Kız arkadaşına sinirlenip ağaç yaktı!

İnsanlar ne kadar sufli şeyler ile meşgul oluyorlar. Sizlere bu konuda haber sitelerine yansıyan iki haber sunacağız.

Vişnelik Mahallesinde bulunan bir apartmanın 4’üncü katında oturan vatandaşın balkonunu pisleyen güvercinleri korkutma yöntemi, herkesi hayretler içinde bıraktı. Güvercinlerden bıkan şahıs, bir ölü kargayı bacağından balkona astı. Durum komşular tarafından tepkiyle karşılandı.

Kuşlar pislesin sen temizle ne olacak.. Eskiden kuşlara, hayvanlara hizmet için vakıflar kurulur ve gerçekten de hizmet edilirmiş. 

Ama mesela bir şey ekersin de yemesinler diye bir korkuluk asarak korkutursun. Bu tabi ki normaldir.

 

 

KIZ ARKADAŞINA SİNİRLENDİ
Samsun’da kız arkadaşıyla tartıştığı iddia edilen çocuk, park içerisinde bulunan çam ağacını yaktı.
Olay, Samsun Valiliği yanındaki Muzaffer Önder Parkı’nda bugün saat 13.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A.A.(16), kız arkadaşı A.A. ve diğer arkadaşları M.E., F.A. ile E.A ile gezmek için parkta buluştu. Parkta oturan A.A. ile kız arkadaşı A.A., bir süre sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine iddialara göre A.A., elindeki çakmakla çevrede bulduğu gazete kağıdını yakarak çam ağacına fırlattı. Çam ağacı bir anda tutuşarak yanmaya başladı.

NE İŞLERLE UĞRAŞIYORUZ!

   Bunlar sadece iki misal. Evde, işte bizler de ne basit meselelerle vakit öldürüyoruz, nefes tüketiyoruz. 

   Kendini dinimize adayan kaç kişi var? Gündemi, derdi, davası din olan kaç kişi var? Her gittiği yerde konuyu evirip çevirip dini meselelere getiren kaç kişi var? Bulunduğu ortamı sohbet meclisine çevirip insanları irşad eden kaç kişi var?

   Rabbimiz derdimizi dinimiz eylesin…

www.ihvanlar.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2018 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.