerine uyuyordu çünkü çocuk belediye başkanıydı, bugün uymuyor çünkü çocuk aday yapılmadı.

MENFAAT VAR SAMİMİYET YOK

   İşte bu sebeple sayın Erdoğan’a diyoruz ki, menfaatçileri ne pahasına olursa olsun yanınızdan uzaklaştırın! Ehli bid’ati çevrenizden temizleyin.

   Makam mevki menfaat derdi olmayan, sizi Allah için uyarıp yanlışlarınızdan döndürecek, sizi kul haklarından sakındıracak, ahiretteki yükünüzü hafifletecek alimlerle beraber olun, onlara kulak verin.

   Onlar ki sizi Allah için uyarıyorlar ve hiçbir menfaat gözetmiyorlar.

   Onlar Ehli Sünnet alimleridir.

   Dinlerseniz dünyada ve ahirette kazanırsınız. Dinlemezseniz de Allahu Teala yine şer/kötülük/bela vermesin. Hayırlı işler yapmaya muvaffak eylesin…

   Cihan Padişahlarının sırf “Allah’a vereceğim hesap kolay olsun” inancıyla her işinde alimlerden fetva aldığını ve bu fetvaları da öldüğü zaman yanında gömülmesini istediğini unutmayın.

   Her kararın, her adımın, her bir ferdin yükü omuzlarınızdadır, aklınızdan çıkartmayın..

www.ihvanlar.net

————————–

12 Yorum

Yorum Ekle
 1. Ulan adamlar belediyeleri tutmuş uyuyoruz he. Sayın Erdoğan bu bidatçilerle iş yapmak çok tehlikeli işlerine gelmeyince yarı yolda bırakırlar seni

 2. bu ADAM millet ADAM olmadıkça ne yapabilirki?

  1. Servet Bayındır nerede görevlendirildi unuttunuz galiba? Ekan Ala nerede görevlendirildi unuttunuz mu? Sonra bu adam ne yapsın… komik

 3. Bu adama hiç güvenmedim içim ısınmadı bugüne kadar kibirli şovmen. Sahabeye iftira atınca Allaha şükrettim bu gibi insanlara karşı sevgi vermediği için

 4. sizin erdoğanın avukatlığını yapmanız size bir menfaat sağlıyor mu

  1. Bu haberden Erdoğan avukatlığı anlamı çıkartmak da ayrı bir partizanlık/karşıtlık/muhalefet içgüdüsü… Bu hastalıkların şifası henüz bulunamadı. Partiler üstü bir düşünceyle tekrar okumanızı öneririm.

 5. Muhterem Amedi rumuzlu kardeşim. Sitede yer alan “Hergün bir uyduruk kelimeye veda” kampanyasına rağmen yönetici veya idareci veya mesul veya sorumlu veya benzeri bir kelimeyi kullanmak yerine ADMIN rumuzunu kullanan site yöneticisi aslında size gerekli cevabı vermiş. Ben de yazıyı okuyunca muhtevasında bir partiye yalakalık yapma gayreti veya partizanlık görmedim, bilakis sadece AKP’ye değil tüm partilere ikaz mahiyetinde bir yazının kaleme alındığını ve çıkarcı, menfaatini düşünen kimselere hiçbir partinin bünyesinde yer vermemesi gerektiğini dair bir nasihati müşahede ettim. Selametle.

 6. Servet Bayındır nerede görevlendirildi unuttunuz galiba? Ekan Ala nerede görevlendirildi unuttunuz mu? Kendi etrafınızı temizlemeden bir şeyi durduramazsın…

 7. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim?
  Bu balık baştan kokuyor olmasın? Siz pek toz kondurmuyorsunuz ama?

 8. ben akp ve erdoğanın yanlışlarını eleştirebilen hatalı icraatlarında uyarı vazifesini yapan ehli sünnet alimi göremiyorum varsa ve biliyorsanız Allah rızası için ismini bildirin.

  1. şaka ypıyorsun

  2. Çok haklisiniz tebrik ederim lütfen tarafgirle duygusallıkla yorum yapmayın.bende uyarı yapan alım göremiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.