Faruk Beşer internet sitesinden tevessül yazısını kaldırdı

   Faruk Beşer Hoca, sorulan sorulara cevaplar verdiği kişisel internet sitesinde tevessül ile ilgili sorulan soruya verdiği cevabı sitesinden kaldırdı.

   Biz ihvanlar.net olarak daha önce bu iddialara cevap vermiştik. 
   TEVESSÜL REDDİYESİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
   Faruk Beşer Hoca bu konudaki düşüncelerini değiştirmiş görünüyor. Zaten kendisi tasavvufa ve Allah dostlarına hürmeti olan, sevgi besleyen ve hoş bakan ancak bazı aşırı gibi gözüken konuları kabul etmeyen bir insan. Sunulan delilleri ve yazısındaki çelişkileri değerlendirip doğru kararı almış görünüyor… Allahu Teala doğru yoldan hepimizi ayırmasın.
   Şunu da söyleyelim ki, Faruk Beşer’in bazı verdiği cevaplarda sorulan rabıta şeklinin normal rabıta ile alakası olmadığı halde Faruk Beşer normal rabıtaya karşı çıkıyormuş gibi sunuluyor. 
   Mesela birisi “namazda Allah yerine şeyhi düşünmek olur mu” diyor, O da: “şirktir” diyor. İnternette “Faruk Beşer rabıtaya şirk dedi” diye sunuluyor…
   Faruk Beşer Hoca’nın bu konuda kesin ve net bir açıklama yapmalıdır. Bazı fırsatçılara kendini kullandırtmamalıdır…
www.ihvanlar.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.