Çocukları bile tesettüre sokma zamanı

   Geçtiğimiz aylarda küçücük kızların kaçırılıp tecavüz edildiği haberleri ile sarsılmıştık. Bu hafta ise daha 4 yaşındaki bir kızı yolda görüp sokak ortasında taciz etmeye çalışan bir adama şahit olduk.

   Maneviyatsız eğitim sistemi, ahlaksız diziler, arkadaş ortamı, sanal alem vesilesi ile yetişen ahlaksız neslin gezdiği sokaklarda çocuklarımız bile tehlikede.

   Bu sebeple diyoruz ki, çocukların bile tesettüre girme zamanıdır bu zaman. Kız çocuklarınızı olası durumlara karşı uyarıp bilgilendirin, onları bir büyükler gibi özenti giydirmeyin aksine çarşaf ile veya daha çocuksu ferace ile tesettüre sokarak gizleyin.

   Ortalıkta gezen ahlaksız, Allah korkusu olmayan, şeref yoksunu adi insanlardan çocuklarımızı korumak için tesettür şarttır.

   Kim ne derse desin… Siz Allah için, neslinizi sapıklardan korumak için elinizden geleni yapın.

www.ihvanlar.net

BUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

Dikkatinizi Çekebilir

10 Yorum

Yorum Ekle
 1. Âhir Zaman Yolcusu

  Bence evvelâ şu 5816 nolu “saptırmaca kanunu” bi kalkması lazım, ki MÜSLÜMANLAR NASIL BİRİNİN PEŞİNDEN GİTTİĞİNİ GÖRSÜNLER !!!!!!! İşte o zaman bir çok saptırılmış olan müslüman kardeşlerimiz ve bacılarımız gerçekleri daha iyi anlayabilecekler ve itikad’larını daha ciddiye alacaklar!!! Yani en doğru olan kanunların, inkilap yapanların bize dayatmış olduğu değil, ALLAH’IN KANUNLARIYLA, RESULULLÂHIN SÜNNETLERİYLE OLACAĞINI DAHA İYİ ALGILAMAYA BAŞLARLAR!!!!!!!

  1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

   Yüreğine sağlık

 2. Istediginiz kadar tesettürlü giysirin sapik yine sapıktır bunun giyimle degil zihnîyetle ilgisi vardır çocuğa bile kapali giydir sonra cocuk ergenlik cağında senden nefret etsin baskici yobaz desin iyice ozenliti olsun ki örneği cok var dinimizde zamanin sartlarina uygun yeme ve giyme vardır dinde zorlama yoktur neyi yasaklarsan onu ister o yuzden de hayati zorlaştırmanin bir anlami yoktur kiz cocugu ergenlik caginda kapanır onu da sevdire sevdire anlata anlata yoksa cocugunu kaybedersin kaş yaparken gözde gider

  1. اسلام عليكم
   islami bir şekilde büyütülmüş ve ailesinden nefret eden kimseyi şahsen görmedim, ki ihtimalde vermiyorum. çünkü islam da nefret edilecek bir şey yoktur. olamazda. bu söylediğiniz ifade tehlikelidir
   ancak dünyevi olarak bu düzende yetişip buluğ cağına gelen cocugu nasil ikna edecegizi bilmek isterdim. Rahmetli bayram hocamızın ifadesiyle kirli suda yaşayan bir balik temiz suda ölüyorsa… yani şunu demek din buluğ cağında yaşanmaya baslayan bir sey degildir. din herşeydir. kimin mülkünde neyi iddia ettiginizin farkinda misiniz?
   dinimizde zamanin sartlarina uygun yeme ve giyme var demissiniz. bu hicbir muslumanin kabul edebilcegi birsey degil ki. din tamamlandi. hersey malumdur.
   “dinde zorlama yoktur” ayet meali üzerinden konuştunuz. bu ayet itikatla ilgilidir. kimse kimseyi musluman olmaya, veya inandigi gibi inanmaya zorlayamaz. ancak amel konusu böyle degil;
   Efendimiz ﷺ buyurdular ki: 7 yasinda çocuklarınızi namaza başlatin, 10 yasinda kilmazlarsa hafifce dövün”: buyururken, kimin haddine daha çocuk demek.
   neyi yasaklarsan onu ister demissiniz? ilginç bir söz olmus. buna cevap vermek abes olacak.
   ve son olarak hayati zorlaştırmanin bir anlami yoktur demissiniz. asıl hayat ahiret hayati iken, ki nefsinize ve şeytana tabi olmuşken kim size neyi zorlaştırıyor. bu Rabbimizin sefkati, merhameti anlamanız bu kadar zor mu.
   kaş yaparken göz de gider demissiniz
   belki de Rasulullah ﷺ buyurdugu gibi: “dilini tutan kurtulur” demek daha uygun olacaktir sizin icin…

   1. و عليكم السلام
    Bir çocuk küçüklüğünde kuvvetli bir ders-i imanî alamazsa, sonra pek zor ve müşkil bir tarzda İslâmiyet ve imanın erkânlarını ruhuna alabilir.
    Âdeta gayr-ı müslim birisinin İslâmiyeti kabul etmek derecesinde zor oluyor, yabani düşer.
    Bilhâssa peder ve vâlidesini dindar görmezse ve yalnız dünyevî fenlerle zihni terbiye olsa, daha ziyade yabanilik verir.
    O halde o çocuk, dünyada peder ve vâlidesine hürmet yerinde istiskal edip çabuk ölmelerini arzu ile onlara bir nevi bela olur.
    Âhirette de onlara şefaatçi değil, belki davacı olur.

  2. hakikaten tehlikeli ifadeler Onur kardeşimizin de dediği gibi Çok dikkatli olmak lazım

   bu aradaاسلام degilالسلام

   1. Allah Razı olsun kardeşim
    başka bir hatamız, kusurumuz olursa söyle lütfen.
    السلام عليكم

    1. cümlemizden kardeşim
     و عليكم السلام

 3. İslâmî kıyafet; bayan evinden çıktığında kimin hanımı kızı gelini vs.tanınmayacak vücut ölçüleri belli olmayacak cazibeli olmayacak vakarlı olacak

 4. Azizim gelde bunu sözüm ona çağdaşlık diye çağrışkanlara anlat yalnız şunada kızmıyor değilim tesettür diye neidü belirsiz tesettürle alakâsı olmayan giyinik çıblaklar’dan nefret ediyorum aklı başında biri çıkıp islami kıyafet şudur budur diyemiyor yazıklar olsun hepimize .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.