Uyduruk Üveys gurubunun başkanı Muharrem Karabay’ın pislikleri ortaya saçıldı

   Üveysiliği istismar ederek insanları kendisine mürit yapan Muharrem Karabay ve gurubunu ilk olarak biz deşifre etmiştik. İnternette yaptığımız çalışmaların neticesinde guruptan kopmalar başladı ve daha sonra artarak devam etti.

DEŞİFRELERE BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

Guruptan ayrılan insanlar başkalarının da aynı tuzağa düşmemesi için Muharrem Karabay’ı deşifre ettiler ve tüm pislikleri ortaya saçıldı.

SAHABEYE KÜFREDİYOR

BİLAL-İ HABEŞİ R.ANH HAZRETLERİNE KÜFREDİYOR

GURUPTAN KOPAN BİRİSİ ANLATIYOR

BAŞKA BİRİSİNİN ANLATTIKLARI

3 Yorum

  1. Bu erbab burak la Muharrem karabayda arasında Üveys lerden toplanan paralarla alakalı problem olmuştur, uveyslerden toplanan kitap paraları ve alınan arabayı pay edemedi arkadaşlar. Muharrem halen daha zikir di lütuf du diye maçı götürüyor. Bu adama inanan arkadaşlar silkelenin ve kendinize gelin

  2. Dogru hic inanmamistim.Almanyada ki hanima yönlendirmslerdi.kadin kitap satmak istedi kimin kitabi oldugunu sordugumda sultanimizin dedi.bende hani sizde sultan padisah yoktu demis tlf kapatmistim.yazik.Allah ile kandirmak böyle sarlatanlara kalmis.

  3. Dogru hic inanmamistim.Almanyada ki hanima yönlendirmslerdi.kadin kitap satmak istedi kimin kitabi oldugunu sordugumda sultanimizin dedi.bende hani sizde sultan padisah yoktu demis tlf kapatmistim.yazik.Allah ile kandirmak böyle sarlatanlara kalmis.

Yoruma kapanmış.