Ak Parti Üsküdar kadın kolları Sait Çamlıca’yı çağırmış

  Hükumet yalakalığı yapıp pirim toplayan, Erdoğan şakşakçılığı ile takipçi kasan lakin ülkenin ve İslamın tüm manevi değerlerine düşman olan Sait Çamlıca’yı Ak Parti Üsküdar kadınları sohbete çağırmış.

   Üsküdar… Yine Üsküdar…

   Aziz Mahmud Hüdayi hazretlerinin yanı başında reformistlere sponsor olan Üsküdar Belediyesi ve Ak Partinin şuursuz kolları…

   Bu millet Kur’an, Sünnet ve manevi değerlere savaş açanlara açtığınız kucağı, sağladığınız imkanları unutmayacak…

   Biz de her daim hatırlatacağız…

    Şunu da ekleyelim, bu maneviyatsız şuursuz kollarla çıkıp kimse bize “dış güçlerle savaş, Allah yolunda savaş, yeni Osmanlılar geliyor, bizim Allah’ımız var” gibi laf kalabalığı yapmasın.

   Kur’an’ı kendi hevalarına göre yorumlayıp hadis ve sünnete, maneviyat erlerine savaş açanlarla Allah yolunda savaş olmaz, böyle bir ekip Osmanlı’nın tırnağı bile olmaz, Allah böyle bir ekibe yardım da etmez. 

   Kur’an’ın açık ayetlerine rağmen Adem a.s ın da babası var diyebilen bir inkarcının kitaplarını okuyup ondan etkileniyor ve tavsiye ediyor ama adamı değil! yerseniz…

   Ak parti teşkilatları nasıl bir çamura saplanıyor, bataklığın içine çekiliyor siz anlayın…

 www.ihvanlar.net

BUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

Dikkatinizi Çekebilir

16 Yorum

Yorum Ekle
 1. Kardesik hakkini helal et. Ancak buradan yazabiliyorum. Iki gundur namazda ve namaz sonrasi kafami sabah namazinda allah yeryuzune iner. Seklinde okumustum bir yerden. Kafama takilan su. Dunya donuyor. Bir tarafta aksam olurken bir tarafta sabah oluyor. Neyse allah sizden razi olsun bu sitede dogruyu okudum ve kalbim kanaat getirdi ve buyuk bir dertten kurtuldum. Allah yar ve yardimciniz olsun.

 2. Kodroya yeterince Cumhurbaskanimiz uyari yapti biraz gundemi daha yakindan takip etmek gerektigini dusunuyorum .Sonra dan vebalini alacaginiz yorumlar yapip pisman olmayiniz tavsiyem .Acele davranmayin sabirli olunuz Andımız geri gelsin af yasası getircem diyen mhp çok mu şeriatçı. Devlet düzenini tam takip edemezsek Tarihteki gibi Abdulhamid han gider devrimci kominist gelir devrimleriyle ezana hasret kaliriz .Medreselerde talebe okutamaz halleri unutmayalım evlerimiz basılırdı unutmayalım. Şuan da insana deger verildiğini bile farkediyoruz.
  Arkadaşım yeni hidayete erdiğinde Allah ım bana sevdiğin kulunu göster diye dua edip uyuyor rüyasında Talebelik yaptığını Kuran ‘ın sayfasında Recep Tayyip Erdoğan i görüyor. Bahsettiğim arkadaş hidayete ermeden önce aşırı solcuydu .Umariz ruyadan hissemizi aliriz .Selametle

  1. 3 kere görmesiyle şeytani olabilir

 3. Size bir soru: şimdi siz bireysel olarak ne kadar eğitimci de olsanız kalkıp Türkiyenin 81 ilindeki imam hatip okullarında ve başka okullarda konferans seminer verebilir misiniz?

  İşte bu adam il ve ilçeler dahil belki hafta da birkaç il’e giderek veya davet edilerek sözüm ona konferans eğitim semineri ismi altında tarikat tasavvuf düşmanlığı yapıyor. Yani bu adam bireysel bir adam değil. Önü açılıyor, resmi izinleri alınıyor, bu işe teşvik edilip destek veriliyor. Bu sait proje adamdır. Kim bu adamı koruyor, niye okullara davet edilip izin veriliyor, Türkiye de başka eğitimci mi yok? Çok merak ediyorum.

