Mehmet Okuyan abdestsiz namaz kıldırıp işaret beklemiş

   Mealcilik ve akılcılık artık öyle iğrenç bir noktaya ulaştı ki, anlatılanları dinleyince mideniz kaldırmıyor.
   İşte bir örnek daha…
   Mustafa İslamoğlu’nun peşine takılıp mealci takımına ön ayak olmaya çalışan Mehmet Okuyan başından geçen bir hadiseyi anlatıyor.
   Videoyu vermeden önce videodaki hususlara değinelim…
   Kadın erkek aynı ortamda laubali gülmeler eşliğinde Zekeriyya Aleyhisselam’ın “Rabbim bana bir işaret göster” ayetini ders(!) olarak yapıyorlar. Zekeriyya a.s çocuk ile müjdelenince bir işaret istemişti.
   İşte tam bu noktada Mehmet Okuyan akıllara durgunluk veren “yuh artık, çüş” dedirten olayı bu ayete kıyas yaparak anlatıyor.
   Namaz kıldırırken abdestsiz olduğu aklına gelince rezil olmamak için namazdan dönmeyen Okuyan Kur’an’daki açık abdest ayetlerine rağmen kendi ifadesiyle akıl yürütüp “abdest bu kadar önemliyse” diyor ve bir işaret bekliyor. Abdestsiz namaz kıldığını hatırladığı anda haram işlememek için bozması gerekirken yaptığı fiile devam edip, açık ayetler varken işaret bekliyor ve bu cürmü Peygamberin yaptığı ile kıyaslıyor… (Kur’an yeterdi ama işine gelmeyince ayetler de yetersiz oluyor, işaret bekleniyor)
   Artık bunlara ne dense boş… Zıvanadan çıkmışlar…
   İşte mide bulandıran ama kendilerinin eğlenceyle anlattıkları o konuşma:

Mehmet Okuyan Abdestsiz namaz kıldırıp işaret… paylaşan: ihvanlarnet

3 Yorum

 1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  mehmet oku(YAN) söyleyeceklerim bu kadar. ..

 2. Bi zamanlarda Yaşar Nuri vardı. Bu tipler herzaman olacak, Ebu Cehilin uşakları vazifelerini yapacaklar, Onlara kızmıyorum da.

  Benim için önem atzesen MÜSLÜMAN, zira donanımı ne, kendisine zırhlandırdı mı, yoksa çok zayıf kaldıda, EBU CEHİLİN uşaklarına imanını teslim edip küfre yelken mi açdı?

  Mehmet Bey olmasa, inanın bir başkası olacak, O boşluğu birileri dolduracak.

  Allahu Azimüşan ümmetin basiret gözünü açsın, insi ve cinni şeytanlardan bütün Müslümanları korusun.
  Selam ve Dua ile

 3. Allah bilir bu anlattığı bile gerçek değildir. Abartmıştır ve katmıştır bir şeyler.. Allah(celle celaluhu) mehmet okuyan gibi bir sapkının peşinden giden kardeşlerimize hidayet eylesin..

Yoruma kapanmış.