Haydar Baş: Atatürk seyiddir

 
   Mustafa Kemal’in icraatları bir bir ortaya dökülüp millet uyanmaya başlayınca birileri rahatsız olup M. Kemal’i yüceltme çabası içine girdi.
   Haydar Baş Regaip Kandilinde Trabzon’da gittiği iftarda yine zırvalamış.

“ATATÜRK SEYİT BİR AİLEDEN GELİYOR”

   Esad’a “Hazreti Hüseyin gibi” diyen Haydar Baş, Mustafa Kemal Atatürk’ün Peygamber’e soyundan geldiğini iddia ederek şunları dedi;
   “Ben son zamanlarda yaptığım araştırmalarda gördüm ki Atatürk’ün nesli İmam Ali’ye dayanıyor, Peygamber Efendimiz’e dayanıyor. Hangimizin böyle necip bir nesli var. O Seyyit bir sülaleden geliyor. Mustafa Kemal’in annesi Zübeyde hanım Molla Zübeyde ünvanıyla anılan çok muhterem bir kadın. Büyük dedesi Şeyhülislam. O sülaleden büyük veliler var. Bu insana yapılmadık iftiralar kalmadı. Şimdi bir ve beraber olalım bizi eritmek isteyenleri biz eritelim. Bütün zenginlikler bizde,medeniyet bizde.”
 
   Atatürk hakkında uydurulan bu zırvalara kananlar var. Biz bunlara cevap olması, MİLLETİN UYANMASI için M. Kemal’in İslam aleyhine yaptığı faaliyetleri bir telefon programında toplattık.
İnşaAllah yakında yayınlayacağız
 

————————–

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.