  1. Şimdide İslamoğlu tayfasının tasfiye zamanı geldi.hepsini deşifre Edip, artık bırakmadan toplamak.bekle

 4. Sait ismin gibi ol. Adam ol , tövbe et adem olasin.

 5. Aman ha. Bakın Saadet Milletvekili hakkında soruşturma açılmış. Fazla eleştiri yapmayın!?.

 6. diyanet mutelizeyi meşrulaştırıyor. kadın baş vaiz atıyor. helâk geliyor efendim. her şey yahudilerin dokuz kardeşimizi katlettikten sonra “bana mı sordunuz giderken” demesi ile başlamıştı. şu bağlantı da kitabı inceleyin lütfen.

  https://twitter.com/MrS3rt/status/1057369898387718147

 7. reis iyice bitti benim için.

  ben de (ehnevi şerren) destekliyordum ama güncelle mevzusunda ben güncellendim ve elimi artık bulaştırmama kararı aldım
  ve en son brunson faciasıyla da tek gram muhabbet kalmadı.

  duyduğuma göre de şeriat gönüllülerinde büyük büyük kopmalar var.

  zaten merhum metin balkanlıoğlu hocamızın vefat etmeden bir kaç gün önce Allame Hüseyin avni hocamızı arayıp ‘ haklıydın ‘ demesi artık anlamayamlar da kalmasın…

  1. Gündemi yarim yamalak takip ediyorsun yorumlara bakılırsa!!!
   Herşeyi mozilla oyunu gibi sanıyorsunuz sanırım.Merhum Hocamızı siyasete alet etmeyin .Yapılanları görmeyip nankörlük etmek bir müslümanın asla tavrı olamaz .Yorumlariniz çok bencilce olmuş kusura bakmayın. Iyi niyetle söylüyorum size katılmıyorum.Akp gidince kim gelecek gökten zembille dört dörtlük biri mi inecek elinizi biraz vicdanınıza koyarak konusun .Ak Parti nin emekleri sayesinde islam daha rahat yaşanır oldu.Dune kadar bayanlara otogarlarda mescit yoktu okullarda sıkıntı vardı. Din dersi arapça dersleri koyuldu .Barajlarda şu tukeniyordu su kıtlığı yaşanmak üzereydi. Yollar çok bozuktu aşırı trafik kazaları yaşanıyordu şu anda hizmetler hızla yürüyor yola insan sağlığına çok sefer veriliyor yazık size yazık islam şuurunu tam kavrayamamışsınız

   1. İslam şuurunu tam kavramak AKP li olmakla mı mümkündür?

   2. Siz gündemi ne kadar takip ediyorsunuz geçtiğimiz 3 ay içinde ne ocaklar söndü kuru kabadayılıkları yüzünden kaç işyeri kapandı ama hiçbiri şikayet etmedi vatan sağolsun dediler reisimizin arkasındayız dediler peki reis ne yaptı keşke saģlam dursaydıda yine arkasında olsaydı o insanlar ha şuda var gündem deyip duruyosunuz siz gündemi sadece a haberden izlerseniz ortalık güllük gülistanlık karşı fikirlerede saygılı olmak lazım.

   3. Kardesim cok hallisin dogru soyluyorsun.lakin sistemin basinda bozuk ve zihniyeti itikatibozuk insalarin.gecmesi hem kafa karistiriyor hemde mide bilancoriyor.

  2. Gerçek fakir..Metin Balkanlıoğlu hocanın vefat etmeden bir kaç gün önce Hüseyin Avni hocayı aradığını daha önce hiç duymamıştım. kesin bilgimi

   1. İhvan kardeşim inanmıyorsan hüseyin avni hocamızı arayıp sorabilirsin.

    Nurdan kardeşime ise cevap vermek faydasız olacaktır. bizi ne sanıyorsa artık …

  3. Kardesim tam olarak amlamadim ne demis rahmetli balkanli oglu hoca efendi.aciklarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.